Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Табір знаходиться в чарівному буковому лісі у передгір'ї Карпат. Територія табору - це екологічно чиста зона, надійно огороджена та добре освітлена в нічний час. Табір забезпечується цілодобовою охороною та міжміським зв'язком.

На території табору розташовані три житлових корпуси, що являють собою двоповерхові споруди капітального будівництва. У двох з них проживають діти молодшого віку - по 3 в кімнаті. В одному корпусі проживають старші діти - по 4-5 в кімнаті. Для зручності проведення різноманітних заходів у таборі є різні майданчики (як заасфальтовані, так і з м'яким покриттям), а також приміщення клубу (кіноконцертного залу, в якому можуть зручно розташуватися більше 300 дітей). Крім того, на території табору є додатковий критий павільйон та велика кількість бесідок. У нашому таборі передбачене п'ятиразове харчування дітей. Меню складається відповідно до вимог діючого законодавства щодо дитячого харчування. Наше меню досить різноманітне і включає в себе усі корисні для дітей групи продуктів: багато овочів, фруктів, молочних та молочнокислих продуктів, м'яса, риби, яєць, зернових тощо.


Програми викладання

У нас немає понеділків та вівторків, а також усіх інших звичних днів. Кожен день на Планеті Дитинства має свою неповторну назву: День Театру, День Туриста, День Шукачів Скарбів, День Закоханих - всі вони різні! І кожен день принесе тобі купу сюрпризів: ти будеш будувати вігвам у День Індіанця та брати інтерв'ю у своїх друзів у День Журналістики, створювати нові моделі одягу у День Моди та виспівувати караоке у День Музики… І не забудь про конкурси, змагання, ігри, квести, бесіди при свічках, вогнище, концерти, вистави!..
На Планеті дитинства є все необхідне для того, щоб твій відпочинок став незабутнім і фантастично цікавим. Ліс, басейн, спортивні майданчики, бесідки, павільйони, концертний зал - є де розгулятися навіть найсміливішим фантазіям!
Якщо ж ти хочеш чогось зовсім особливого - поцікався нашими спеціальними програмами. "Англійська Республіка" - це унікальна можливість зануритись в англомовну культуру, адже поряд з тобою будуть проживати американці, і ти будеш спілкуватися з ними не тільки на заняттях, але й у побуті - в корпусі, в їдальні, на спортивному майданчику тощо! А "Робін Гуд" - це поєднання відпочинку та особливого виду спорту для тих, хто вміє концентруватися і чітко бачить свою життєву мету.


Вартість навчання

4845 грн


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

Басейн

Мови

Англійська

Інші сервіси

спортивні ігри, походи, конкурси


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

с. Глибочок, Сторожинецький район, Чернівецька область, вул. Головна, 52

(050) 502-2542

(097) 055-0292, (050) 736-7586

http://orlyatko.in.ua/


Події