Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку, Клуб/гурток, Табір

КЛЮЧИК – це клуб раннього розвитку дитини.

Його мета – розкрити таланти маленьких особистостей, знайомлячи дітлахів із світом довкола та розвиваючи їх мислення, інтелект, уяву, потяг до творчості, комунікабельність і, звичайно, підготувати до початку навчання у школі.

В першу чергу програма клубу «КЛЮЧИК» націлена на розвиток інтелекту, фантазії, обізнаності, також на психологічну підготовку до спілкування.

Ми прагнемо стимулювати природній потенціал Вашої дитини до розвитку, пізнання світу, спілкування, творчості й навчання. Звертаємо Вашу увагу, що навчальний процес будуєтся враховуючи сучасні дослідження в галузі дошкільної педагогіки.

Групи формуються в залежності від вікових особливостей, а також, індивідуального рівня знань, по 5-6 чоловік. Програма клубу розрахована на дітей від 1 до 7 років.

Викладання відбувається двома мовами: українською та російською.
При викладанні використовуються всесвітньо відомі методики навчання та авторські методики наших викладачів.

Ми дуже відповідально підходимо до питання освіти та виховання дітей, тому весь педагогічний склад клубу «КЛЮЧИК» має вищу педагогічну освіту (організатори дошкільного виховання, вчителі початкових класів, логопеди, психологи, фахові викладачі, хореографи) Наші вчителі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть учать у багатьох фахових семінарах, тренінгах.


Програми викладання

Казкотерапія – це спеціальний курс, націлений на профілактику шкільної дезадаптації у дітей старшого дошкільного віку.
Розвиток мовлення - заняття включають в себе артикуляційну гімнастику, ігри та вправи, що слугують для вироблення правильної вимови, звуконаслідування, розвивають мовне дихання.
Ранній розвиток дитини – це цікаві, захоплюючі заняття для дітей віком від 1 до 3 років. В цьому віці - основна діяльність дитини - це гра
Логіка - Заняття з логіки проводяться у формі веселої гри, адже тільки те, що цікаво і весело запам’ятовується найкраще.
Логопед - Заняття з кожною дитиною відбуваються за окремим індивідуальним графіком. На занятті ми граємо в різні дидактичні ігри, виконуємо складні артикуляційні вправи, тренуємо не тільки мовлення, а й мислення, увагу, пам’ять тощо.
«Дошкільнятко» - це комплексна програма підготовки дітей до школи. Програма спрямована на успішну соціальну адаптацію дітей у школі, розвиток пізнавальних здібностей, мовлення, навичок навчання.
Сімейний психолог – дитячий практичний психолог допомагає вирішити проблеми м'яко, у непомітний для дитини спосіб. Поради розробляються з урахуванням особливостей характеру дитини, індивідуальних особливостей його психіки, а також ступеня складності психоемоційної проблеми.
Міні–садочок – це гармонійне поєднання комфорту, навчання та відпочинку для Вашої дитини.Всі заняття в садочку проводяться в ігровій формі. Ми прагнемо дати не лише знання, а й навчити дітей спілкуванню між собою, поважати особливості кожної людини, жити в гармонії з оточуючим світом, ставити цілі та успішно досягати їх.
«Англійська мова» - на заняттях курсу дітки мають змогу разом з вивченням англійської в повній формі реалізувати свої творчі здібності. Під час занять використовуються різні інструменти: фарби, олівці, крейда, глина, пластилін, папір, картон, мотузочки, природні матеріали які активуютьють різні відчуття: зорові, м'язові, тактильні.


Вартість навчання

абонементна форма оплати


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Методики/програми

Казко-терапія

Творчість

Рукоділля

Хореографія

Наука

Логіка

Мови

Англійська

Інші сервіси

творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Ак. Корольова, 2

(044) 587-6252

(096) 373-9775, (063) 807-6262

http://klyuchik.kiev.ua/

https://www.facebook.com/klyuchik.kiev/


Карта


Події