Загальний опис
ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок
Індивідуальний підхід до розвитку з перших років життя може створити «диво» навіть з абсолютно звичайного малюка. Головна мета раннього розвитку - отримати спілкування, зрозуміти, що таке дисципліна і навчити вчитися. У майбутньої «дорослого» життя нашим випускникам-школярам це допомагає уникати стресів і неврозів, які нерідко наздоганяють звичайних школярів.
Програми викладання
ВЧИМОСЯ З ПЕЛЮШОК
- Ранній розвиток дитини можна починати ще до того, як малюк з'явиться на світ. Діти в цей час багато чують і розуміють. Їм, а також немовлятам дуже корисні музичні заняття - мама може, наприклад, слухати класику. Починаючи приблизно з піврічного віку, показана гімнастика, вправи для пальчиків - це, як відомо, добре формує мовний апарат.
Головна аксіома для педагогів, які працюють з малюками: всі заняття повинні проходити в ігровій формі. Тоді дитина не напружується, і наука йде про запас. У нашому центрі малюки від року до трьох з половиною років отримують «повний пакет» елементарних знань: в нього входять форма і колір предметів, рахунок, букви, орієнтація в просторі. Діти вміють співати під акомпанемент, танцювати і навіть трохи знають англійську.
Малятка роблять колосальні кроки в знаннях. Повністю знають алфавіт, вважають до десяти і назад. Знають практично всі кольори, включаючи півтони, відрізняючи, наприклад, рожевий і бузковий. Показуючи на картинку, говорять не просто «корова», а «це - корова. Вона кричить «му-у!» І у неї є син або дочка теля ». Дітки непогано малюють, причому за правилами: сніговика розфарбовують блакитним, а відро - коричневим. Розбираються в геометричні фігури, знають ноти, а головне - люблять вчитися.
ДО ШКОЛИ - ВО ВСЕ ЗБРОЮ
В даний час в багатьох школах все більшого поширення набуває практика прийому дітей до першого класу на підставі співбесіди. Під час усної бесіди з дитиною фахівці з'ясовують його вміння складати розповідь по картинці, відповідати на елементарні питання, вирішувати найпростіші завдання.
Перевіряють також навички усного рахунку, аналізують мова дитини. Дивляться, як добре він уміє підбирати потрібні слова, наскільки багатий його словниковий запас, чи вміє він чітко, докладно і емоційно висловити ту чи іншу думку.
Приймальна комісія перевіряє також здатність дитини розуміти поставлене питання і відповідати на нього по суті, не відволікаючись на другорядні моменти. Перевірці підлягають також фонематичний слух дитини і логічність його міркувань. При виконанні дітьми практичних дій дивляться також на їх сенсорний розвиток, уміння планувати свої дії. Поряд із загальним розвитком, виявляють і рівень початкових знань дітей по основних шкільних дисциплін: перевіряють знання дітьми цифр і букв, вміння читати, рахувати, володіти олівцем, ножицями та іншими предметами.
Підготовка до школи - це копітка заняття, і хороші результати можливі тільки при систематичних і планомірних заняттях. Тому, як би ви не старалися натискати малюка до співбесіди в останній момент, учитель або психолог обов'язково визначить, що дитина просто визубрив готові відповіді на питання.
Вікові групи
Дошкільна (0 - 6 років)
Початкова школа (6 - 10 років)
Атестат державного зразка
Школа не надає державний атестат
Додаткові умови:
Спеціалісти
Психолог
Наука
Логіка
Творчість
Рукоділля
Інші сервіси
ігри, творчість
Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.