Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

Петрик - це клуб гармонійного розвитку дитини. Ми проводимо розвиваючі заняття та заняття з танців, творчості, музичні заняття.


Програми викладання

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (для дітей від 5 років)
Заняття навчатимуть дітей читати, писати, мислити, рахувати рівняння першого десятку.
Програма уроків орієнтована на державну програму з застосуванням методик Зайцева та Нікітиних, серед навчальних матеріалів використовуватимуться державнозатверджені зошити Федієнко, з додаванням завдань, адаптованих до зацікавлень малят в процесі навчання.
РАННІЙ РОЗВИТОК (від 1 до 2 років)
Заняття включають інтелектуальний розвиток та фізичний. Половину заняття присвячено розвитку мислення, творчості та дрібної моторики, а друга половина присвячена сенсорному розвитку та фізичним вправам, що сприяє розвитку крупної моторики.
МІНІ САДОЧОК (від 3 років)
День ми починаємо з ранкової гімнастики і прогулянки на свіжому повітрі (за умови гарної погоди). Кожного дня на діток чекають нові знання про навколишній світ, континенти, країни, міста, а творчі завдання та активні ігри допоможуть краще запам'ятати нове.
Після прогулянки маємо легкий ланч (хто що з собою має: фрукти, печиво, канапки). Набравшись сил, приступаємо до творчих завдань. Впродовж дня ми також вчимо пісеньки та віршики!


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Музика

Рукоділля

Формат навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Спеціалісти

Логопед

Інші сервіси

творчість, ліплення


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Кульпарківська, 131

+38 (067) 108-83-97

https://petryk.herokuapp.com/

https://www.facebook.com/club.petryk/


Карта


Події