Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

«Монтессорі. Перші кроки »- це мережа розвиваючих шкіл для дітей від 1 до 6 років по Всесвітньо відомій системі Марії Монтессорі в Києві та Одесі.
Навчання в школах «Монтессорі. Перші Кроки »- це всебічний розвиток дитини і високі результати вивчення англійської мови з сертифікованими педагогами, які пройшли спеціальне навчання викладання за методикою Марії Монтессорі.
Переваги навчання в школах-садках «Монтессорі. Перші кроки »в Києві та Одесі:
- Заняття проводяться українською та англійською мовами, таким чином дитина занурюється відразу в дві мовні середовища та вчиться грамотно висловлювати свої думки рідною та іноземною мовами.
- Всі наші вчителі та асистенти успішно пройшли спеціальне навчання викладання за методикою Марії Монтессорі і є талановитими і висококласними педагогами.
- Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожної дитини.
- Відсутність класно-урочної системи дозволяє дитині не відчувати стрес і насильство над особистістю, а також робить можливим приєднання до групи протягом року.
- Дитина реалізує своє бажання вчитися під керівництвом досвідчених педагогів.
- Ви можете вибрати зручний графік відвідування школи, необхідний саме Вашій дитині.


Програми викладання

Наші програми:
1. Kindermusik (0-3 років)
Музичні заняття за програмою Kindermusik не тільки розвивають відчуття прекрасного у дітей, але й вводять їх у англомовне середовище

2. Baby Little Stars (1-2 роки)
У віці від народження до двох років основними вчителями для дитини є його батьки, і особливо мама. Завдяки її любові, піклуванню, підтримці, малюк знайомиться з довкіллям, формує власне світосприйняття та навчається жити та працювати в колективі. Саме тому в школу дитина ходить разом з мамою, котра допомагає їй робити свої перші кроки та відкриття.
Ми вчимо маму:
спостерігати: відчувати потреби та можливості своєї дитини;
концентруватися на власному малюкові;
допомагати лише в разі потреби дитини;
співпрацювати: отримувати задоволення від спілкування зі своєю дитиною та іншими дітьми.

Ми навчаємо діток:
бути самостійними: з допомогою батьків набувати навички самообслуговування, вибирати роботу, місце та час, необхідний для її виконання;
бути впевненими в собі: бути успішними;
бути дружніми: відкритими для спілкування.
В цей період розвиток малюка відбувається дуже стрімко. Для підтримки його бажання пізнавати світ, ми підготували середовище таким чином, що дитина має можливість знайомитися з різноманітними предметами, їхніми властивостями, зрозуміти їхнє значення та розвивати свій словниковий запас.

До занять входять: музичні вправи, пісні й танці, пальчикові ігри, музичні ігри з предмети (дзвіночки, маракаси, палички, бубни, хустинки тощо). Малюки розвиваються інтелектуально, фізично і соціально вони поступово навчаються танцювати та грати разом із однолітками, розвивається відчуття ритму, музичні здібності, пам'ять та увага.

3. Little Stars (2-3 роки)
Після двох років малюк вже, як правило, готовий певний час знаходитись без мами. Він виявляє велику довіру до чужої тітки – викладача, а також проявляють великий інтерес до інших діток. Заняття в нашому центрі допоможуть дитині відкрити багатогранний світ знань, відчуттів, музики, мистецтв і навчать його елементарним правилам поведінки в соціумі. До цих пір мама завжди була поруч, і тепер малюк звикає до самостійної діяльності і спілкування.

Цей вік надзвичайно важливий для формування особистості дитини, її активності та незалежності від дорослого. Ми часто чуємо від неї: Я – Сама. Так і не тільки чуємо! В цьому віці діти часто капризують тільки тому, що не хочуть втручань дорослого. Саме тому, в цей період дорослий – більше спостерігач, ніж керівник. Дитині важливо дати можливість зробити все самій. Вона має природню мотивацію обстежувати довкілля, саме тому в класі створено середовище, що повністю задовольняє потреби цього віку:
в свободі,
в самостійності,
в русі,
в активній діяльності,
в сенсорних відчуттях,
в порядку,
в спілкуванні з дорослими та однолітками.
Заняття включають інтелектуальний, психічний та соціальний розвиток малюка. Види діяльності часто змінюються.

Діти вивчають англійські пісні, танцюють, розвивають дрібну моторику шляхом пальчикових ігор. Вчитель часто проводить різні музичні вправи, а також ігри з предметами (дзвіночки, маракаси, палички, бубни, хустинки тощо), ляльковий театр тощо. У малюків розвивається любов до мистецтва, відчуття ритму, музичні здібності, пам'ять та увага.

4. First Steps (3-6 років)
Малюк швидко виріс, і ось йому вже три роки! Він біжить до діток і, здавалося б, мама йому вже не потрібна... У нього величезний потяг до спілкування і Ви розумієте, що вже час йти в садочок. Але, не дивлячись на те, що дитина повністю до цього готова, для неї (в тім, як і для мами) буде дуже важко зробити перший крок...

Ми будемо завжди поруч, щоб підтримати обох. Дитина отримає втіху в новому колективі від нових друзів, котрі вже після декількох тижнів стануть їй як сім'я. Мама завжди зможе звернутися за порадою, а також отримати інформацію про прогрес і успішність свого малюка.

В нашому з любов'ю обладнаному класі дитина зможе з головою зануритися в поки що невідоме для неї життя, де поруч з нею будуть відкриті дивовижні пізнання світу в тій формі, яка ідеально відповідають її природним потребам.

В класі Монтессорі дитина:
- розвиває свою пізнавальну активність у різних сферах життєдіяльності;
- має можливість обстежувати та порівнювати предмети, об'єкти, матеріали, тим самим набуваючи сенсорний досвід і знайомлячись із сенсорними еталонами;
- розвиває уяву самої себе, збагачує уявлення про природу, людей, явища соціального життя;
- відчуває себе дослідником, першопрохідцем, починає довіряти своїм можливостям;
- виробляє смак до пошукових дій, вчиться довіряти своєму власному досвіду. Таким чином, у неї формується самостійність;
- отримує уроки соціального життя: вчиться встановлювати особистісні контакти, вчить правила поведінки в групі; навчається способів вирішення конфліктних ситуацій, опановує культурно-гігієнічні навички.
Чотири години уроку пролітають непомітно: ми встигаємо інтенсивно попрацювати з математичним матеріалом, попрацювати з письмом та читанням, помалювати, потанцювати, заспівати кілька пісень, сходити на англійську та навіть пограти на музичних інструментах. А коли ми стомлюємось, ми можемо просто відпочити в дитячому кріслі та полистати цікаві книжки.

5. Little Einsteins (4-6 років)
Ми пропонуємо:
- Всебічний розвиток дитини по всесвітньо відомій методиці Марії Монтессорі
- Гнучкий та зручний графік занять, включаючи групу повного дня, а також суботні групи
- Зручне розміщення шкіл-садків у центрі міста і не тільки
- Розвиваючі екскурсії, що допомагають ширше розкрити дітям теми, досліджувані на заняттях
- Навчання англійській мові по методиці Pingu's English
- Підготовка до школи, включаючи не тільки академічні знання, але і психологічний компонент
- Консультування з питань розвитку Вашої дитини протягом всього учбового періода у наших центрах під керівництвом педагогів, що стояли біля витоків руху Монтессорі в Україні.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Методики/програми

Марії Монтессорі

Інші сервіси

творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Щорса 32 б офіс 1009 і 1010

+38(050)351-87-62

http://montessori-firststeps.com.ua/


Події