Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

Основа нашого підходу - це всебічний розвиток дітей (розумовий, творчий та інтелектуальний розвиток дітей, розвиток фантазії, зв'язного мовлення і дрібної моторики):
 - Ознайомлення з навколишнім світом і художньою літературою
 - Розвиток розумових і спеціальних здібностей в різноманітних видах діяльності
 - Формування математичних уявлень
 - Навчання раннього читання
 - Формування сприйнятливості до вивчення іноземних мов
Наша команда талановитих педагогів і психологів допоможуть вашій дитині максимально безболісно пройти соціальну адаптацію до нового колективу, створять дружню атмосферу, зуміють знайти підхід і навіть будуть вести ЩОДЕННИК на малюка, записуючи цікавинки, щоб Ви нічого не пропустили в такій важливій життєвій сходинці - як дитячий садочок.


Програми викладання

1. Підготовка до школи
Дітки 5-6 років. підготовка до школи. Заняття 2 рази на тиждень. Комплекс включає: читання, письмо, математика, російська, українська, англійська мови. Діють перерахунки за довідками (про хворобу)
2. Підготовка до школи інтенсив. Дітки від 5 до 7 років. Заняття 3 рази на тиждень. Комплексне заняття включає: читання, письмо, математика, логіка, ритміка, вироби, дитяча література + заняття з Baby-English.
3. Майстер-класи. У нас проходять майстер-класи для дітей і підлітків по п'ятницях і суботах російською та англійською мовами. У програмі: виготовлення топіарі (дерево щастя), декор шпаківень, декупаж, квіллінг і багато іншого!
4. Група неповного дня 8.30-13.30 Дітки від 2 до 6 років. Міні-сад працює кожен будній день. Прийом дітей починається з 8:30 до 13:30. У послугу входить наступне: прийом дітей, зарядка, baby-english, творче заняття, прогулянка, перекус (банан \ печиво \ сік).
5. Група повного дня 8.30-18.30 Дітки від 2 до 6 років. Міні-сад працює кожен будній день. Прийом дітей починається з 8:15. У послугу входить наступне: 4х-разове харчування, комплекс розвиваючих занять (зарядка, baby-english, творче заняття, дитяча література, основи грамоти, підготовка руки до листа), режимні моменти.
Закінчення роботи міні-саду повного дня - 19.00.


Вартість навчання

З інформацією про ціни можна ознайомитися на сайті закладу http://nobell-club.wixsite.com/news/-1


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Мови

Англійська

Наука

Логіка

Інші сервіси

ритміка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська область, м. Позняки

050 840 99 18

http://nobell-club.wixsite.com/news

https://www.facebook.com/nobell.club


Події