Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Школа-дитячий садок Кияночка
Навчально-виховний процес в дошкільних групах побудовано відповідно до програми «Дитина» з урахуванням вимог «Базового компонента дошкільної освіти в Україні». Дошкільна ланка освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану на навчальний рік та на період оздоровлення.
Період дошкільного дитинства є періодом інтенсивної і самостійної творчості дітей, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей. Саме в дошкільному віці виникають особливо сприятливі передумови розвитку здібностей, обдарованості, забезпечується різнобічний розвиток психічних якостей особистості дитини.
Завдяки вихованню нам вдалося подолати психологічні барєри при переході з дошкільних груп в початкову школу. Дошкільний навчальний заклад та школа – є рівноправними ланками єдиного та цілісного освітнього циклу.
Вони спільно планують роботу на навчальний рік та перспективу, мають єдиний план навчально-виховної роботи, загальний план роботи з батьками, спільні виховні та освітні проекти.Навчальний план складається з двох блоків навчальних предметів: загальноосвітнього та профільного циклів.
Державний компонент навчальних дисциплін доповнюють заняття з хореографії, ритмопластики, вивчення мов (англійська, німецька, французька, китайська), живопис, хоровий спів, гра на фортепіано, акторська гра та сценічне мовлення, карате.

Випускники школи дитячого садка продовжують навчання у Хореографічній Гімназії «Кияночка» та Київському хореографічному Коледжі, який закінчують молодшими спеціалістами та бакалаврами.

У закладі працює психолог: діагностика, індивідуальна робота з дітьми та батьками, заплановані консультації, семінари, тренінги для вихователів; логопед: проведення групових занять з дітьми та індивідуальна робота;


Програми викладання

Садок "Кияночка"
Період навчання
Навчальний рік дитячого садка триває цілий рік. У літній період садочок (червень, липень, серпень) працює за літньою оздоровчою програмою.
Харчування
У нашому приватному садочку домашнє чотирьохразове збалансоване харчування (сніданок, обід, полудень, вечеря) можливе дієтхарчування для дітей, у яких є протипоказання, алергії, або лікар призначив дієту.
Режим роботи:
з понеділка по пятницю, з 8-00 до 20-00.
Існує можливість перебування дитини у закладі цілодобово.
ЯСЕЛЬНА ГРУПА
У цій групі 12 дітей віком з 2 до 3 років. Педагогічний склад: два вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель хореографії та фізкультури, вчитель вокалу.

МОЛОДША ГРУПА
Педагогічний склад: два вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель образотворчого мистецтва, вчитель вокалу.
Група розрахована на 20 дітей. На заняття діти діляться на дві підгрупи.

СЕРЕДНЯ ГРУПА
Педагогічний склад:
один вихователь та один помічник вихователя, хореограф, вчитель англійської мови, вчитель образотворчого мистецтва, вчитель вокалу.
Група розрахована на 12 дітей.

СТАРША ГРУПА
У садочку дві окремі старші групи для дітей віком від 5 до 6 років. У кожній групі навчається до 12 дітей.
Педагогічних склад:
три вихователя та один помічник вихователя, хореограф, вчителі англійської мови, образотворчого мистецтва, вокалу, ейдетики, логопед, психолог, керівник гуртка карате, ліплення, акторської майстерності.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА
Період навчання
Навчальний рік триває з 1 вересня по 31 липня.
У літній період (червень, липень, серпень) працюємо в режимі літнього табору. В період осінніх, зимових та весняних канікул Ваша дитина буде відвідувати екскурсії, займатися вивченням іноземних мов та хореографією, при необхідності індивідуально навчатися з вчителем.
Крім предметів загальноосвітньої школи, ми пропонуємо вивчення:
-англійської мови 3 години + 3 год. виконання домашніх завданнь;
-другої іноземної мови (французької, німецької) 2 години на тиждень;
-російської мови 1 години на тиждень;
-хореографії 3 години на тиждень;
-живопис, ліплення 1 години на тиждень,
-музика – 2 години на тиждень,
-джиу-джитсу – 2 години на тиждень
За бажанням учнів у школі працюють гуртки:
додаткові заняття з хореографії; вокалу,акторської майстерності;
індивідуальні заняття гри на фортепіано;
заняття з живопису, ліплення;
індивідуальні заняття з англійської, французької, німецької, китайської мов.

Всі заняття проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердими педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Театр

Хореографія

Рукоділля

Інші сервіси

бальні танці, спорт, творчість, живопис, вечірні уроки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

http://kyianochka.org.ua/


Карта


Події