Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

IQ CLUB - це знак якісної дошкільної освіти, індивідуального підходу і всебічного розвитку дитини, блискучої підготовки до школи. Крім того що у нас є центри раннього розвитку, ми так само працюємо на базі державних дошкільних навчальних закладів.

IQ CLUB запрошує вас в світ дитинства, де кожна дитина зможе знайти собі друзів і проводити свій час в атмосфері тепла, турботи і уваги. Ваша дитина завжди буде гуляти на свіжому повітрі, грати в цікаві ігри та брати участь у всіх наших святах. Деякі дітлахи погано адаптуються і важко звикають до незнайомого оточення, але наші групи з їх домашньою атмосферою малюки відвідують із задоволенням і відчувають себе дуже затишно і комфортно. У дитячому садку, де проходять заняття IQ CLUB просторі ігрові кімнати та зручні спальні, обладнані кабінети і ми ретельно стежимо за тим, щоб ваш малюк дотримувався режиму дня і зростав здоровим і життєрадісним. Ми дбаємо не тільки про здоров'я вашого малюка, але і про його психологічний комфорт, тому якщо дитина не любить активні ігри, ми створимо йому умови для спокійних занять. Ми вчимо наших вихованців: проявляти допитливість, творчість, наполегливість, відповідальність; відповідати за свою поведінку і безпеку; вмінню слухати і чути; вмінню спілкуватися; отримувати задоволення як від процесу діяльності, так і від результату; освоювати основні вміння та ідеї через власний безпосередній досвід.


Програми викладання

Інтелект курс це мультимедійна програма ознайомлення з енциклопедичними знаннями, здатність концентрувати увагу, здатність вловити основні зв'язки між явищами (аналітичне мислення)

3-4 роки: тварини нашої планети, правила дорожнього руху, спорт, етика, стародавній схід, валеологія, дитина і оточуючій світ, країни світу, чудеса світу
4-5 років: доісторичний світ, винаходи і відкриття, композитора, світ ремесел, стародавня Греція, анатомія, природознавство, я і Україна, мій комп'ютер
5-6 років: рослини нашої планети, фізика для малюків, художники, традиції українського народу, стародавній Рим, міста україні, земля і космос, очевидне-неймовірне, мандрівники та невідомі землі

Також у центрі діють програми:
- Хореографія/дитячий фітнес
- Живопис, творча діяльність
- Підготовка до школи
- Англійська мова
Курс англійської мови - це восьмирівневий курс вивчення англійської мови. Кожен рівень містить 9 розділів. Кожен розділ заснований на телевізійному епізоді, який записаний на DVD. Кожен розділ складається з 4 типів засвоєння навчального матеріалу. Рівень налічує 72 години структурованих занять, з розрахунку 8 годин на розділ. Всі 8 рівнів - це близько 576 годин вивчення англійської мови.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Творчість

Хореографія

Інші сервіси

творчість, фітнес


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул Ернста, 4. (ТЦ "Лимон", 2 пов.)

(044) 23 23 888

(097) 788 40 70

м. Київ, вул. Волінская, 4А

(044 ) 23 23 888

(067) 481 81 22

http://iqclub.com.ua/

https://www.facebook.com/IQClubUA


Карта


Події