Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше

U:maker — Академія нового формату для учнів 10-11 класів, заснована на екзистенційному та гуманістичному ціннісному підґрунті.
U:maker має на меті стати для своїх студентів провідником, переправником, порадником, наставником, помічником, добрим другом, агентом і продюсером. Які можуть знайти, залучити, додати й поєднати будь-які необхідні знання, ресурси, місця та людей, щоби супроводити перехід від дитинства до входження в доросле самостійне життя.
Процес розвитку потребує готовності ризикувати, помилятися, відмовлятися від старих звичок. Це вимагає мужності обирати. Саме вибір кожного учня формуватиме його унікальну траєкторію навчання. Він залежить також від оточення, попереднього досвіду, знань, стану тут і зараз. Але власний вибір є визначальним. Ми плануємо бути найкращими для тих молодих людей, які готові шукати відповіді на екзистенційні питання
Ми відштовхуємося від постулату гуманістичної психології, що у кожного з нас є здатність творити. І це не тільки риса, що об’єднує всіх людей, але й їхня потреба. Люди відчувають, що живуть наповненим життям, коли реалізують цю здатність. Всі здатні творити у свій спосіб. Саме те, як ми проявляємося і реалізуємося, відрізняє нас один від одного, адже усі потреби як у біологічних організмів і соціальних істот у нас однакові


Програми викладання

Освітня програма передбачає інтеграцію
4 секторів повноцінної якісної освіти:

1. Особистісна освіта: соціально-емоційне навчання, навчання принципам гнучкої
розробки проєктів, навчання управлінню проєктами, збереження здоров’я, статеве виховання.
2. Соціально-громадянська освіта: сторія, політологія, правознавство, релігієзнавство, філософія, етика, особисті фінанси, цифрова й інформаційна грамотність, підприємництво, тощо
3. Академічна освіта: дисципліни ЗНО, обрані дисципліни за профілем, наукові проєкти.
4. Професійна освіта: практичне занурення в одну з професійних сфер (журналістика, програмування, психологія, юриспруденція, інформаційні технології, реклама, дизайн, викладання, тощо), а також опанування необхідних навичок як мінімум однієї ручної професії за вибором (кухар, асистент вихователя/викладача, няня, садівник, електрик, перукар, клінер, маляр, візажист, smm-спеціаліст тощо).

*можливий вибір студента не обмежується переліком вище, більше того, вибір ручної професії та професійної сфери для глибшого пізнання можуть збігатися, а можуть бути різними


Вартість навчання

Вартість навчання залежить від пакету, навчання.
Пропонуємо три пакети на вибір:
1.Пакет "Local" $7500 на рік
Денна форма навчання з вересня по червень (10 місяців)
Для учнів 10-11 класів пакет передбачає навчання з понеділка по п'ятницю. За цей час учень отримує збалансований графік дня: академічне навчання за змішаною методикою (безпосередньо, онлайн, дистанційно, самостійно, індивідуально чи в групі), проєктну роботу, курси та студії на вибір, виходи, поїздки, стажування в місцях фахової діяльності, де щось створюється, виробляється, готується, обслуговується.

2. Пакет "National" $4500 на рік
Заочна форма навчання з вересня по червень (10 місяців)
Пакет задуманий для учнів 10-11 класів зі всієї України, й передбачає заочну форму навчання: он-лайн та наживо в період обов’язкових виїзних сесійних періодів (їх передбачено 3: настановчий на початку, проміжний – в кінці січня, й кінцевий – наприкінці червня).

3. Пакет "International" $3000 на рік
Дистанційна форма навчання з вересня по червень (10 місяців)
Старша школа для українських підлітків, які тимчасово і вимушено перебувають за кордоном та отримують освіту в місцевих школах. Цей пакет уможливлює виконання вимоги Закону України “Про освіту” (ст. 12 п.2) щодо обов’язковості повної загальної середньої освіти для всіх громадян України.

Передбачено, що студенти отримають можливість:
● Атестувати свої знання, аби мати змогу отримати Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти державного зразку
● Мати повноцінне менторсько-коучінгове супроводження, аби заглиблюватися в процеси самопізнання, самоаналізу та рефлексії своїх досвідів, й мати практику пошуку відповідей на питання з орієнтацією на себе, свої цілі та інтереси, особливості, сильні й слабки сторони.


Вікові групи

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Матеріальна база

На базі іншого закладу

Мови

Українська

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Родини Крістерів, 20Г

+380503575522

+38074480267

https://spilno.school/licey

https://www.facebook.com/umaker.academy/

Написати повідомлення