Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше, Школа

nanoEnglish - онлайн платформа, де просто та доступно навчають цілеспрямованих людей англійської, яка допомагатиме їм легше та швидше реалізовувати свої мрії.
Чому варто довіритись nanoEnglish? Унікальна методика, досвідчені вчителі, позитивні відгуки це звичайно аргументи. Але основною відмінністю нашої співпраці є не просто викладання іноземної мови, а цілеспрямований супровід до конкретної мети. Багато людей, вивчаючи іноземну мову, здаються через брак дисципліни та чіткого плану. Окремі учні не в змозі вивчити англійську без наставника. А от коли ви розпочнете навчання в nanoEnglish, у вас не буде можливості здатись чи розслабитись, ми не дамо вам зупинитись на півдороги. Якщо від рівня англійської залежатиме ваш вступ у конкретний вуз Канади, а від закінчення цього вузу залежатиме ваша подальша доля, та реалізація ваших мрій, то ми за вас візьмемось з повною відповідальністю. Просто візьмемо за руку та доведемо до мети.
У нас виключно індивідуальний підхід, навчання проходить сам на сам із вчителем, тому перші результати ви відчуєте дуже скоро.
Почніть уже сьогодні!
1. Оберіть один з трьох напрямків: загальна англійська (BasicEnglish), бізнес англійська (BusinessEnglish), підготовка до іспиту IELTS.
2. Запишіться на безкоштовне заняття, де ми зможемо чітко визначити як довго і за якою програмою вам потрібно навчатись для досягнення вашої мети.
3. Переходьте від слів до справи.
Починайте рухатись вперед разом із nanoEnglish!


Вікові групи

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Інші сервіси

онлайн школа


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дрогобич вул. Жупна 17/1

+38(097)8600094

https://nanoenglish.com/

https://www.facebook.com/nanoenglishua/

Написати повідомлення
Події