Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Навчальний центр "IQ Студія" — навчальний заклад нової формації з європейським підходом до передачі знань. Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів різних напрямків, що дозволило нам створити центр всебічного розвитку та дозвілля для дорослих і дітей різних вікових категорій.
Пропонуємо різні програми для вивчення мов як для дітей так і для дорослих у різних напрямках. Цікаві курси та програми розроблені кваліфікованими педагогами, що навчалися, стажувалися або проживали за кордоном, які допоможуть швидко та якісно засвоїти мову
Особлива увага в центрі спрямована на роботу з дітьми, саме через це у центрі до цієї справи залучені виключно висококваліфіковані фахівці - педагог дошкільної підготовки, психолог, логопед.
Діє студія "Творчі малята" у якій малюкам буде не лише цікаво, але й весело. Заняття сприяють розвитку у дітей творчості, фантазії, уяви, логіки та абстрактного мислення.
Діти, відвідуючи заняття, опановують нові нетрадиційні техніки (декупаж, пуантилізм, пластилінографія, аквамалюнок, гравітаж, акватипія, штампування, вітраж, ниткографія, обривна аплікація, витинання, висипання крупами або малювання на крупах, малювання кавою та ін.)


Програми викладання

IQ kids - особлива увага в центрі спрямована на роботу з дітьми, тому у нас працюють лише висококваліфіковані фахівці (педагог дошкільної підготовки, психолог, логопед):
- групи розвитку (3–4 роки),
- підготовка дітей до навчання в школі (4–6 років),
- корекційні заняття з логопедом та психологом (корекція поведінки, емоційної сфери, мовленнєвої діяльності),
- шкільний супровід (допомога у виконанні домашніх робіт, підготовка до самостійних і контрольних робіт),
- англійська для малюків "funny English" (4–6 років).
Заняття проходять в міні-групах.
IQ school - підготовка до ЗНО та ДПА:
- іноземні мови,
- хімія,
- біологія,
- математика,
- історія,
- українська мова,
- література,
- інші дисципліни по запиту.
Пропонуємо навчальні курси, орієнтовані винятково на отримання практичних знань та навиків, необхідних в сучасному глобалізованому світі:
- основи комп’ютерної грамотності та 1С,
- вивчення програм Photoshop/CorelDRAW,
- курс фотомайстерності,
- курс ораторського мистецтва,
- творча студія (декупаж, пуантилізм, пластилінографія, аквамалюнок, гравітаж, акватипія, штампування, вітраж, ниткографія, обривна аплікація, витинання, висипання крупами або малювання на крупах, малювання кавою та ін.)


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Творчість

Театр

Інші сервіси

іноземні мови, ком'ютерні науки, творчість, фото, ораторське мистецтво, декупаж, пуантилізм, пластилінографія, аквамалюнок, гравітаж, акватипія, штампування, вітраж, ниткографія, обривна аплікація, витинання, висипання крупами або малювання на крупах, малювання кавою


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 3

(096) 662-54-46

(093) 617-81-41

http://vk.com/iq_studia


Карта


Події