Безоплатні літні заняття англійською для дітей від проєкту «Україна розмовляє англійською» – старт 2 червня

Безоплатні літні заняття англійською для дітей від проєкту «Україна розмовляє англійською» – старт 2 червня

 31.05.2026
 15
 0

Запрошуємо дітей і підлітків провести літо з користю, цікавістю та заодно покращити свою англійську — ГО "Вчися" проводить безоплатні заняття з носіями мови.

Разом з англомовними вчителями-волонтерами з Австралії, Канади, Румунії, Португалії, США, Франції та Японії на дітей чекає море пригод, знань і нових друзів. Зустрічі проходять в межах проєкту "Україна розмовляє англійською" на постійній основі, можна приєднуватися самостійно, із друзями чи родиною.

Різноманіття гарантуємо, кожен і кожна може обрати собі щось до душі:
🎙️ Розмовні клуби для дітей і підлітків
📚 Читання Гаррі Поттера англійською

⭐ Дослідження зірок і космосу від астрогеолога
🎭 Ляльковий театр для найменших і початкової школи

🐳 Усе про моря й океани від канадських океанологів Ocean Wise

🎨Майстерки і творчість
🌟 М’яка йога з канадською інструкторкою та її милим песиком
🌿Біологія для підлітків
🧩Захоплююча математика для початкової школи
📖 Інтерактивні заняття з Едмонтонською публічною бібліотекою

📍 Формат — онлайн у Zoom
🌍 Вік учасників: діти та підлітки 4-18 років
❗Старт 2 червня

"“Україна розмовляє англійською” — це не просто безкоштовна практика англійської для дітей і підлітків, а безпечний та дружній простір, у якому можна говорити, помилятися, поступово відкриватися і не боятися осуду. Ми прагнемо, щоб кожна дитина почувалася комфортно й могла долучатися у своєму темпі. Заняття проходять за підтримки україномовних модераторів, а всі волонтери проходять спеціальне навчання щодо роботи з дітьми в умовах війни. На літо ми підготували насичену програму щоденних занять, де кожен та кожна зможе знайти щось цікаве для себе", — зазначає менеджерка проєкту Олена Жупанова.

Розклад щоденних зустрічей і занять можна знайти на каналі проєкту: https://t.me/meetings_for_children

Мета проєкту "Україна розмовляє англійською" — покращити мовні навички дітей, продемонструвати підтримку з усього світу, надати безпечний простір і спільноту, запропонувати можливості для отримання нових знань та дозвілля. А також мотивувати дітей переключитися зі споживання російськомовного контенту до англомовного. За 4 роки до проєкту долучилося вже більше 200 викладачів–волонтерів з Канади, Австралії, Португалії, Австрії, Туреччини, США, Іспанії, Японії, Індії, які провели більш ніж 3000 уроків.

Проєкт здійснює ГО "Вчися" у партнерстві з "Classrooms Without Walls".

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram

Популярні статті
Зачекайте, поки ми завантажимо для вас найцікавіші статті
Коментарі
Зачекайте, поки ми завантажимо для вас коментарі