12-й Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться з 30 травня до 2 червня. Фестиваль складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку, який буде проходити на першому поверсі Старого арсеналу.

Операторами продажу книжок запрошено як окремі видавництва, так і книгарні, які представлятимуть книжки у секціях «Арткнига», «Художня книга», «Нон-фікшн», «Література для дітей і підлітків», «Мальописи».

У фокусі Книжкового Арсеналу, звісно, будуть книжки про війну, видані після 2014 року, видання створені ветеранами та учасниками війни, членами їхніх родин. Крім ярмарку на стендах видавців, вони будуть окремо представлені у просторі «Вітрина новинок».

Кураторами фокус-теми ХІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який відбудеться 30 травня – 2 червня, обрано Тетяну Огаркову та Володимира Єрмоленка.

«Життя на межі» — фокус-тема і основна метафора ХІІ Книжкового Арсеналу, яку куратори розкривають у своєму есеї.

Кураторкою Літературної програми Книжкового Арсеналу 2024 стала радіоведуча, радіопродюсерка та письменниця Олена Гусейнова.

Під час Книжкового Арсеналу також відбудеться Програма для/про дітей та підлітків. Її роботу куруватиме письменниця, журналістка, перекладачка, авторка книжок для дітей та підлітків Ольга Русіна.

Зі спеціальною програмою ХІІ Книжковий Арсенал прийматиме Літературний фестиваль «П’ятий Харків». Ця програма буде організована у співпраці з Харківським Літературним Музеєм. Куруватиме програму літературний критик, літературознавець, лектор, куратор мистецьких проєктів Євгеній Стасіневич.

Спеціальну програму подій на цьогорічному Книжковому Арсеналі вдруге представить Український ПЕН.

Під кураторством Оксани Карп’юк відбудеться Професійна програма, що стане майданчиком для галузевих дискусій, обміну досвідом і пошуку вдалих рішень.

Також на Книжковому Арсеналі будуть представлені окремі події від видавців.

Розклад подій дивіться за цим покликанням
Придбати квитки (0-400 грн) тут.

Фестиваль відбудеться у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» за адресою: вул. Лаврська, 10-12, м. Київ, 01010, в разі запитань звертайтеся за тел. +38 (098) 708-72-44 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Читайте також
25 книжкових правил кота Інжира

25 книжкових правил кота Інжира

Для дітей і дорослих
17.05.2021 0
10 незвичних порад, як полюбити читати книжки

10 незвичних порад, як полюбити читати книжки

Краще ковтати книжки, ніж тістечка
20.11.2019 0

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram