SoftServe University вдруге поспіль отримала престижну нагороду від американської консалтингової агенції Brandon Hall Group, –  цьогоріч за навчальну програму для делівері-директорів. Разом із SoftServe у категорії Best Advance in Senior Manager Development відзначили E&Y, Deloitte, Accenture. Розповідаємо, що це за програма і як саме вона допомагає розвивати делівері-директорів. 

Делівері-директор — одна з ключових ролей у компанії, яка відповідає за якість наданих послуг клієнту. Людина на цій посаді повинна забезпечити, аби клієнт отримував найкращі послуги, при цьому дотримуючись стратегії компанії та розвиваючи команду. 

Програма має на меті підготувати менеджерів до особливостей роботи делівері-директора та допомогти опанувати цю роль через розв’язання практичних кейсів та отримання специфічних знань і вивчення кращих практик компанії. Учасниками програми можуть бути люди, які планують перейти на посаду делівері-директора або є початківцями у такій ролі — для цього потрібно скласти мотиваційний лист. 

«Розвиток лідерів в найрізноманітніших напрямках завжди був серед пріоритетів компанії. І зростання делівері-директорів є особливим фокусом для нас, адже саме вони основною мірою відповідають за успішну реалізацію проєктів та відмінний клієнтський досвід, розвиваючи й поширюючи кращі практики компанії. Ми покладаємо особливі очікування на Delivery Director Leadership Program, як інструмент, що допомагає майбутнім делівері-директорам та тим, що тільки розпочали свій шлях у цій ролі, отримувати необхідні знання і навички, та сприяти досягненню поставлених цілей по росту і розвитку компанії”, – розповідає віце-президентка з питань навчання та розвитку персоналу SoftServe Галина Даців. 

Програму розробили спеціалісти SoftServe University спільно з менеджерами з розвитку компетенцій та досвідченими делівері-директорами за ініціативи керівництва компанії. Станом на вересень цього року, її закінчили вже дві групи лідерів —  загалом це 37 учасників.

Програма містить 6 модулів, розрахованих на пів року. Серед тем, які вивчають лідери — розвиток команд, фінансовий менеджмент, входження на нові ринки, комунікація з клієнтами й так далі. 

Основною особливістю програми є те, що вона повністю прикладна. Викладачами та експертами програми є чинні делівері-директори та лідери компанії,  які діляться кращими практиками компанії, своїм досвідом та реальними кейсами з роботи. Учасники зустрічаються раз на кілька тижнів та упродовж трьох днів вивчають теорію та приклади її практичного застосування. Наприкінці кожного модуля учасники отримують завдання — розв’язати актуальний челендж, запропонований одним з бізнес-юнітів компанії.

Наразі 51% усіх делівері-директорів SoftServe — випускники цієї лідерської програми. 

Загалом в SoftServe University є низка навчальних програм для лідерів різного спрямування: QC лідів, PM-ів, делівері-директорів, віцепрезидентів, sales-менеджерів, фінансових лідерів, HR-лідерів, та інших. Також є чимало програм, які допомагають менеджерам та лідерам пройти онбординг і швидше опанувати нову роль та покращувати перформанс. 

Окрім того, чимало лідерів та топ-менеджерів компанії обирають менторство та коучинг. У 2021 році SoftServe University отримав нагороду Brandon Hall Group Excellence in Leadership Development Awards за екосистему індивідуально-орієнтованих форматів навчання, а зокрема менторство та коучинг, які допомагають працівникам підвищувати особисту ефективність, набувати нових компетенцій, удосконалювати лідерські навички. 

Про SoftServe University 

SoftServe University - корпоративна навчальна екосистема для розвитку професійних компетенцій працівників компанії SoftServe, заснована у 2006 році. Протягом 2021 року університет надав понад 5000 навчальних рішень для більш як 16 600 унікальних учасників. З 2020-го року кількість людей, які виступають експертами у навчальних програмах зросла на 106% і становить понад 1900 людей. 

Університет дає працівникам можливість розвивати технічні компетенції, готуватись до міжнародних сертифікацій, удосконалювати лідерські навички та вивчати бізнес-практики, відвідувати курси іноземних мов та кроскультурної взаємодії, брати участь в інноваційних навчальних проєктах та платформах. 

Читайте також
Як виховати власну “Кремнієву долину”, або дуальна освіта починається зі школи

Як виховати власну “Кремнієву долину”, або дуальна освіта починається зі школи

Сергій Іщеряков, автор та ініціатор експериментального проекту «Школяр-програміст», розмірковує над питаннями дуальної і STEM-освіти.
09.06.2018 0

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram