За чотири місяці повномасштабного вторгнення пошкоджено понад дві тисячі освітніх об’єктів - шкіл, профтехучилищ, університетів, повністю знищено – 215, частина навчальних закладів налагоджує нове життя в евакуації. Понад 20 тисяч вчителів вимушено виїхали за кордон. Щоб продовжувати якісний навчальний процес, зараз освітянам важлива підтримка як держави, так і бізнесу. Попри повномасштабне вторгнення рф в Україну, цього року ЕРАМ University та Асоціації ІТ Ukraine вдалося організувати традиційну програму стажування Teachers Internship, яка доступна вчителям в Україні та за кордоном.
Teachers Internship – щорічна безоплатна програма, яка з 2017 року допомогла покращити знання та навички в ІТ понад 600 українських викладачів та вчителів шкіл. Її завдання – дати можливість краще розуміти, як працює сучасна ІТ-галузь загалом та окрема ІТ-компанія зокрема. Програма охоплює 20 різних тем, над якими працювали понад 20 експертів, практиків компанії ЕРАМ. Крім огляду прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend, слухачі також вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira.
«Українські вчителі – дуже відважні, вони часом з укриттів, інколи буквально з окопів, відновили освітній процес і навчають без кордонів. Але навіть гнучкій і прогресивній системі потрібна підтримка, особливо з тим, щоб лишатися компетентним в своїй сфері, щоб продовжувати надавати якісну освіту. Тому ми знову запрошуємо вчителів стажуватися в ЕРАМ, готові ділитися з ними найсучаснішими знаннями щодо ІТ, щоб згодом вони змогли передати їх своїм учням, студентам. Це безперечно вплине на формування майбутнього покоління інженерів, ІТ-фахівців. Віримо, що зараз треба інвестувати у знання, в молодь, і так само в тих, хто їх навчає», - коментує керівник освітніх програм EPAM University Денис Гриньов.
Крім звичайних практик та воркшопів програма містить і оновлення. Цьогорічною новинкою Teachers Internship є робота в розподілених командах над фінальним проєктом, завдання якого спроєктувати навчання у майбутньому. Кожна команда «інженерів освітньої системи» отримає індивідуальний виклик: проблему, яку потрібно всебічно проаналізувати, зібрати наявну інформацію та приклади інших країн, додати власне бачення реалізації в Україні та презентувати експертам EPAM University.
«Навчання майбутнього» є однією з практичних частин програми, за результатами якої будуть визначатися найактивніші учасники стажування. Окрім традиційних призів, команди з кращими результатами матимуть змогу презентувати власне бачення освіти майбутнього в Україні на цьогорічному онлайн-івенті «IT Ukraine Education Summit», організованому спільно з Асоціацією «IT Ukraine».
Відбір слухачів програми передбачає підготовку мотиваційного листа. Навчання відбуватиметься онлайн протягом чотирьох тижнів, кількість учасників обмежена. Отримати більше деталей та зареєструватися на програму Teachers Internship можна за посиланням. Слідкувати за анонсами та перебігом програми можна в соцмережах EPAM University – Telegram, Facebook.
Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram