Допомогти армії в боротьбі, захистити себе та близьких та підтримати ментальне та фізичне здоровʼя.
https://t.me/friend_first_aid_bot
Стане у пригоді, якщо важко впоратися з травматичною та стресовою ситуацією. Бот створено, щоб підтримати ментальне здоров’я користувачів та їхніх близьких. Він охоплює не тільки рекомендації, корисні в перші години після зіткнення з травматичною подією, але й поради щодо того, які превентивні міри можуть стати в нагоді.
Бот створено на основі сучасних протоколів та науково-доведених досліджень.
Кіберполіція розробила чат-бот, за допомогою якого можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи та Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію та інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.
https://t.me/stop_russian_war_bot
За допомогою цього бота можна допомогти українській армії, поділившись відомостями щодо місць дислокації, пересування, обсягів військової техніки та особового складу окупанта. Вказані відомості будуть негайно передані до Штабу Збройних Сил України. За вашими координатами буде нанесено удар по супротивнику.
https://t.me/ukraine_avanger_bot
Офіційний чат-бот України для повідомлення про ворожі дії на території держави. Бот розроблено кіберполіцією для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти залишають на дорогах, пересування техніки, нерозірвані боєприпаси та диверсантів.
https://t.me/safe_space_ua_bot
Поки лише в Києві. Щоб побачити укриття, треба надіслати в бот геопозицію.
«Наша країна отримує регулярну військову підтримку з Канади, США, Британії та багатьох інших європейських країн як у вигляді зброї, так і навчань. Проте Україна буде добре підготовлена тоді, коли будуть добре підготовлені її громадяни», – вважають творці боту. В довіднику зібрано інформацію за такими розділами:
підготовка до надзвичайної ситуації; зв’язок та інформація; укриття; у зоні бойових дій; телефони рятувальних та аварійних служб;Довідником можна користуватись онлайн та можна завантажити pdf.
https://t.me/Hotovyi_do_vsioho_bot
Бот надає рекомендації до дії за такими категоріями:
Що робити цивільному населенню Йду воювати Небезпечні ситуації Інформаційна безпека Що підготувати та купити Допомогти армії та країніУ боті є розділ з інформацією про евакуацію в безпечні регіони, психологічна допомога та волонтерство. Існує однойменна спільнота у Viber: https://bit.ly/3vmrhTB
https://t.me/stoprussiachannel
За допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.
Користувачам чат-боту будуть направлені детальні інструкції щодо блокування кожного із сервісів.
https://t.me/shelter_for_ukrainians_bot
Щоб зафіксувати злочин, потрібно дістати камеру та розпочати зйомку:
1. Власне обличчя та назвіть: своє ПІБ, дату, час та точне місце зйомки (геолокація)
2. Свідчення поранених та постраждалих з вказанням ПІБ та дати народження, контактних даних (адреса, номер телефону)
3. Деталі пошкодження майна (будівлі, транспортних засобів, іншого майна)
4. Деталі ворога (техніка, зброя ворога, пересування, особисті дані)
Що фіксувати?
1. Докази вбивства та насильства цивільних чи військових осіб:
вбивства катування (побиття, згвалтування, каліцтво) утримання у заручниках чи у полоні2. Докази використання зброї та військової техніки рф:
обстріли зі стрілецької зброї, артилерії чи повітря використання вогнепальної зброї пересування та застосування військової техніки3. Докази грабежу, заволодіння та руйнування майна цивільних та держави:
привласнення та руйнування майна, транспорту, пального руйнування культурних пам’яток4. Персональні дані ворога:
персональні дані, документи, паспорти позивні та псевдоніми розпізнавальні знаки
Джерело фото Depositphotos
Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram