Школа в Україні є обов'язковою інституцією, яку діти мають пройти у віці 6-18 років. Формат школи, яку пропонує держава застарів та не встигає оновлюватись відповідно до викликів сучасності.

Проте з'явилося вже безліч приватних класичних та альтернативних шкіл. А разом з тим батьки отримали шанс знайти ту школу, яка максимально розкриє потенціал їх дитини.

Однак обрати школу дитині – місія надважлива, а в батьків не вистачає часу, аби грунтовно підійти до цієї справи.

«Освіта Нова» створила каталог альтернативних закладів і склала перелік онлайн-шкіл. Але через різноманітність шкіл та потреб  сім'ї батькам дуже складно зробити впевнений вибір. Тому ми започаткували колаборацію з експерткою з підбору альтернативних шкіл Іриною Єцкало.

Ірина працювала як менеджерка з розвитку з такими альтернативними школами, як Think Global Печерськ, Think Global Харківська, Temper School та «Крила». Поспілкувавшись з 500+ сімей, Ірина зрозуміла потреби батьків і консультує наразі сім'ї щодо вибору шкіл. 

Отже, якщо ви вирішили звернутися по консультацію, то можливі такі пакети послуги.
 

1. Консультація

Державна чи приватна? Возити далеко, чи обрати найкраще із доступного поряд? Переводити після 3 чи після 4 класу? Ви вже обрали деякі школи, як перевірити та прийняти все ж зважене рішення? Що питати при зустрічі зі школою, на що звернути увагу? 

Це нормальні питання на сьогодення щодо вибору школи. Пропоную максимально зручний формат для нашої співпраці.

  • ви залишаєте заявку

  • я вам пишу на вказаний вами месенджер

  • ви пишете ваші питання коли вам зручно протягом місяця

  • я відповідаю у зручний для мене час протягом двох робочих днів

Вартість: 500 грн.

2. Стандартний

Найпростіший варіант зануритись у пошук. Проходячи опитування, ви інколи навіть неочікувано для себе, формуєте достатньо зрозумілий запит для спеціаліста. Ви відповідаєте на питання про клас, який цікавить, район, радіус навколо адреси, вартість, яку сім’я може собі дозволити, наявність мов, гуртків, довозу, інклюзії тощо. Починаючи співпрацю зі Стандартного пакета, ви у будь-який момент можете замовити додаткові функції із наступних. 

На основі отриманих від вас даних, протягом тижня Ірина формує добірку 3-15 шкіл. Після чого ви отримуєте телефоном експертну консультацію, відповіді на всі можливі питання і поради щодо подальших кроків.

Вартість: 2500 грн.

3. Розширений

На додачу до стандартних питань і відповідей, ми пропонуємо рухатись від запиту дитини. Звісно, не завжди ми його можемо однозначно зрозуміти, особливо, якщо дитина ще маленька. Батькам також інколи потрібен свіжий погляд зі сторони. Особливо, зі сторони експерта. Ми співпрацюємо із дитячими психологами. Вони проводять деякий час з дитиною, розмовляють, граються, роблять різні вправи й таким чином виявляють формат школи, який дасть змогу дитині рухатись в сторону свого розвитку. Батьки також отримають кілька корисних порад щодо спілкування з дитиною. 

Після заповнення стандартної анкети, ви домовляєтесь про зустріч дитини з психологом. Спеціаліст одразу дає декілька коментарів, а повний звіт формує протягом декількох днів і віддає Ірині, для підбору школи, та вам — як особисті рекомендації.  Таким чином підбір школи буде більш обгрунтованим і ваша дитина отримає можливість максимально розкрити свій потенціал, а ви збережете свій час і нерви.

Вартість: уточнювати.

Контактуйте Ірину в месенджері Фейсбука або телефоном + 098 130 50 13. Доступ до анкети за цим посиланням.

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram