Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Для закладів

37991

Ми ставимо собі на меті надати можливість батькам побачити світ альтернативної освіти та знайти поблизу себе заклади, що можуть значно покращити якість освіти їх дітей.

Саме тут на сцену виходите ви і ваш освітній заклад.

Ви надаєте якісний та новітній сервіс, ми допомагаємо вам отримати нових клієнтів та їх відгуки. Ваше обличчя на цьому сайті –це  сторінка провайдера, будь ласка, заповніть її ретельно.

Інструкція по додаванню нового закладу

Також на порталі ви маєте можливість опубліковувати ваші статті в блозі.

Збільшуйте мережу ваших клієнтів, шукайте партнерів та будьте успішними!

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 8


avatar

Юлія

Добрий день! Скажіть будь ласка. Як, можна зарегеструватися на Вашому сайті. Вожу всі дані Facebook, зображує помилку. Можливо, є якийсь іншій канал крім Facebook. Дуже дякую за допомогу!


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

має все працювати, спробуйте через імейл, або пишіть мені на фб https://www.facebook.com/anna.pechernaja


Надія Павленко

Аналітик

"GoITeens"

Добрий день! Ми мережа IT-шкіл "GoITeens". На вашому сайті розміщена застаріла інформація про нас. Як ми можемо внести зміни? Дякуємо!


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

напишіть мені в https://www.facebook.com/anna.pechernaja


avatar

Григорій

Змінився сайт школи на сторінці http://osvitanova.com.ua/providers/10-%D1%81%D1%8F%D0%B9%D0%B2%D0%BE Поновіть будь ласка на новий - https://radiance.school


avatar

Григорій

Вітаю. Сайт приватної школи Сяйво http://osvitanova.com.ua/providers/10-%D1%81%D1%8F%D0%B9%D0%B2%D0%BE змінився! Прошу поновити лінк на новий https://radiance.school Дякуємо.


avatar

Школа "Синергия"

Добрый день! Мы альтернативная школа "Синергия", г. Житомир. На вашем сайте устаревшая информация о нас. Много из того что там есть уже не актуально либо по-ругому. Написали письмо на ваш е-мейл, но получили ответ от сервера, что письмо не дошло. Куда мы можем выслать новую информацию о нас. Благодарим за сотрудничество


Освіта Нова

Дякуємо за звернення! Відповіли Вам на пошту.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.