Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Триває набір в канадсько-українську початкову школу Maple Bear Kyiv 

Анна Печерна 29 Січня 2023 Київ 3730

Білінгвальний канадсько-український ліцей Maple Bear Kyiv продовжує набір в початкову школу повного дня. Набір відкрито в Preschool (5-6 років), 1, 2, 3 та 4 класи. В класах до 16 дітей.

Діти навчаються за двома програмами – канадською Maple Bear та українською  НУШ – з використанням провідних стратегій та методик канадської системи освіти. 

Програма Maple Bear розроблена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Вона дозволяє опанувати навички, необхідні для викликів XXI століття і формує любов до навчання впродовж життя. 

Maple Bear Kyiv виховує громадян світу з глобальним мисленням, які чітко розуміють свою національну ідентичність і шанують українську культуру.

Ми використовуємо провідні методики активного навчання: проєктну діяльність, експерименти, роботу в командах, інтегровані заняття за двома програмами  тощо. Показуємо зв’язок академічних знань з реальним світом. Наша мета – гармонійно розвинута дитина, яка любить і вміє навчатись, розуміє свої здібності і схильності, володіє потрібними для реального життя навичками.

Школа працює з 8.00 до 18.00,  після 16.00 учні відвідують гуртки:

  • гімнастика,

  • артстудія,

  • бальні танці,

  • акторська майстерність,

  • плавання 

  • інші гуртки за запитом батьків. 

Вчителі стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль фасилітатора в процесі навчання. Щотижня батьки отримують короткі звіти по успіхах і досягненнях дітей, щосеместру розгорнуті. 

Зв’язатися з нами з приводу екскурсії-знайомства зі школою, співбесіди та запису на тестові дні можна телефоном +380950969075 (вайбер, телеграм) або шляхом заповнення  заявки https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/order/


Організатор: Канадсько-українська початкова школа Maple Bear Kyiv

29 Січня 2023 - 13 Червня 2024

08:00 - 19:00

вул. Єлизавети Чавдар, 11а

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Канадсько-українська початкова школа Maple Bear Kyiv

вул. Єлизавети Чавдар, 11а (Осокорки)

+380950969075

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

https://www.facebook.com/maplebearkyiv

Написати повідомлення
Події