Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Ніхто не знає, у якому світі, в якій країні і якому оточенні будуть жити наші діти. В край важко сьогодні прогнозувати потреби, інтереси, пріоритети та бажання наших малюків у майбутньому. Проте, ми з командою віримо у потенціал наших дітей, тому створюємо простір сучасної комфортної освіти з демократичними засадами.

Засновниками школи є сім’я Олени Вєдєрнікової та Георгія Борисенка, батьків 4х дітей, підприємців та новаторів, засновників мережі Дитячих садків «Казковий замок», прихильників інклюзивного навчання.

ЦІННОСТІ ШКОЛИ
• Нам важливі думки. Кожна дитина унікальна цінна особистість, для якої ми створили простір та можливості для самовираження та зростання. Наша школа відкрита різним дітям за світоглядом, рівнем навичок та поглядами, в різноманітності найбільша цінність.
• Нам важливо з ким ми живемо. Ми готуємо дітей до життя у майбутньому, де найбільшою цінністю є освічена особистість з загальнолюдськими цінностями.
• Ми проти насилля у будь-якій формі. Наші викладачі знайдуть індивидуальний підхід та зацікавлюють у навчанні кожну дитину,
• У нашій школі є оцінки. А також «летучки», заліки, екзамени, участь у конкурсах та Олімпіадах. Іх вчаться проводити, а згодом і проводять самі діти, адже у сучасному світі все має ціну і цінність.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У НАШІЙ ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ (1-4 класи)
• Умови навчання. Школа розташована у приватному безпечному будинку з власною закритою територією під охороною, просторим облаштованим двором та креативним внутрішнім простором.
• Інклюзія у навчанні. Ми виховуємо сучасних дітей, толерантних до людей з особливими потребами, оскільки вчимо бачити потенціали та можливості кожної людини.
• Безпека фізична та психологічна. Наші діти застраховані на 50 000 грн Страховою компанією Уніка. Уроки психологічної підтримки та грамотної адаптації дітей до школи дозволять створити атмосферу комфорту та безпеки кожному учневі. У фокусі – розвиток емоційного інтелекту та психологічний комфорт дитини.
• Сучасний розвиток потенціалів та творчого мислення. Через проектне навчання, уроки TRIZ, ейдетики, smart-технологій, Minecraft та інтерактивні освітні програми навчання сучасних малюків стає цікавим та адаптованим під реальні потреби нової генерації.
• Розвиток навичок самостійного навчання.
• Життєвість задач та плекання до самостійності. Навчання через командну роботу, індивідуальний супровід дітей та вирішення побутових питань силами школярів.
• Вільний простір – вільні діти. Навчання відбувається всюди. У нас не класи/кабінети, а вільний простір для навчання та досліджень, що змінюється протягом дня (зала, парти, пуфи, трава, вулиця) та дає навички швидкої адаптації до умов роботи та навчання.
• Навчання має бути веселим, а теорія і практика нероздільні!
• Мультилінгвістичність. Англійська мова з першого класу, друга іноземна мова з 2-го класу, введення російської мови (як іноземної) за бажанням батьків.
• Участь у конкурсах, змаганнях, олімпіадах.
• Навчання за межами. Додаткові уроки на вулиці, відвідування музеїв, виставок, компаній та бізнес-об’єктів
• Можливість прискореного навчання. За умов опанування знань попереднього рівня можливе дострокове атестування та перехід до наступного класу.
• Командна робота. Ми будемо дуже раді вибудувати теплі відносини в нашому трикутнику батьки-дитина-школа, для більш комфортного та ефективного навчання дітей.
• Соціальна відповідальність та волонтерство.


Вартість навчання

Розмір одноразового внеску під час підписання Договору: 5000 грн (не повертається)

Ціна програми вересень-червень: 8500 грн/місяць (без перерахунків, проте з відпрацюваннями та з дистанційною підтримкою дитини у разі хвороби).

Вартість збереження місця липень-серпень: 1350 грн (450 грн/день=3 дні з правом 3денного відвідування та подальшою сплатою «по дням»).
Ціна шкільного харчування: 60 грн\день (попередня вартість триразового харчування)

Ціна річного атестування у Приватній школі «АФІНИ»: 3600 грн\рік (оплата до 15 вересня)


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спорт

Бойові мистецтва

Футбол

Баскетбол

Художня гімнастика

Шахи

Волейбол

Йога

Формат навчання

Осінній табір

Підготовка до школи

Екстернат

Дистанційне навчання

Весняний табір

Група вихідного дня

Тьюторство

Літній табір

Зимовий табір

Майстер-класи

Вечірня школа

Матеріальна база

Заклад домашнього типу

Окрема будівля

Дитячий майданчик

У місті

Спортзал

Методики/програми

Пісочна терапія

Казко-терапія

Демократична освіта

Проектний підхід

Гуманна педагогіка

Арт-терапія

Технологія "Занурення"

Миколи Зайцева

"Школа майбутнього"

Навчання у грі

Творчість

Театр

Рукоділля

Музика

Хореографія

Спеціалісти

Логопед

Дефектолог

Психолог

Мови

Англійська

Українська

Російська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка

Сервіси

Організація свят

Екскурсії

Інклюзія

Харчування


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Юлия

Окончили в этой школе за один год первый и второй класс. Ребенку очень нравится. Отличные результаты, нравится отношение к детям. Обнимашки, чтение в непринужденной обстановке, отличное питание, интересные уроки, много творчества, чудесная хореография - участвовали в выступлениях 2 раза и оба раза занимали почетные места. Ребенок растет и развивается в максимально доброй и благоприятной среде, имеет стимулы, цели, в общем, настоящая альтернативная школа!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Щаслива, 13 (Голосієво)

067-232-72-71

http://www.ev-private.school/

https://www.facebook.com/evprivateschool/

Написати повідомлення
Події