Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Дитячий садок «Центр Детства»

Це багатопрофільний дитячий центр розвитку та гармонізації сімейних відносин та дитячий садок розташовані в м.Києві в районі м. Позняки.

Ми пропонуємо унікальну систему самих передових методів раннього розвитку і виховання дітей від 9 місяців, підготовки до школи, пізнавальні курси для школярів і багато інших додаткових послуг.

Колектив «Центр Детства» складається тільки з професіоналів своєї справи, які мають успішний і позитивний досвід роботи з дітьми.

На базі нашого центру завжди можна отримати кваліфіковану консультацію практикуючого дитячого та підліткового психолога Оксани Голуб. Для сімейних пар ми пропонуємо консультацію сімейного психотерапевта.

Ми пропонуємо:
Групу підготовки до дитячого садка;
Ранній розвиток для дітей від 9 місяців;
Дошкільну підготовку стосовно низки інноваційних методик;
Навчання англійській мові з 2 років;
Індивідуальні заняття зі школярами;
Психологічні та навчальні курси, тренінги;
Консультації практикуючого дитячого та сімейного психолога.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Формат навчання

Підготовка до школи

Мама і маля

Майстер-класи

Ранній розвиток

Міні-садок

Мови

Українська

Російська

Англійська

Творчість

Театр

Хореографія

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Методики/програми

Пісочна терапія

Казко-терапія

Проектний підхід

Навчання у грі

Миколи Зайцева

Арт-терапія

Марії Монтессорі

Сервіси

Організація свят

Харчування

Матеріальна база

У місті

Наука

Логіка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 10


avatar

Юлія

Дуже дякую працівникам цього садочку. Ми дуже задоволені відношенням до дитини, увагою, піклуванням, проведеними заняттями та розвитком. Охоче поведемо молодшого, як тільки досягне двох рочків. Дякую працівникам садочку "ЦентрДетства" за бездоганний догляд за нашим маленьким сонечком. Рекомендую


avatar

Дарья

Ходили в филиал на Оболони. Только лучшие воспоминания у меня и у ребёнка. Оксану Викторовну знаем как отличного детского психолога, так и как ответственного и знающего свое дело руководителя. Как к психологу продолжаем ездить с Оболони на Позняки не смотря на расстояние, и это, как на меня, что-то да значит. Спасибо огромное Вам Оксана за то, что судьба свела нас. Вы нам очень помогли и продолжаете помогать нам и нашей дочке лучше понимать друг друга. Благодарю


avatar

Маргарита

Самый лучший садик! Детки с удовольствием идут в сад, атмосфера дружелюбная, благоприятная для позитивного эмоционального состояния. Дополнительные занятия на любой вкус и возраст. Особую благодарность хочется выразить воспитателю Любовь Анатолиевне. Спасибо Вам огромное от души! Малыши как никто нуждаются в заботе и понимании со стороны воспитателей, Вы очень чутко относитесь к своей работе. Мы вас любим 🤩


avatar

Марина

Хочется выразить слова благодарности за внесенный вклад в воспитание детей. Дети учатся не только самообслуживанию, но и дисциплине, традициям, готовятся к обучению в школе. Особенная благодарность воспитателю Любовь Анатолиевне. Её большое любящее сердце и забота о детях заметна с первого знакомства. Ребёнок к сад ходил с удовольствием. С теплотой будем вспоминать этот детский сад.


avatar

Ярослав

Почув про цей садочок від знайомих у яких синок уже випустився і до школи пішов. Рекомендували. Зідзвонився, домовилися про зустріч. І... Так! Я був дійсно здивований атмосферою казки, що вітає садком. Моїй маленькій принцесі теж усе до душі. Уважні вихователі та турботлива, як королева бджіл завідувачка. Ми лишилися задоволені. Цей садок буде нашим вибором.


avatar

Михаил

Уже третий раз меняем детский сад, так как ребенок не хотел ходить. Сделали перерыв и решили попробовать еще раз. И не нарадуемся! Очень дружелюбный и квалифицированный педагогический состав. Внимательное отношение к деткам. Имеются разнообразные кружки для развития индивидуальных способностей детей!


avatar

Максим

Отличный частный сад за адекватные деньги. Ребёнок доволен и, главное, хочет туда ходить. В первый клас пошли уже читая и считая. Педагоги свое дело знают. Благодаря садику немножко изучили украинский. Спасибо


avatar

Евгения

Большое спасибо Вам и всем сотрудникам садика «ЦЕНТР ДЕТСТВА» за трепетное отношение к детям. Я очень довольна персоналом, обучающими программами. Именно поэтому РЕКОМЕНДУЮ всем родителям этот Детский Сад!


avatar

Роман

Внимательные и знающие свою работу воспитатели. С детьми интересно и главное качественно занимаются, очень красивые утренники! Мой мальчик ходил в садик с большим удовольствием. Успехов вам и процветания в вашем нелёгком труде. Я рекомендую садик!


avatar

Софія

Садочком ми дуже задоволені. Атмосфера затишку та дружелюбності відчувається, щойно переступиш поріг садочка. Цьому затишку, передусім, Варто завдячувати завідувачці Голуб Оксані. Вона зуміла не тільки створити цю атмосферу, але і згуртувати колектив справжніх професіоналів. Вихователі проводять свої заняття у відповідності із програмою. Навчання в ігровій формі відбувається настільки не нав'язливо, що діти й самі не помічають, як навчаються чомусь нового. Висловлюю щиру подяку за самовіддану натхнення працю та закликали усіх батьків до всілякого сприяння колективу дитячого садочка задля наших улюблених діточок.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Срібнокільська 2А офіс 5

+38(050)400-49-54

https://www.centr-detstva.com

https://www.facebook.com/centr.detstva

Написати повідомлення

Карта


Події