Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

У дитячому садку створені максимально комфортні умови для навчання та виховання дітей. Кожна дитина постійно знаходиться під наглядом медичного працівника, при необхідності займається з логопедом і психологом. У нашому саду п'ятиразове якісне і смачне харчування. Після закінчення повного курсу підготовки до школи всі діти легко проходять попередню співбесіду або тестування для вступу у перший клас практично будь-якої школи. У програму дитячого саду, окрім обов'язкових занять включена друга іноземна мова (французький). За бажанням діти можуть відвідувати додаткові заняття (джиу-джитсу, та інше). Діти в дитячому саду навчаться самостійності, стають відповідальнішими. Поважаючи кожну дитину, ми виховуємо у ній як самоповагу так і пошану до тих, хто його оточує.

Центр розвитку «Кудрявський» в «Ізумрудному»
Дитячий учбовий центр «Кудрявський» – це талановиті викладачі, затишні кімнати, сучасні учбові матеріали, іграшки, наочні посібники. У нашому центрі ми познайомимо малюка зі світом музики і танцю. В творчій майстерні навчать фантазувати, ліпити та малювати. Заняття оздоровчою гімнастикою допоможуть укріпити дитячий організм. Ми допоможемо розвинути інтелектуальні і творчі здібності, сформуємо навики читання і письма, а іноземні мови в ранньому віці вчаться легко і швидко. Діти навчаться працювати в колективі, будувати стосунки з ровесниками і дорослими.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

переулок Косогірний 10, Київ, Україна 04053

+38 044 272 6169

http://kudryavsky-school.kiev.ua

https://www.facebook.com/kudryavsky/


Події