Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Місія – навчити дітей бути щасливими та реалізованими в світі, який динамічно змінюється.

Мета – створити для дітей і їх батьків, вихователів, вчителів і управлінців унікальне відкрите середовище де б діти почувались в безпеці та були щасливими. Щоб вони могли вільно розвиватися і навчатися, розкривати свої таланти, а дорослі могли б творчо реалізовувати власні компетенції і були б спокійними за своїх дітей.

Граючи з дитиною, ми направляємо її розвиток на розкриття її геніальних здібностей, надбання корисних навичок та вмінь, якими вона буде користуватися все своє життя:
- самостійно навчатися
- швидко приймати рішення
- творчо вирішувати завдання
- креативно та системно мислити
- ефективно діяти
- легко і позитивно спілкуватися


Програми викладання

Ми впевнені, що найефективнішою методикою викладання в садочку ДЦФіРО ЯсенЯ є поєднання вже перевірених часом та новітніх педагогічних технік, які "вплетені" в повсякденне життя наших вихованців. Вихователі вранці приймають дітей на свіжому повітрі, на майданчику, де відбувається ранкова руханка і прогулянка до сніданку. Потім ще дві прогулянки - перед обідом і ввечері. Переконані, що перебування дітей на свіжому повітрі життєва необхідність для здорового фізичного розвитку дитини.
В садочку 4 різновікові групи з максимальною наповненістю до 10 дітей від 2 до 6 років, які дуже часто перетинаються в різноманітних активностях (вільній грі, квестах, на прогулянках, в їдальні). Це дає можливість молодшим взаємодіяти зі старшими та пришвидшувати і розвивати свої комунікативні здібності. А старшим відчувати свою дорослість і розвивати відповідальність. Всі розвивальні заняття відбуваються в ігровому форматі без примусу дитини, що дозволяє формувати у дітей ранній пізнавальний інтерес. Ігри ( а для нас заняття) змінюються і відбуваються в різних просторах. Це урізноманітнює день дитини, робить його цікавим і діти не втомлюються. Коли цікаво, то яка втома?! Тільки: «Хочу ще!»
Для молодших дітей які ще сплять є спальня. Діти засинають під заспокійливу музику і цікаву казочку, яку щодня їм читає вихователь.
Дорослі діти, які вже не сплять, в цей час грають в ігри на розвиток пам’яті, уваги, концентрації, швидкості мислення та читання ( ігротека) або гуляють на свіжому повітрі.
Ми маємо власну кухню і майже вісім років безпроблемного досвіду в дитячому харчуванні. Ми надаємо сніданок, обід, полуденок і вечірній фруктовий перекус перед спільною вечерею з батьками вдома. Також ми можемо бути гнучкими до особливостей харчування дитини.


Вартість навчання

7000 грн/місяць


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Міні-садок

Підготовка до школи

Майстер-класи

Мама і маля

Ранній розвиток

Сімейний табір

Методики/програми

Марії Монтессорі

Технологія "Занурення"

"Школа майбутнього"

Навчання у грі

Гуманна педагогіка

Демократична освіта

Проектний підхід

Миколи Зайцева

Казко-терапія

Пісочна терапія

Арт-терапія

Матеріальна база

Спортзал

Дитячий майданчик

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Українська

Англійська

Наука

Логіка

Спорт

Йога

Шахи

Художня гімнастика

Бойові мистецтва

Футбол

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля

Інші сервіси

Акробатика для дітей та дорослих, психологычна група для мам "Ресурсна група", суборенда примыщення.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Ольга

Найкращі враження від садочку. З дітками займаються в маленьких групах (максимум до 10 дітей). Серед занять акробатика, англійська мова, музика, Спас, загальнопізнавальний та логіко-математичний розвиток, заняття з емоційного інтеллекту, шахи, активне читання, дошкільна підготовка. Гуляють з дітками на обладнаному, повністю закритому, безпечному майданчику. Для батьків зручно те, що садок працює з 8 до 19 години. Наскільки мені відомо, Ясеня єдиний в Дніпрі садочок, в якому насправді, а не номінально, спілкуються українською мовою. Діти привчаються до самостійності: одягаються самі, їдять самі (а годують смачно).


avatar

Алена

Замечательный садик! Много занятий, хорошие воспитатели, отличное питание. Очень сильная акробатика, это восторг! Еще плюс, есть психолог в садике, благодаря ей адаптация прошла легко!


avatar

Наталія

Заклад, який закохує з перших хвилин. Дуже тепла атмосфера, діти в захваті. Ідуть в садочок із бажанням, проблема забрати ввечері додому)))). Педагоги та вихователі дуже уважні, професійні. Час наповнений максимально навчальним процесом, навіть у найменших, але вони не втомлюються, бо дітям цікаво, все навчання в ігровій ненав’язливій формі. Обоє моїх діточок відвідують цей заклад, ім подобається і мені дуже зручно. Немає сенсу водити додатково на інші розвиваючі гуртки, бо все на місці, це велика економія часу (з двома дітьми різного віку) і фінансів, бо те що могли би ходити окремо (англійська, музика, творчість, підготовка до школи і сплачувати додатково) все включено.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дніпро, вул. Ясельна, буд. 1

+38050 295 1837

+380675653576

https://yasenya.xid.ua

https://www.facebook.com/yasenya.prostir

Написати повідомлення

Карта


Події
Де?Коли?
30
Червня
Open Day. Кава та Q&A
Київ
17
Червня
Денний літний табір
Київ