Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Місія – навчити дітей бути щасливими та реалізованими в світі, який динамічно змінюється.

Мета – створити для дітей і їх батьків, вихователів, вчителів і управлінців унікальне відкрите середовище де б діти почувались в безпеці та були щасливими. Щоб вони могли вільно розвиватися і навчатися, розкривати свої таланти, а дорослі могли б творчо реалізовувати власні компетенції і були б спокійними за своїх дітей.

Граючи з дитиною, ми направляємо її розвиток на розкриття її геніальних здібностей, надбання корисних навичок та вмінь, якими вона буде користуватися все своє життя:
- самостійно навчатися
- швидко приймати рішення
- творчо вирішувати завдання
- креативно та системно мислити
- ефективно діяти
- легко і позитивно спілкуватися


Програми викладання

Ми впевнені, що найефективнішою методикою викладання в садочку ДЦФіРО ЯсенЯ є поєднання вже перевірених часом та новітніх педагогічних технік, які "вплетені" в повсякденне життя наших вихованців. Вихователі вранці приймають дітей на свіжому повітрі, на майданчику, де відбувається ранкова руханка і прогулянка до сніданку. Потім ще дві прогулянки - перед обідом і ввечері. Переконані, що перебування дітей на свіжому повітрі життєва необхідність для здорового фізичного розвитку дитини.
В садочку 4 різновікові групи з максимальною наповненістю до 10 дітей від 2 до 6 років, які дуже часто перетинаються в різноманітних активностях (вільній грі, квестах, на прогулянках, в їдальні). Це дає можливість молодшим взаємодіяти зі старшими та пришвидшувати і розвивати свої комунікативні здібності. А старшим відчувати свою дорослість і розвивати відповідальність. Всі розвивальні заняття відбуваються в ігровому форматі без примусу дитини, що дозволяє формувати у дітей ранній пізнавальний інтерес. Ігри ( а для нас заняття) змінюються і відбуваються в різних просторах. Це урізноманітнює день дитини, робить його цікавим і діти не втомлюються. Коли цікаво, то яка втома?! Тільки: «Хочу ще!»
Для молодших дітей які ще сплять є спальня. Діти засинають під заспокійливу музику і цікаву казочку, яку щодня їм читає вихователь.
Дорослі діти, які вже не сплять, в цей час грають в ігри на розвиток пам’яті, уваги, концентрації, швидкості мислення та читання ( ігротека) або гуляють на свіжому повітрі.
Ми маємо власну кухню і майже вісім років безпроблемного досвіду в дитячому харчуванні. Ми надаємо сніданок, обід, полуденок і вечірній фруктовий перекус перед спільною вечерею з батьками вдома. Також ми можемо бути гнучкими до особливостей харчування дитини.


Вартість навчання

7000 грн/місяць


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Формат навчання

Підготовка до школи

Сімейний табір

Мама і маля

Ранній розвиток

Міні-садок

Майстер-класи

Мови

Українська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Музика

Хореографія

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

Демократична освіта

Казко-терапія

Гуманна педагогіка

Миколи Зайцева

Арт-терапія

Марії Монтессорі

Технологія "Занурення"

Проектний підхід

Навчання у грі

Сервіси

Харчування

Спорт

Художня гімнастика

Шахи

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Матеріальна база

Дитячий майданчик

Спортзал

У місті

Наука

Логіка

Інші сервіси

Акробатика для дітей та дорослих, психологычна група для мам "Ресурсна група", суборенда примыщення.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Ольга

Найкращі враження від садочку. З дітками займаються в маленьких групах (максимум до 10 дітей). Серед занять акробатика, англійська мова, музика, Спас, загальнопізнавальний та логіко-математичний розвиток, заняття з емоційного інтеллекту, шахи, активне читання, дошкільна підготовка. Гуляють з дітками на обладнаному, повністю закритому, безпечному майданчику. Для батьків зручно те, що садок працює з 8 до 19 години. Наскільки мені відомо, Ясеня єдиний в Дніпрі садочок, в якому насправді, а не номінально, спілкуються українською мовою. Діти привчаються до самостійності: одягаються самі, їдять самі (а годують смачно).


avatar

Алена

Замечательный садик! Много занятий, хорошие воспитатели, отличное питание. Очень сильная акробатика, это восторг! Еще плюс, есть психолог в садике, благодаря ей адаптация прошла легко!


avatar

Наталія

Заклад, який закохує з перших хвилин. Дуже тепла атмосфера, діти в захваті. Ідуть в садочок із бажанням, проблема забрати ввечері додому)))). Педагоги та вихователі дуже уважні, професійні. Час наповнений максимально навчальним процесом, навіть у найменших, але вони не втомлюються, бо дітям цікаво, все навчання в ігровій ненав’язливій формі. Обоє моїх діточок відвідують цей заклад, ім подобається і мені дуже зручно. Немає сенсу водити додатково на інші розвиваючі гуртки, бо все на місці, це велика економія часу (з двома дітьми різного віку) і фінансів, бо те що могли би ходити окремо (англійська, музика, творчість, підготовка до школи і сплачувати додатково) все включено.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дніпро, вул. Ясельна, буд. 1

+38050 295 1837

+380675653576

https://yasenya.xid.ua

https://www.facebook.com/yasenya.prostir

Написати повідомлення

Карта


Дописи
Події