Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Ми віримо в науку, але передусім — у людей, що мріють зробити світ кращим. Це означає вірити в кожну дитину й допомагати їй розкрити власні здібності. Основою нашого нестандартного підходу є поєднання творчості з вивченням точних і природничих наук.
Як побудувати міст, який не впаде? Що змушує літаки літати, а автомобілі — рухатися? Як запустити ракету в космос і запрограмувати робота? Ми допомагаємо знайти відповіді на ці та безліч інших запитань, використо-вуючи навчальні конструктори LEGO. Ми навчаємо розв’язувати проблеми, порушувати важливі питання, генерувати ідеї та працювати в команді.
Тому INVENTOR — це школа можливостей, де діти роблять перші кроки назустріч дорослим мріям.

З 2008 року відкрито 28 студій в Україні та Молдові, у яких навчаються понад 18000 вихованців.

Ваша дитина опанує навички конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення, програмування, що допоможе їй здобути актуальну професію майбутнього!

Перелік курсів в STEM-школах INVENTOR:
I. STEM JUNIOR (3-6 років)
1. "Ранній розвиток" (3-4 р.).
2. "Наука про світ" (4-5 р.).
3. "Підготовка до школи" (5-7 р.).
4. "Цікава інженерія" (5-6 р.).
5. "Початкова механіка" (6-7р/).

II. STEM MIDDLE (6-10 років)
1. "Основи робототехніки" (1-2 кл).
2. "Робототехніка Scratch" (2-4 кл)
3. "Minecraft education" (2-3 кл).
4. "Практична механіка" (3-4 кл).
5. "Science" (4-6 кл).

III. STEM SENIOR (10-16 років)
1. "Архітектура" (3-9 кл).
2. "Робототехніка Mindsrorms" (5-8 кл).
3. "Експеременти з робототехнікою" (6-8 кл).
4. "Developer: Розробка ігор та 3D моделювання" (7-9 кл).


Програми викладання

STEM Junior

Курс «Ранній розвиток»

Що вивчаємо:
Це курс про перші спроби подолання нерішучості, наполегливості та відкриттів. Наймолодші відвідувачі починають знайомитися з різнокольоровими деталями LEGO. Граючись із конструктором, вони вчаться рахувати й розрізняти кольори, розміри та форми. Згодом малюки дізнаються про різні види тварин і рослин, транспорт і професії та вчаться конструювати персонажів улюблених казок.

Яких результатів досягаємо:
Вигадуючи веселі ігри із зібраними моделями, діти починають активно взаємодіяти з однолітками, розвивають мовлення й дрібну моторику, вчаться адаптації у колективі та набувають початкового уявлення про довкілля світ у веселій і дружній атмосфері.


Курс «Наука про світ»

Що вивчаємо:
На безліч дитячих «чому?» ми підготували цікаві й вичерпні відповіді. Під час цього курсу діти поглиблюють знання про облаштування міста, дізнаються, як будуються архітектурні споруди, знайомляться з винаходами людства, природними дивами й намагаються відтворити їх за допомогою LEGO.

Яких результатів досягаємо:
У процесі гри та конструювання, діти розширюють власний світогляд, розвивають просторове мислення й закріплюють навички спілкування з однолітками.


Курс «Цікава інженерія»

Що вивчаємо:
Дізнаємося про принципи роботи різних видів транспорту, космічних апаратів, будівель і споруд. Знайомимося з історією їхнього виникнення, здійснюємо експерименти, щоб зрозуміти, чому їде велосипед, рухається автомобіль і літають у космос ракети.

Яких результатів досягаємо:
Діти розвивають логіку, інженерне й технічне мислення, можуть упевнено робити базові обчислення. Оскільки вони також конструюють, користуючись уявою, це розвиває креативність, уважність, посидючість і самостійність.

Курс «Початкова механіка»

Що вивчаємо:
Кожне заняття — це знайомство з однією з машин, яку можна побачити в повсякденному житті. Учні дізнаються, як працюють ліфт, карусель чи баштовий кран, як кермо рухає автомобілем тощо. Разом вони збирають прототипи з конструктора LEGO й досліджують роботу механізмів.

Яких результатів досягаємо:
Через гру діти засвоюють важливі закони фізики з розділу механіки й активно обговорюють моделі, розвиваючи мовлення та вміння працювати в команді.


Курс «Підготовка до школи»

Що вивчаємо:
Через гру з деталями LEGO діти знайомляться з буквами й цифрами, розгадують ребуси та головоломки, розвивають кмітливість і мовлення.

Які результати одержуємо:
Курс полегшує перехідний період між дитсадком і школою. Діти навчаються читати й готують руку до письма, здобувають базові знання з математики та розвивають логіку. Вони сміливіше йдуть на контакт, висловлюють думки й стають більш самостійними.

STEM Middle


Курс «Основи робототехніки»

Що вивчаємо:
Це вступний курс до робототехніки, що дає можливість поринути у захопливий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів. Протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Головний принцип навчання на цьому етапі – «а що як?»: діти експериментують, перевіряють свої теорії та не бояться припускатися помилок.

Яких результатів досягаємо:
Діти оперують поняттями: робот, датчик, комп’ютерна гра, маніпулятор, віртуальна реальність, інфрачервоне випромінювання, безпровідне з’єднання; механізми (кривошип, зубчаста передача руху, редуктор, передавальне відношення, ремінний механізм, черв’ячна передача руху); вміють компонувати деталі для створення різних механізмів, програмувати у середовищі LEGO Education WeDo 2.0, працювати у команді, знаходити спільну мову з напарником, розв’язувати складні завдання під час роботи над проектом.

Курс «Робототехніка Scratch»

Що вивчаємо:
Під час цього курсу діти поглиблюють базові навички програмування й беруться за конструювання складних роботів. Виконуючи основні завдання, вони можуть вигадувати власні історії, програмувати ігри й створювати анімацію.

Яких результатів досягаємо:
Курс тренує логіку, розвиває технічне мислення й уміння аналізувати. Діти поглиблюють знання й навички програмування, творчого та системного мислення, а робота в парах поліпшує вміння спілкуватися.

Курс «Практична механіка»

Що вивчаємо:
Захопливі експерименти для дітей 3+ класів, під час яких вони ознайомлюються з поняттями швидкості, інерції, сили, прискорення, енергії, тиску та одиницями їх вимірювання. Спочатку діти конструюють модель з LEGO, а потім змінюють параметри, досліджують та аналізують результати — завдяки таким практичним роботам інформація стає наочною та легко засвоюється .

Яких результатів досягаємо:
Учні вчаться самостійно планувати та здійснювати експерименти, а потім аналізувати результати. Такий підхід сприяє засвоєнню нового, вмінню визначати причино-наслідкові зв’язки й розвиває технічне мислення.

Курс «Science (new, апробація)»

Що вивчаємо:
Курс поєднує основи фізики та інженерії, інформаційних технологій та робототехніки. Такий комплексний підхід розвиває в дітях вміння комбінувати знання з різних сфер. Кожне завдання потребує творчого розв’язання — щоб його виконати, діти мають зрозуміти, які параметри можна змінити. А якщо завдання дається легко, можна відразу перейти до наступного. Таким чином, протягом курсу діти дізнаються, що таке швидкість, прискорення й сила, тиск і потужність, напруга, сила струму та багато іншого.

Яких результатів досягаємо:
Учні поглиблюють навички творчої роботи. Вони самостійно планують і проводять експерименти, навчаються творчо мислити, щоб розв’язувати практичні завдання, і починають самостійно визначати потрібний для цього час.

Курс «Захоплююча математика»

Що вивчаємо:
За допомогою LEGO ми «конструюємо» умови й розв’язуємо завдання з додавання, віднімання, знаходимо частину від цілого тощо. У процесі гри засвоюємо математичні поняття й вивчаємо геометричні фігури. А для закріплення здобутих знань розгадуємо головоломки, вирішуємо задачі на логіку, виконуємо завдання на ПК та граємо в командні математичні ігри.

Яких результатів досягаємо:
Курс прищеплює дітям любов до математики. Вони вчаться порівнювати величини, знайомляться з фізичними поняттями відстані, часу, маси й об’єму, можуть розрізняти одиниці вимірювання (см, м, км, год., хв., с., г, кг, мл, л). Діти навчаються презентувати дані у вигляді графіків і діаграм та поступово розвивають комп’ютерну грамотність і кмітливість.

Курс «Kid’s project. Рівень 1»

Що вивчаємо:
Учні об’єднуються в команди та створюють проекти, присвячені актуальним науковим і соціальним питанням, наприклад: утилізації та переробленню сміття, відновлюваним джерелам енергії, допомозі людям з обмеженими можливостями. Вони конструюють складні моделі приладів і навчаються створювати презентації в PowerPoint і StoryVisualizer.

Яких результатів досягаємо:
Працюючи над спільним проектом, дитина здобуває практичні навички роботи з
комп’ютером, швидкого пошуку й оброблення інформації. Також навчається спілкуванню в команді й розвиває вміння робити усні презентації.

Курс «Kid’s project. Рівень 2»

Що вивчаємо:
Поглиблюємо навички генерування інноваційних рішень і захисту власних ідей: тепер діти конструюють не моделі, які вже існують, а власні проекти. Для створення проекту вони комбінують знання з різних галузей і багато працюють у команді, вчаться робити відеопрезентації та роблять спроби монтажу рекламних роликів власних винаходів у Movie Maker.

Яких результатів досягаємо:
Після курсу діти здобувають базові навички фільмування, монтують власні презентаційні відео в Movie Maker. У слухачів також розвивається уява й аналітичне мислення, вони злагоджено працюють у команді, захищають власну думку та впевнено виступають перед аудиторією.


Курс «Minecraft Education»

Що вивчаємо:
Діти переносяться у віртуальний світ Minecraft - місце необмежених можливостей, де вони можуть змінювати, будувати, створювати, експериментувати, спілкуватися з друзями та навчатися разом з ними. Курс чудово доповнює шкільну програму предмету "Я досліджую світ". І по секрету: діти, що відвідують заняття з Minecraft, менше грають вдома.

Яких результатів досягаємо:
Діти набувають навиків розподіляти та виконувати різні ролі в команді, враховуючи інтереси всіх учасників. Знаходять нестандартні та оптимальні шляхи розв’язання проблем середовища. Знайомляться з правилами поведінки та безпеки у віртуальному світі. Набувають досвіду з використання прав власності.

Курс «Програмування з Minecraft»

Що вивчаємо:
Діти набувають навичок вільного володіння автоматизаціями у віртуальному світі Minecraft, використовуючи середовище програмування Make Code (програми складаються з блоків, які одним кліком перетворюються на справжній JavaScript код). Учні отримають у своє розпорядження власного віртуального робота, з яким навчаться великій кількості корисних трюків. У процесі прикладного і наочного навчання слухачі можуть засвоїти ці теми з програмування.

Яких результатів досягаємо:
Реалізація учнями власних ідей за допомогою програмування, розв’язання логічних зв’язків між створеною програмою та тим, що відбувається на екрані. Набуття вмінь логічно доводити правильність/неправильність роботи алгоритмів. Виявлення в них помилок. Визначати важливість ідей та порад по покращенню роботи алгоритмів.


Курс «Країнознавство»

Що вивчаємо:
Кожне заняття — це віртуальна подорож новою країною, знайомство з її пам’ятками, культурою, традиціями, історією, видатними особистостями. Діти створюють сюжети власних мандрівок і, використовуючи уяву, складають з LEGO відомі міста й пам’ятки, а потім створюють комікси за власними сюжетами.

Яких результатів досягаємо:
Курс розвиває туристичну грамотність дитини, надає базові знання з географії, культури й історії країн світу, навчає роботі з комп’ютером, креативності і комунікабельності.


Курс «Архітектура»

Що вивчаємо:
Це курси для майбутніх архітекторів, дизайнерів, художників та інженерів. Діти знайомляться зі всесвітньо відомими пам’ятками архітектури й конструюють їх зі спеціальних архітектурних наборів LEGO. Вивчають архітектурні стилі й напрями та навчаються розрізняти їх. Крім цього, вони навчаються працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель та споруд.

Яких результатів досягаємо:
Діти розвивають дрібну моторику рук, просторову уяву, уміння переносити свої ідеї на папір і втілювати їх. Курс передбачає багато командної роботи, під час якої діти навчаються розподіляти обов’язки, слухати одне одного й домовлятися.

STEM Senior

Курс «Робототехніка Mindstorms» ( 1,5 роки навчання)

Що вивчаємо:
Це важливий курс із робототехніки, протягом якого студенти конструюють понад 72 роботів з елементів Lego Mindstorms EV3, вчаться, як створювати автономних роботів та аналізувати фізичні і хімічні явища в процесі створення моделей, що дасть змогу в подальшому легко засвоїти матеріал зі шкільних курсів фізики та хімії.

Яких результатів досягаємо:
Результатом навчання є набуті знання щодо роботи та будови великої кількості пристроїв і механізмів, вміння самостійно конструювати роботів і програмувати їх візуальною мовою програмування. Навички складання алгоритмів програм, поділ задач на окремі кроки, планування роботи і вміння розподіляти обов'язки всередині робочої групи

Курс «Експерименти з робототехнікою» (0,5 року навчання )

Що вивчаємо:
Логічне продовження курсу Робототехніка Mindstorms. Курс розширюється новими програмними конструкціями: з'являються нові механічні елементи, створюються більш функціональні роботи . Відповідно, ускладнюється програмний код, необхідний для роботи робота. Діти вчаться оптимізувати написаний код, швидко виявляти помилки і розуміти принципи роботи електронних приладів у зв'язці з написаною програмою

Яких результатів досягаємо:
Набуті знання достатні для самостійного створення роботизованих механізмів.
Покращення навичок конструювання, вміння проводити математичні розрахунки та використовувати їх під час написання програми.

Курс «Проектна робототехніка Mindstorms»

Що вивчаємо:
Це поглиблений курс з робототехніки, під час якого учні не працюють за інструкціями, а цілковито контролюють проектування роботів. На кожному занятті вони отримують завдання, до якого мають розробити креативне вирішення за допомогою конструктора Lego Mindstorms EV3 та запрограмувати створеного робота на автономне виконання дій. Завдяки такій творчій роботі вони навчаються розробляти складніші алгоритми й поліпшують навички програмування.

Які результати одержуємо:
Цей курс розвиває навички програмування, а також креативне мислення й уміння розв’язувати поставлені завдання в різні способи. Тривала робота в команді вчить, дітей навчитися спілкуванню , вміннями домовлятися, розподіляти обов’язки та відповідальність за спільний результат.


Курс «Developer. Електроніка та програмування + Розробка ігор та 3D-моделювання»

Що вивчаємо:
У фокусі навчання — веб-технології, побудова електросхем і текстові мови програмування. Діти закріплюють знання, створюючи власні комп’ютерні ігри, відпрацьовують навички з написання й редагування коду, дізнаються, як функціонує та програмується сучасна техніка.

Яких результатів досягаємо:
Учні набувають вмінь створювати веб-сторінки, здобувають базові навички на C/C++-подібній мові програмування, можуть знаходити помилки в коді, виконують проекти в професійних програмах з 3D-моделювання.

First startup
Підготовка до участі у FIRST LEGO League ( 10-16 років) та FIRST LEGO League Junior (6-9 років).

Програма підготовки до міжнародних змагань у програмі FIRST LEGO League, яка створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технології, математику а також долучитися до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої іграшки – конструктора LEGO.
Програма First Startup включає три складові: Проект, Гра роботів та Основні Цінності (командна робота).
Діти разом із двома тренерами формують команду, досліджують тему сезону, виділяють вузьку проблему і розробляють її інноваційне розв’язання та впроваджують як власний стартап - з бізнес планом, стратегією та перерахованим бюджетом.

Підготовка до WRO

Національний етап WRO ( World Robot Olympiad) на фестивалі ROBOTICA - це масштабна подія у сфері науки, техніки і освіти. Щороку фестиваль збирає понад 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей зі всієї України, які демонструють свої вміння у сфері роботобудування, інженерії і архітектури.

Програма підготовки до Robotica World Robot Olympiad включає менторство тренером школи, розробку плану робіт з підготовки, допомогу в створенні робота, який може виконати завдання надійно та швидко.
Тренер супроводжує дитину на всіх етапах підготовки, направляє та консультує учня.


Вартість навчання

Перше пробне навчання - 250 грн


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Тьюторство

Дистанційне навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Ранній розвиток

Методики/програми

Навчання у грі

Проектний підхід

Матеріальна база

Окрема будівля

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Б. Гмирі, 6

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Старонаводницька, 4В

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 10-А, корпус 8

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Златоустівська, 55

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 25А

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Марини Цвєтаєвої, 3

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк"

+380 (44) 490-90-80

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,1А

+380 (44) 569-03-30

+380 (73)418-74-97

м. Бровари, вул. Київська, 245

+38(095)567-50-50

+38 (098)567-50-50

м. Буча, вул. Кожедуба, 3, ЖК "Міленіум Сіті"

+38(068)232-30-30

+38(050)232-30-30

м. Вишгород, пр. Шевченка, 6б

+38(095)575-30-30

+38(098) 575-30-30

м.Вишневе, вул. Лесі Українки, 74В

+38(067)473-50-50

+38(095)063-35-95

м. Львів, пр. Чорновола, 67г

+38(067) 673 06 03

м. Львів, пр. Червоної Калини, 62а

+38(093) 760 37 61

м. Львів, вул. Окружна, 96

+38(063) 524 38 07

м. Дніпро, вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана)

+38(067) 360-36-06

м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 1

+380 (342) 71-18-78

м. Вінниця, вул. І. Бойка, 15

+38(0432) 55-78-48

м. Харків, пр. Гагаріна, 43

+38(067) 623-90-90

м. Харків, вул. Валентинівська, 23Є

+38(067) 371-90-90

м. Харків, пр. Науки,9

+38(099)612-98-50

м. Одеса, вул. Невського, 82

+38(067) 352-48-48

м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 11

+38(095) 721-11-25

Молдова, м. Кишинів, вул. М. Вітязул, 11

+373 22 026 888

Молдова, м. Кишинів, вуд. Dacia 45/A

+373 69 470 077

http://www.inventor.com.ua/

https://www.facebook.com/KievInventor/?fb_...

Написати повідомлення

Карта


Події

Події