Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

У дошкільному навчальному закладі № 173 «Райдуга» виховуються і навчаються діти віком від 3 років з перебуванням: упродовж повного дня з 7:30 до 19:30 та з короткотривалим – з 9:00 до 13:00.

Заклад працює з 1 вересня до 31 травня. Влітку діти з батьками – на оздоровленні, а садочок готується до нового навчального року.

1 вересня у «Райдузі» свято – заклад радісно відчиняє двері своїм вихованцям. Підросли, подорослішали! Ми раді зустрічі з нашими малюками!

У дошкільному закладі уже понад 20 років здійснюється «спеціалізація» освітніх занять – у Києві ми були першими.
Завдяки «спеціалізації» в закладі в повному обсязі реалізуються вимоги державних програм щодо індивідуального підходу до кожної дитини. Діти на заняття діляться на підгрупи – кожна дитина у полі зору педагога. Крім вихователів, які опікуються дітьми весь день, тут працюють досвідчені педагоги-предметники.


Програми викладання

В спеціальних кабінетах з відповідним обладнанням проводяться заняття:
- рiдна мова
- англiйська мова
- логiка-математика
- чарiвнi фарби
- віконечко у природу
- музичні заняття
- фiзкультурнi заняття
- хореографія та інші


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Англійська

Наука

Логіка

Творчість

Театр

Музика

Інші сервіси

творчість, спорт, танці


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 5


avatar

Руслана

Доброго дня! Садочок просто чудовий!!!Ходимо перший місяць, нам 3 рочки, одразу пішли на повний день. Не разу не помітила,що дітям щось забороняли, враження у діток позитивні,щоразу щось нове і цікаве,за два тижні вже вивчили нові віршики,побачили ляльковий театр, навчились рахувати по англійськи!!!! Атмосфера привітна, вихователі ввічливі,директор вкладає душу і любов в кожну дитину. Групи для діток просто сяють чистотою , іграшки на будь-яку тематику, класи для навчання з інтерактивними дошками і відповідним приладдям для кожного предмету. Їдальня окремо,що на мою думку правильно. "Райдуга" - найкращий дитячий навчальний заклад!!!!


avatar

Аноним

Крайне хамское поведение директора и администратора! Информацыя в обьявлении о зарплате,все ложь!Неадекватные условия труда,ты мол сначала год отработай,а захочешь раньше уволиться,так тебя уволят по статье!самому нельзя по собственному.Телефон на работу тоже нельзя взять.Если хотите впустую потратить свое время и нервы,то вам в садик "Радуга"173,на Игоря Турчина 3А.


avatar

Кира

Ужас! Детям ломают психику. Запрещено прыгать, бегать. Только ходить по струночка. Неадекватная заведующая, которая держит в страхе детей, воспиталец и родителей


avatar

Мама

Убивают всю детскую непосредственность , делают из них роботов. Ходить в этот сад - испытывать стресс.


avatar

Ольга

Заклад відповідає вулиці на якій він знаходиться. Довідково: вул. Блюхера


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ. вул. Блюхера 3-А

+38 (044) 443 49 11

http://rajduga.kiev.ua/


Карта


Події