Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше, Клуб/гурток, Школа

«NATURE Tutor Group» - це затишна освітня студія в центрі Києва, яка з 2015 р. спеціалізується на підготовці старшокласників до ЗНО та ДПА, предметних олімпіад та конкурсів різних рівнів, вступу до закордонних коледжів та університетів.

Заняття на курсах підготовки до ЗНО проходять в міні-групах з 3-5 учнів, які формуються в залежності від стартового рівня знань та швидкості сприйняття. Це дозволяє викладачеві зберегти індивідуальний підхід, налаштуватись на темп роботи учнів, та в одночас застосовувати цікаві групові форми роботи.

Один з принципів навчання – це наочність та практичне застосування отриманих знань. З української мови та літератури в студії проводяться театралізовані читання, квести містом, з історії України – екскурсії по Києву, з математики –інтелектуальні ірги із розв’язанням реальних життєвих задач. На заняттях з хімії учні з викладачем проводять експерименти, міні-дослідження, з біології – працюють з мікроскопами, гербаріями, препаратами та живими об’єктами (рослинами, безхребетними тваринами, бактеріями, дріжджами), відвідують екскурсії в ботанічному саду та зоологічному музеї.

Добре навчається той, хто вміє відпочивати, тому традиційними в «NATURE Tutor Group» є велика новорічна вечірка з подарунками та дискотекою та випускний, на якому за результатами ЗНО кожного року нагороджують найкращих учнів.


Програми викладання

Програми підготовки до ЗНО та ДПА розроблені викладачами з 10+ років досвіду роботи у цій сфері. За основу взято офіційні програми УЦОЯО, навколо яких побудовано базовий "скелет" курсів з української мови, літератури, математики, історії України, англійської мови, біології та хімії.

Кожен курс наповнений авторськими методиками, лайфхаками для швидкого запам'ятовування, практичними заняттями, екскурсіями та квестами для повторення матеріалу.

Робота з типовими тестовими завданнями ведетьс протягом всього навчального року після опанування теорії, тому учні звикають до формату, вчаться розподіляти час та опановують метод пошуку відповіді на каверзні чи незрозумілі запитання.


Вартість навчання

Міні-групи (3-5 учнів) - 150 грн/60 хвилин
Заняття в парі (2 учні) - 200 грн/60 хвилин
Індивідуальні заняття - 250 грн/60 хвилин


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Формат навчання

Хоумскулінг

Вечірня школа

Група вихідного дня

Майстер-класи

Літній табір

Осінній табір

Весняний табір

Мови

Українська

Англійська

Інші сервіси

Курси ЗНО та ДПА, підготовка до вступу до закордонних університетів


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Андрей

Всё супер, шикарное отношение к ученикам и выпускникам, праздники, продуктивные занятия и хороший результат. Даже чаем напоить могут))


avatar

Андрій

Норм


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул. Інститутська, 19б

+38 063 618 70 83

+38 097 785 79 79

http://nature-tutors.com.ua/

https://www.facebook.com/znoexpert.kyiv

Написати повідомлення

Карта


Події