Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Наш світ активно змінюється і кількість нової інформації щодня збільшується в геометричній прогресії. Для успішного життя все менше значення має обсяг знань, яким володіє людина, і все більше – навички. З цією метою ми започаткували наш дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“, щоб кожен охочий зміг отримати базові навички поведінки в незвичних умовах, розвинути вольові якості та психологічну стійкість перед лицем небезпек, що є важливою умовою вміння виживання в складних життєвих ситуаціях.

Нагадаємо, дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“ – це наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини.

Процес навчання передбачає інтерактивну форму навчання (мінімум теорії та максимум практики) шляхом проведення майстер-класів за напрямками:
1. Основи бойового виживання.
2. Основи екстремального виживання
3. Проведення командної гри.

Програма табору складається з низки послідовних командних та персональних завдань. Така програма табору дає можливість кожній дитині випробувати себе у практичному виконанні різних реальних задач, дозволяє дітям набути певні навички, навчитись працювати в команді та уникати формальних взаємин як між інструктором та учнями, так і учнями між собою.

Дітям надано багато свободи та довіри, усі зусилля інструкторів скеровані не на розважання дітей, а на пошук і формування персонального інтересу дитини, мотивацію до активної діяльності, виявлення та розвиток індивідуальних здібностей. Кожній дитині приділяється персональна увага, щоб допомогти їй знайти та усвідомити власний потенціал.

Кожне заняття – це своєрідна родзинка нашого табору. Всі майстер-класи проводять офіцери запасу ЗС України – досвідчені інструктори з виживання, гірської підготовки та рукопашного бою, які мають багаторічний досвід тренерської та інструкторської роботи в силових структурах, різних організаціях та дитячих таборах, великий педагогічний стаж. Інструктори табору виживання „БІЛІ ВОВКИ“ з великим задоволенням поділяться своїми ексклюзивними знаннями, практичними навичками та різними бойовими «фішками», які знадобляться в житті кожної людини.

Ми пропонуємо професійні знання, перевірену та адаптовану для дітей перехідного віку систему виживання в будь-яких ситуаціях, засновану на реальному досвіді.
Наша методика проста, доступна та ефективна в будь-яких умовах і середовищах.


Програми викладання

В основу програми табору покладено програму Школи виживання “БІЛІ ВОВКИ”. Програма побудована таким чином, щоби при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги. Загальна мета розбивається на ряд завдань, де кожне з цих завдань учасник повинен виконати з високим ступенем відповідальності як самостійно, так і у складі команди.
День 1. Понеділок "Це - Я"
Облаштування табору. Адаптація дітей у таборі. Об'єднання у команди. Ватра знайомства.
День 2 - 4. Вівторок – Четвер "Школа виживання"
Майстер-класи:
• Загальні питання виживання.
• Тактична та спеціальна медицина. Теоретичні і практичні заняття з надання першої долікарської допомоги при відсутності медикаментів та способи евакуації потерпілих.
• Пошук, способи видобування, фільтрації та знезараження води.
• Види та призначення багаття. Практичне видобування вогню без сірників та розведення вогнищ.
• Вибір місця та побудова тимчасового укриття з підручних матеріалів.
• Орієнтування на місцевості з картою, компасом та без них. Орієнтування на місцевості вночі. Правила виходу до людей з незнайомої місцевості. Прохід по маршруту.
• Види та способи подачі сигналів лиха. Сигналізація на галявині.
• Ознайомлення з правилами та способами пересування в горах на різних типах поверхні. Подолання перешкод за допомогою підручних засобів. Пересування по схилу за допомогою мотузки.
• Способи подолання водних перешкод. Форсування невеликої водної перешкоди у складі групи убрід та з встановлення навісної переправи.
• Способи пересування та подолання різних перешкод Вузли, виготовлення та робота зі страхувальними системами.
• Відпрацювання елементів самозахисту на вулиці.
День 5. П’ятниця "Я і моя команда"
Похід в гори. Ознайомлення з історичними краєзнавчими особливостями навколишньої місцевості, Ознайомлення та оволодіння навичками ефективної комунікації.
Командна гра. Різні етапи гри надають кожному учаснику можливість проявити себе з найкращої сторони, продемонструвати навички, що здобули в таборі, відчути ефективну взаємодію у команді. Обговорення дій кожної дитини.
Прощальна ватра.
День 6. Субота "Підсумки"
Нагородження за особливі досягнення. Прощання.
Увага! У програму табору можуть вноситися зміни та корективи пов’язані зі зміною погодних умов та місцем локації табору.

Локації табору розташовані у мальовничих Карпатах, у національному парку “Сколівські Бескиди” на притоках річки Опір.
Цілюще гірське повітря, чарівні карпатські краєвиди, захоплюючи пригоди та цікаві майстер-класи – безумовні переваги відпочинку у таборі виживання “БІЛІ ВОВКИ”. Розпалити вогнище без сірників, захистити себе від вітру та вологи, вміти вчасно зорієнтуватись, подолати різні перешкоди та подати сигнали лиха, захистити себе від хулігана – це навички, які можуть знадобитись кожному.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

У горах

За містом

Сервіси

Туризм

Харчування

Формат навчання

Літній табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а

+38(096) 39 409 82

+38(097) 37 530 37

http://www.bilivovki.org.ua/index.php?id=87

https://www.facebook.com/whitewolvessschool/


Карта


Події