Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Азбука - це дитяча креатив-студія, куди можна прийти з батьками і без них. Тут кожен може знайти собі заняття за інтересами, творчих здібностей і придбати від особисту фізичну форму.

У нашому центрі працюють талановиті та творчі педагоги, психологи і ті люди, які цінують дітей, вірять в них і говорять з ними на одній мові.
Ми довго вивчали різні методики, експериментували, тому взяли найкраще з кожної методики і працюємо за програмами, куди увійшли розробки Монтессорі, Домана, Зайцева, Петерсон, Желєзнова.
Ми любимо ваших дітей і сподіваємося на взаємність


Програми викладання

Мама + малюк
Комплексне заняття, спрямоване на всебічний розвиток дитини. Кожне заняття складається з трьох блоків: розвиток, творчість і рух. Заняття в студії «мама і малюк» проходять в ігровій формі, діти займаються разом з мамами, які беруть активну участь в занятті. Керівник студії направляє батьків, показує як працювати з тим чи іншим матеріалом, допомагає зацікавити дитину і створює комфортну атмосферу для всіх. Посібники для дітей до півтора років спрямовані на розвиток дрібної моторики, концентрації уваги, координації руху, уяви, пам'яті, зору, мислення, словникового запасу.

BABY-сад
Програма розрахована на дітей у віці з 1.5 до 3.5 років
Програма спрямована на розкриття та розвиток інтелектуальних можливостей та творчого потенціалу Вашого малюка.
Як проходять заняття в BABY-саду:
Кожне заняття / блок занять підпорядковані певній темі ( «Моя сім'я», «Осінь», «Нежива природа», «Жива природа», «4 стихії», «Наше місто» та ін.) Відповідно до календарно-тематичного плануванням «Програми виховання і навчання в дитячому садку », а також« Освітньої програми для дітей 2-4 років в школі вільного розвитку особистості на основі педагогічної технології М. Монтессорі ».
Результати занять в BABY-саду:
Розвиваючі заняття з використанням матеріалів М. Монтессорі дають своїй дитині можливість не тільки інтелектуального, а й психологічного розвитку. Унікальне повагу до індивідуальності, розуміння винятковості кожної конкретної дитини, сприяють формуванню і розвитку таких навичок і якостей, як:
Впевненість в собі
позитивна самооцінка
самостійність
Висока пізнавальна мотивація
Уміння робити свій власний, усвідомлений вибір
уміння спілкуватися
Розширення словникового запасу
потоншення сприйняття
Розвиток уяви, пам'яті, просторових уявлень і логічного мислення

Англійська мова "Happy English"

ритміка
Танцювальні здібності є абсолютно у кожної дитини! Головне - що б батьки не упустили той момент, коли почати танцювати для дитини цікаво і легко.
У нашій танцювальній студії діти займаються з 3-х років! У такому віці концентрація уваги ще слабка, але зате з фантазією проблем немає. Її ми і беремо на озброєння! Звичайні танцювальні рухи подаються у вигляді захоплюючої гри: ми «пробираємося крізь джунглі», ходимо як «ведмеді», скачемо як «зайчики». Завдяки цьому малюк сам не помічає, як швидко робить успіхи і стає танцюристом!

lego-конструювання
На заняттях Лего-конструюванням ми використовуємо конструктори серії LegoDuplo.Іменно вони найкраще підходять для першого етапу обученія.Начіная з простих фігур, дитина просувається все далі і далі, і, бачачи свої успіхи, переходить до наступного, більш складного етапу навчання з дрібними деталями із серії LegoSistem.
Теми занять різноманітні за змістом - від простої споруди по інструкції, до індивідуальних робіт за власним задумом.
При створенні споруди з Лего діти не тільки вчаться будувати, але і вибирають вірну послідовність дій, прийоми з'єднань, поєднання форм і кольорів і пропорцій.

«Archikids» юний архітектор
«Archikids»! - це новий формат творчого простору для розвитку дитини
Наша студія це в першу чергу захоплюючу подорож у світ архітектури, де кожна дитина зможе реалізувати себе, відкрити дивовижні здібності, знайти нові горизонти своєї уяви і фантазії.
Програма спрямована на розвиток емоційної, інтелектуальної і творчої сфери дитини від 6 до 10 років.
Наші заняття, відрізняються тим, що ми створюємо унікальний простір, де розкривається потенціал і втілюються в життя найсміливіші ідеї.

Вікно в світ
На наших заняттях «Вікно в світ» ми пропонуємо ефективний курс комплексного навчання, спеціально розробленого для дітей 3 - 5 років.
Цілі курсу:
• Розвиток інтелекту дитини і його вміння вчитися
• Розкриття потенціалу всіх здібностей дитини
• Розвиток любові і інтересу до світу, творчості та спілкування
Комплексні заняття «Вікно в світ» проходять з використанням кращих освітніх програм, розроблених з урахуванням інтелектуальної та психологічної вікової специфіки дітей.
• На кожному занятті відбувається процес пізнання нового, розширення кругозору дитини, формування навичок, які готують її до успішного шкільного життя і спілкування;
• У рухомий динаміці з кубиками Н.Зайцева діти поступово вчаться читати, писати, складати і віднімати;
• Заняття «Вікно в світ» позитивно позначаються і на розвитку емоційної сфери дитини. Заняття формують дитячий світогляд, тісно пов'язаний з його самосвідомістю, допомагають дитині відчувати і знаходити своє місце в навколишній дійсності;
• Будь-яке заняття «Вікно в світ» - це неймовірно захоплююча гра. За час занять навіть діти 3 років не втомлюються і не переутомляются. Вони легко будують свій світ на основі отриманої інформації і з задоволенням приходять на наші заняття знову і знову!

Підготовка до школи

Театральна студія «Жілі- були»

Театральна студія англійською мовою

Пісочна анімація

школа балету

Художня майстерня

мультиплікаційна студія

Арт студія

Кукломанія


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Міні-садок

Мама і маля

Методики/програми

Миколи Зайцева

Глена Домана

Марії Монтессорі

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Хореографія

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Мови

Англійська

Сервіси

Організація свят


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Мукачево, вул. Росвигівська 7А

+38(050)564 34 82

+38(095)355 17 06

м Мукачево, вул. Космонавта Беляєва 4

+38(050)195 25 04

+38(095)929 59 69

http://azbuka.org.ua


Карта


Події