Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Дитячий творчо-спортивний табір на Чорному морі цього літа представляє:
нескінченне творчість і драйв
комфортні умови проживання
еко-територія
гарантована безпека
натуральне харчування
професійний персонал
захоплюючі екскурсії
білосніжний пляж і чисте море

Літо - час відпочинку та оздоровлення. Повноцінний релакс, щоденні прогулянки і купання на морі, чисте повітря, величезна зелена територія з альтанками і місцями для відпочинку. Оздоровлення включає окремий лікувальний комплекс і більше 10 оздоровчих процедур. Цілодобовий медичний пост, куди кожна дитина може звернеться в будь-який момент.

Еко-територія Унікальна паркова територія табору площею понад 7 гектарів. 80% території займають зелені насадження. Доглянута територія, красиві газони, клумби, розарії, галявини і багато іншого.

Пляжна інфраструктура - власний обладнаний пляж (тіньові навіси, рятувальна вишка) - найчистіший білосніжний пісок - інструктори з плавання і рятувальники

Всі однакові і кожен особливий Особистісно орієнтований підхід дозволяє кожній дитині розкрити свій потенціал і відчувати себе вільно. Завдяки такому підходу кожний дитина відчуває себе особливим при цьому в колективі немає ізгоїв і «зірок», можливість здорового прояви лідерства та колективної роботи.

Безконфліктна серед здорових атмосфера в дитячому колективі - запорука гарного відпочинку та розвитку. Саме тому ми приділяємо особливу увагу взаєминам між дітьми, дітьми та персоналом табору. Толерантність і повага по відношенню до кожного. При необхідності дитина може бути переведений в іншу групу, де йому буде комфортно і цікаво. Всі співробітники проходять курс конфліктології.

Захоплюючі виїзні екскурсії Виїзні тематичні екскурсії протягом дня: центр етно- і сільського туризму (вівчарська ферма, міні-зоопарк, фазанів ферма, парк, музей і етно-музей) або Аккерманська фортеця і лицарські турніри. Виїзні заходи ретельно плануються так, щоб дітям було цікаво й комфортно - короткі переїзди, повноцінне харчування, зручні автобуси, спеціальне супровід і окремі освітні екскурсії по території з професійним гідом.

Фірмове навчання персоналу Весь персонал проходить спеціальне фірмове навчання і медичний огляд. Педагоги, вихователі, тренера, спортивні інструктори і всі, хто безпосередньо контактують з дітьми - це професіонали своєї справи, позитивні життєрадісні люди, які люблять дітей, поважають особистість і креативно мислять. Обслуговуючий персонал-«невидимки» (озеленювачі, садівники, покоївки, офіціанти), які стежать за красою, затишком і чистотою.

Сучасні та комфортні умови проживання Нові сучасні, малоповерхові корпусу, спроектовані з готельного типу. Затишні обладнані номери, дитячі меблі, безпечні системи закривання / відкривання дверей, душ і туалет в номері / блоці, приміщення для відпочинку і дозвілля, конференц-зал, бібліотека.

Дитяче харчування Збалансоване 5-ти разове харчування і роздільне меню відповідно до віку дітей. Якісні продукти: свіжі еко-овочі з власного городу, щоденні закупівлі продуктів і своя артезіанська свердловина глибиною 120 метрів. Кондиціоноване зал. У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири. Дітям, які від'їжджають автобусами на екскурсії, а також при виїзді з табору, видається сухий пайок в дорогу.


Програми викладання

ТЕМАТИЧНІ ДНІ В ТАБОРІ
фестиваль Танців
Фестиваль Української пісні і творчості
фестиваль гумору
пісенний фестиваль
парад робототехніки
фестиваль дебатів
Green Party
клоунада
Гавайська вечірка
піжамна вечірка
мультяшна вечірка
Африканська вечірка
Посиденьки біля багаття
Пісні наживо і під гітару
клуб оповідачів

Спорт
Фізична активність
Ранкова зарядка
гімнастика
танці
Фітнес на воді
Мотузковий парк
Командні ігри
Футбол
Волейбол
Баскетбол
бадмінтон
естафети
індивідуальні гри
Настільний теніс
Шахи
шашки


Вартість навчання

5306-11970 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Біля моря

Спорт

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Одеська область, Сергіївка

+38(098)305-74-76

+38(096)071-71-71

http://sergiivka.com.ua

https://www.facebook.com/greenparksergeevka/


Події