Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

КОРПОРАЦІЯ ТАБОРІВ SUPERCAMP.COM.UA

ДОСВІД членів нашої команди 15 років, організовано: 35 таборів, 500 мандрівок і шкіл розвитку, 200 навчальних семінарів для таборових виховників.

Ми дуже ретельно підбираємо наших співробітників. Кожен працівник табору веде здоровий спосіб життя, жоден не має шкідливих звичок

Виховний процес у «Цивілізації» спирається на принципи виховання козаків у Запорізькій Січі і майже 100-річний досвід пластунів, українських скаутів. До кожних 8 дітей приставлено виховника, що дозволяє приділяти всім дітям максимум уваги.

ЧОМУ САМЕ МИ?
Якщо ти відчайдушний мандрівник, першовідкривач і любитель карколомних пригод, активний і життєрадісний, сміливий і відважний, або мрієш таким стати, тоді табір «Цивілізація» саме для тебе!

Дитячі літні табори відкривають свої двері лише протягом короткого сезону, тоді як в “Цивілізації” на тебе чекають також шалені зимові, осінні і весняні розваги!

Кожен день – це велика пригода і тепла дружня атмосфера та безперервний потік нових відкриттів та вражень. Адже “Цивілізація” – це не просто дитячий табір. Карпати – мальовниче місце, що гарантує тобі масу нових вражень та чудові фото на пам’ять.

Почуття єдності та спорідненості допомагає таборовикам здобути впевненість та навчитись сміливо робити правильний вибір на власному досвіді та за порадою найкращих друзів – виховників та проводу.

«ЦИВІЛІЗАЦІЯ» НЕ ТИПОВИЙ ТАБІР. ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ:

Можна спробувати щось нове… робити нечуване та шалене
Відчуваєш себе прекрасно та натхненно
Формується сильний характер і розвиваються лідерські якості
Дізнаєшся, хто ти є насправді
Виховуються повноцінні особистості, які не мають шкідливих звичок та є прикладом для наслідування
Знаходять справжніх друзів
Розуміють життєві цінності та сповідують добро
Турбуються про інших та дбають про природу
Пізнають, досліджують, виховують, навчаються у грі
Проводять найкращі канікули у своєму житті!
Ми дуже ретельно підбираємо наших співробітників. Кожен працівник табору веде здоровий спосіб життя, жоден не має шкідливих звичок.

Виховання відбувається власним прикладом і за допомогою ігрової форми, що спонукає дітей до самовиховання. Особлива увага надається гартуванню характеру дитини, аби з малечку вона звикала до самовдосконалення.

Учасники табору завжди почувають себе дуже комфортно під час нових занять, адже з ними працюють справжні професіонали-інструктори. Вчитися, спілкуватися, пізнавати та долати себе, учасників навчають фахівці, що зібрали досвід з усього світу, крім того, ми щозміни продовжуємо розвивати створені нами програми.


Програми викладання

Сімейна пропозиція – “Family Camp”. 6 днів.
Цілі табору “Family Camp”
Створити сприятливі умови для повної довіри в родинах і вмінню спілкуватися на будь-які теми.
Подолання страхів і батьківських переживань.
Подолання і подальший розвиток родин в кризових ситуаціях.
Подолання кризових періодів у дітей.
Сприяння гармонійного розвитку Родин.
Сексуальне виховання.
Духовний розвиток Родин.
Хобі батькам, щоб вони не були зациклені на дітях.
Принципи “Family Camp”

Прогама табору розрахована на родини з дітьми від 6 до 17 років.

Табір проходить за скаутською методикою малих груп і особистісного підходу.
Спілкування на “Ти” між усіма учасниками і організаторами табору. Це дає ефект довіри.
Самодисципліна.
Впровадження систем сімейного “Team building” (командотворення). Родина – команда.
Взаємоповага між родинами і в родинах.
Ми приймаємо думку іншого, особливо дітей, без критики їхньої особистості.
Мінімум вільного часу на “нічогоробіння”, “телевізоропереглядання”, “лежання”, “байдикобіння”, тощо. Але максимум часу на родинний відпочинок, драйвові заняття.
Мінімум електроніки і гаджетів.
Говоримо про все, без стеріотипів і страху перед батьками чи дітьми.
Батьки проявляють любов між собою.
Батьки проявляють любов до дітей.
Чуємо один одного

ДИТЯЧИЙ ТАБІР-ЛЕГЕНДА – “ЦИВІЛІЗАЦІЯ”
Корпорація таборів SuperCamp.com.ua

Пропозиція літо 2017 КАРПАТИ:

Дитячий табір-легенда – “Цивілізація”. 10 днів. 8-17 років

Діти стануть воїнами світла!

Легенда табору згідно якої житимуть діти і згідно якої відбуватимуться всі заняття – “Володар Перснів”, Дж. Р. Р. Толкіена.

Світ Середзем’я існує! Темний Володар Саурон розпочинає пошуки втраченого ним Персня Всевладдя. Персень потрапив до рук невеличких істот, хобітів які тепер мають прямувати у далекі землі Мордору, щоб знищити Персень, який є загрозою для усього Середзем’я. З ними у дорогу вирушають ще люди, ельфи та гноми і маг Гендальф, які разом з хобітами складають Братство Персня.

Так як, хобіти – миролюбиві істоти і весь час жили в себе в Хобітоні, їм належить навчитися багатьом життєво-важливим речам, без яких їм просто не добратися до гори Мордор і не перемогти в протистоянні із Назгулами та безжалісними орками. Заради цього ельфи, люди, гноми і чародії об`єдналися і заприсяглися в найкоротший термін обучити хобітів усьому необхідному у їх не легкій справі. Маг Гендальф буде навчати хобітів астрономії, мудрості, розважливості, природознавству, духовному розвитку, знахарству та лікуванню хворих, наукам світу. Ельфи навчатимуть чарівній ельфійській мові, симбіозу життя з природою, здоровому харчуванню, довгожительству, хореографії та грації рухів, стрільбі з луків. Гноми в свою чергу передадуть споконвічні знання своєї раси із співу, гончарства, виживання в диких умовах, вміння розгадувати головоломки, ковальства, фінансової грамотності, стрільбі з арбалету, бойових мистецтв і вправляння з сокирою, альпінізму та скелелазіння, видобутку і пошуку золота і дорогоцінних каменів так як без ресурсів далеко по світу не зайдеш. Люди, як найближчі по своїй натурі до хобітів будуть прикладом у всьому і навчать Братство персня фізичній вправності, їзді верхи, вмінню веселитися і танцювати, вмінню вести дебати і перемагати у дискусіях, покажуть приклад позитивного і природного лідерства. Хоробрість тече в жилах людей і вони її проявлятимуть у боротьбі зі злом, стрільбі з рушниці, сплав на човнах по гірських річках, мандрівництву і походам по Горганських горах, взяттю найвищої гори Говерли, вмінню їздити на надсучасних транспортних засобах.

Всі вміння і знання, які хобіти здобудуть у період табору перед великою мандрівкою (життям), на якій вони зустрічатимуть безліч перешкод, спокус, нападів злих сил, будуть їм надзвичайно корисними і дозволять стати гідними великого звання – «Цивілізований». Адже Цивілізація це не просто слово – це стиль життя нації, це постійних розвиток і вдосконалення, це перемога над злом і процвітання добра.

Тільки найкращих і найвідважніших хобітів буде зараховано до Братства персня цього літа, які пройдуть шлях до Цивілізації, яких навчатимуть кращі з кращих представників своїх рас маги, ельфи, гноми і звісно люди.

І хай переможуть Цивілізовані усіх Назгулів, орків і інших, хто заважає розвиватися Цивілізованому світу і прагне лиш поширити хаос та руйнацію.

Ціль табору:

Спонукати дітей до навчання і здобуття життєво-важливих навиків: самодисципліни, організації, життєвої зарадності, чесності, духовного зросту, мудрості, довгої волі, сильного характеру.

Табір проходить у форматі безперервного, двотижневого квесту-легенди, для більшої зацікавленості дітей і глибшого виховного ефекту.

Принципи програми “Цивілізації”

Прогама табору розрахована на дітей віком від 8 до 17 років.

Всі заняття переплетені з легендою табору і проходять, як підготовка хобітів до подорожі Братства персня у завданні знищити зло, що Саурон поширює у Світі.
Виховна робота за скаутською методикою малих груп і особистого прикладу.
Навчання виключно через гру і легенду із участю дитини.
Спілкування на “Ти” незалежно від віку організаторів, діти спілкуються на “ти”.
Самодисципліна.
Старший навчає молодшого.
Мінімум вільного часу.
Мінімум електроніки і гаджетів.


Вартість навчання

2700 - 4800


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Осінній табір

Зимовий табір

Весняний табір

Матеріальна база

За містом

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Спорт

Бойові мистецтва

Футбол

Творчість

Хореографія

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Героїв Майдану, 13-Б с. Яблуниця, Яремчанський р-н, Івано-Франківська обл.

(093) 729-88-14

( 097) 646-93-35

https://www.supercamp.com.ua/civilization/

https://www.facebook.com/supertabir/


Дописи
Події