Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

«Фонд «Відкрита політика» був створений як неурядова організація у 2008 році.
Місія «Фонду «Відкрита політика»

сприяння формуванню демократичного, правового, соціально-орієнтованого суспільства на засадах сталого розвитку, розвитку наукового потенціалу країни, поглибленню інтегрованості молоді в європейський простір, вихованню та становленню людей нового покоління з повагою до традиційних цінностей.
Напрямки діяльності фонду

вплив на формування державної політики у сферах:
захисту прав дітей та молоді;
науки та освіти;
допомоги школярам 11(9) класів Донбасу, Криму;
екології;
суспільного мовлення;
вирішення питань міжнародної екологічної безпеки та охорони довкілля, включаючи реалізацію конкретних проектів і програм на регіональному та загальнонаціональному рівнях;
налагодження комунікацій з місцевими громадами задля просування ідеї сталого розвитку;
сприяння формуванню міжкультурного діалогу в умовах розмаїття, поваги до традиційної української культури та культур національних меншин та реалізація заходів, спрямованих на популяризацію культури та мистецтва у суспільстві, сприяння їх розвитку (Родинний центр «Як намалювати птаха», Міжнародний родинний фестиваль «Як намалювати птаха» є окремими проектами Фонду, які працюють більше 8 років);
сприяння діалогу між поколіннями, соціальній солідарності;
формування культури користування медіа, профілактика електронних агресій, підготовка юних журналістів (Міжнародна медіа школа, Дитяча медіа студія «Птахи», дискусійні медіа-клуби є окремими проектами Фонду, які працюють 6 років);
популяризація науки у суспільстві, налагодження комунікацій між школами, ВНЗ, науковими інститутами, родинами для плекання юних вчених (Міжнародна зелена школа, наукові уїк-енди, фестиваль науки, які є окремими проектами Фонду, які працюють 5 років);
розробка та проведення заходів, спрямованих на здійснення психологічної реабілітації, надання соціальних та освітніх послуг, постраждалим від воєнного конфлікту на Сході України (Проект «Допомога 9 та 11-класникам із зони АТО: соціальний та освітній супровід», допомога родинам учасників АТО, проекти реалізуються Фондом з 2014 у взаємодії з МОН, профільним парламентським комітетом, ЮНІСЕФ).

У своїй діяльності Фонд постійно співпрацює як з місцевими, так і з центральними органами влади, міжнародними організаціями, місцевими громадами, митцями, вченими, університетами, академічними науковими інститутами, музеями, школами (науковими ліцеями, мистецькими навчальними закладами, сільськими школами), громадськими організаціями.

З 2014 р. Фонд активно співпрацює з урядом, а саме з Міністерством освіти та науки, Міністерством соціальної політики, Міністерством екології і природних ресурсів, парламентськими комітетами, органами місцевого самоврядування. У березні 2016 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Громадською організацією «Фонд «Відкрита політика»

Фонд є активним учасником освітнього кластеру ЮНІСЕФ, робочих груп в парламенті з вироблення законів про науку, освіту, Міжвідомчих державних робочих груп з вирішенню освітніх проблем Донбасу, Криму, Громадської ради при Міністерстві культури. Фонд також учасник міжнародних організацій, які опікуються екологією, змінами клімату (IPCC – Міжурядова група експертів зі змін клімату). Така форма роботи сприяє національному діалогу, впровадженню ідей Відкритого Уряду, кращих міжнародних практик.
Постійними інформаційними партнерами Фонду є

УНІА «Укрінформ», «Інтерфакс», радіо «Промінь», радіо «Ера», телеканали ICTV, TVi, з 2014 р. – ЕспресоTV.
fund-activity
Досвід Фонду в управлінні грантами

«Дослідження дотримання прав дітей національних меншин в Україні» (2009);
«Формування міжкультурного діалогу у юних журналістів» (2009);
«Сучасні методи роботи з учнівською молоддю в умовах культурного розмаїття» (2010);
«Дитяча медіа студія «Птахи» – майданчик для формування цінностей свободи слова» (2011);
«Міжнародна медіа школа – майданчик формування європейських цінностей» (2012). Гранти реалізовані за підтримки Посольства Швейцарії.
«Представлення позиції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Брюсселі» (2013, Фонд «Відродження»);
Міжнародний конкурс інноваційних еко-проектів для сіл «Зелена школа-зелене життя» (2014);
Всеукраїнський фестиваль науки (2015)
Міжнародна зелена школа (2015) Гранти реалізовані за підтримки Посольства Франції).
Соціологічне дослідження, під час якого були опитані виборці, які планували взяти участь у виборах до Верховної Ради України щодо вступу до НАТО та взаємовідносин з Росією (проводилося GfK Ukraine у вересні 2014 р.);
Участь у семінарі ОБСЄ на тему «Покращення ефективності ОБСЄ шляхом зміцнення співробітництва з відповідними регіональними та міжнародними організаціями» (м. Варшава, 12-14 травня 2014 р.);
Інформаційна кампанія, приурочена 21 сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (COP 21) в Парижі (за підтримки Посольства Франції).

Ініціаторами і засновниками Фонду були – політолог Ігор Жданов, художник Оксана Денисевич, еколог Оксана Пацелюк, народний майстер з витинанки Ольга Шинкаренко, історик Ірина Жданова.

Генеральним директором Фонду до листопада 2014 р. був Ігор Жданов (Вікіпедія), політолог, активний учасник процесу демократичних змін в Україні, комендант, член Ради Майдану під час Революції гідності, нині Міністр молоді та спорту України, канд.політ.наук.

З 2014 року Фонд очолює Ірина Жданова, науковець, експерт з молодіжної політики, канд. істор. наук (Посилання на резюме).

На постійній основі у Фонді працює 6 осіб (на громадських засадах), до реалізації проектів та ініціатив залучаються експерти, волонтери. У Фонді проходять практику студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, НаУКМА.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

У горах

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Прорізна, 23б

+38 (044) 279 00 96

+38 (068) 024 51 69

http://openpolicy.org.ua/igs/about/

https://www.facebook.com/pg/Міжнародна-зел...


Карта


Події