Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

По-домашньому затишний простір спеціально створений для здорового розвитку малюка. Заміська садиба, облаштований дитячий майданчик, фруктовий сад і городик. Просторі приміщення, натуральні меблі та іграшки із справжніх природних матеріалів ручної роботи.

Багато уваги приділяється створенню зрозумілого та природного ритму дня, тижня, року. Це допомогає дитині легко переходили від діяльності до діяльності, надає відчуття впевненності та захищенності.

Щоденно через пісні, казки, творчість та епохальні свята діти вивчаюсь народні традиції, пізнаюсь глибинну мудрість поколінь - те,що збагачує наше життя.

Наші вихователі допомагають малюкам побачити і пережити цю красу. Вони, як справжні чарівники, з люблячим серцем та золотими руками. Вони допомагають створювати картини з вовни, ткати килимки, робити писанки,намиста з різнобарвного насіння, випікати печиво та багато-багато іншого.

А різновікова група як велика весела родина. Менші завжди беруть приклад зі старших, а старші вчаться дбати про малюків. У дітей природно формуються навики спілкування.

Ми створили простір для розвитку вільної, сильної, творчої та фізично здорової дитини. В ньому панує любов і музика дитинства.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Вальдорфська педагогіка

Формат навчання

Міні-садок


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, 10

+38(096)450 63 39

+38(067)247 25 92

http://www.sonjah.kiev.ua/


Карта


Події