Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір

Обираючи «Green Landia», Ви обираєте гармонійне і стабільне майбутнє для Вас і Ваших дітей.
Нам з Вами по дорозі!
Довіривши нам здоров'я, виховання і освіту своєї дитини, Ви будете за неї спокійні.
Ваша дитина буде перебувати в групі, в якій не більше 20 дітей. У групах оформлені ігрові та предметні зони, є достатня кількість іграшок, дидактичного матеріалу, розвиваючих ігор для самостійного, активного, цілеспрямованого дії Ваших дітей у всіх видах діяльності.
Ваші діти протягом дня знаходяться в чистих просторих приміщеннях, які регулярно провітрюються. Завдяки власному опаленню, в приміщеннях нашого закладу підтримується оптимальна температура в будь-який час року, ми не залежимо від примх комунальних служб.
Ми пам'ятаємо, що повноцінний розвиток неможливий без повноцінного харчування. Ваші діти будуть забезпечені смачним і здоровим 4-х разовим харчуванням: сніданком, обідом, підвечірком, вечерею. Меню розроблено таким чином, щоб не викликати алергічних реакцій у дітей.
Ваша дитина отримає всебічний розвиток: фізичний, пізнавальний, художньо-естетичний і емоційно-особистісний. Її зустрінуть вихователі, які прийшли в педагогіку за покликанням, за покликом серця і душі. Вони допоможуть вашому малюку адаптуватися в дитячому колективі; зібрати інформацію про навколишній світ; відкрити секрети форми і кольору; в захоплюючій і ігровій формі освоїти ази англійської мови; підготують їх до навчання в школі, використовуючи при цьому унікальні, оригінальні та спеціальні сучасні методики.
Методика виховання, режим дня, розклад ігор і занять продумані таким чином, щоб чергувати фізичну і розумову активність, а також підтримувати інтерес дітей до спільної діяльності.
Кожен день Ваші діти будуть дізнаватися щось нове, грати, розвиватися інтелектуально.


Програми викладання

Група "Любознайки" - загальнорозвиваюча, підготовка до школи для дітей від 4 до 5 років. До групи входять 18 дітей.
У цій групі Ваша дитина зможе підготуватися до складного процесу в її житті - вступу до школи.
Вона навчиться не тільки читати, рахувати, писати, а й логічно мислити, аналізувати, робити висновки, зосереджено виконувати завдання. Дітей привчать чітко виконувати режим дня. Малюк отримає підготовку до школи у фізичному і психологічному плані.

Група "Непосєди" - загальнорозвиваюча група для дітей від 2 до 3 років, кількість дітей в групі - 15. Дитина дошкільного віку завжди потребує рухатись, спілкуванні і пізнанні. І в цій групі Ваша дитина може все це отримати. Потрапляючи в цю групу, вона опиняється в затишній і комфортній обстановці. Малюки отримають інформацію про навколишній світ, відкривають секрети форми і кольору, зможуть освоїти ази англійської.
У групі є ігрові та предметні зони, багато іграшок, досить дидактичного матеріалу.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Інші сервіси

підготовка до школи, навчання у грі, окрема будівля, суботній формат навчання, англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Канатна, 130а/1

+380 (48) 785‒18‒54

http://greenlandia.od.ua/


Карта


Дописи
Події