Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Культурний Проект – це...

Трансформаційна сила гуманітарних знань
Культурний Проект засновано в 2009 році для створення освітніх програм у сфері візуального мистецтва. У 2014 році ми розширюємо лекторій ґрунтовними програмами з філософії, музики та літератури. Проект починає активно впливати на популярність вивчення гуманітарних дисциплін у дорослому віці.

Навчання без зайвого протягом життя
У Культурному Проекті викладають академічні дисципліни дорослим по-дорослому. На відміну від університету, ви самі обираєте тему, викладача та кількість лекцій, які бажаєте відвідати. Жодних нав’язливих домашніх завдань, перевірок чи примусових виступів.

Системність
Наше мега завдання – забезпечити прості входи в історію людства. Не всі володіють баченням того, що все в світі взаємопов'язане. Тому головне, чим ми ділимось – це системність.

Інтелектуальне дозвілля
В мозаїці сучасної освіти не вистачає важливої частини – натхнення. Навчання в Культурному Проекті – це доступ до викладачів, які надихають. Будь-яка тема може бути цікавою, якщо хтось пристрасно про неї розповідає.


Вікові групи

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, «Освітня станція 31В1», вул. Пушкінська, 31-в-1

+380 (044) 200 85 85

+380(095) 493 04 04

https://culturalproject.org/


Карта


Події

Події