Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина» – лідер Кіровоградської області в організації оздоровлення дітей. За результатами атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку має вищу категорію (свідоцтво серії ІІІ-ВА № 00591 від 12.10.2015р.). Також є членом «Всеукраїнської Благодійної організації «Асоціація за нове покоління «Лелека».

5 причин провести літо в “Бригантині”

Клімат

«Бригантина» розташована в сосновому лісі, на березі річки Синюха. Повітря тут не просто чисте, але й насичене ароматами цілющих трав, корисними іонами, які благотворно впливають на організм – укріплюють імунітет, покращують сон та апетит. Вчені підрахували, що повітря в хвойному лісі містить не більше 200-300 бактерій на один кубічний метр, тобто в порівнянні з тим повітрям, яким ми дихаємо в транспорті загального користування – він, практично, стерильний! Обеззараження повітря в сосновому бору здійснюється завдяки фітонцидним летючим речовинам, які розсіює сосна. Крім того, ефірні масла сосни, окислюючись киснем, виділяють озон, який володіє цілющими якостями. Річка Синюха в «Бригантині» прозора і тепла, ідеальна для купання.

Оздоровлення

Зміцнення здоров’я – обов’язкова умова дитячого відпочинку. Не тільки сонце, повітря і річка позитивно позначаються на здоров’ї бригантинців. В процесі оздоровлення дітей обов’язковим є раціональне п’ятиразове харчування, кисневі коктейлі, соки-фреш, лікувальні ванни – хвойні и соляні, збалансовані фізичні навантаження, культурно-розважальна програма, відпочинок від комп’ютерів та інтернету – все це дозволяє дітям відновити природні сили організму та поповнити запаси внутрішньої енергії.

Творчість

Дружній мікроклімат, створений нами в таборі, сприяє творчому, образному та позитивному розвитку бригантинців, їх вдосконаленню і виявлення нових талантів та здібностей. Кожен бригантинівський день наповнений цікавими і барвистими подіями. Кожен день зміни – це конкурси, ігри, подорожі, свята, клуби, секції, творча майстерня, дружні зустрічі, спів біля багаття, ярмарок розваг, фішки дня, сюрпризи для іменинників зміни і всіма улюблені дискотеки. «Бригантина» – це світ незабутніх емоцій та вражень!

Команда

Головний успіх «Бригантини» – це її команда. Всі три тижні поруч з дітьми знаходяться люди, які забезпечують їх побутовий та психологічний комфорт. В таборі працюють як студенти педагогічних вузів, так и досвідчені педагоги, також є інструктор по фізичному вихованню, інструктори з плавання, DJ та керівники клубів. Співробітники їдальні – турбуються про те, щоб літо в таборі завжди були самим смачним та апетитним. Медперсонал «Бригантині» цілодобово стоїть на сторожі дитячого здоров’я.

Затишок

В «Бригантині» всі відчувають себе як удома. Тут всі один одного знають – діти, педагоги, обслуговуючий персонал. Ми бачимо і чуємо кожну дитину. Ми намагаємося не просто знати всіх поіменно, але і запам’ятати унікальні здібності та потреби кожного. Тепла сімейна атмосфера зміцнюється загальними справами і проектами. Діти не обмежуються роллю звичайних глядачів, вони впливають на кожну подію в таборі.

Чекаємо Вас в чудовій країні дитинства!


Програми викладання

На території дитячого оздоровчого табору знаходяться:

триповерхові житлові корпуса з зручностями на поверхах
простора їдальня
кіноконцертний зал
дискозал с сучасним звуковим и світловим обладнанням
кострова площадка, бесідки
спеціально обладнаний пляж на березі річки Синюха
відкритий басейн
спортивний комплекс з футбольним полем, баскетбольною и волейбольною площадками, тенісними столами
спортивно-ігровий комплекс
медичне відділення
цілодобова охорона


Вартість навчання

5565 - 5880 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Басейн

Дитячий майданчик

За містом

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Спорт

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Лісова, 1 смт Новоархангельськ, Кіровоградська обл.

+38(052)552-23-84

+38(025)52-23-84

http://brigantina.com.ua/

https://www.facebook.com/vbrigantine


Події