Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір, Центр дитячого розвитку

Дитяча студія «Пан Пух» гостинно відкрила свої двері ще у 2010 році і ось уже майже десятиліття ми піклуємося про діток віком від 2 до 8 років. Ми продумали все до найменших дрібниць, адже створювали студію для власних дітей.
Ми з усією відповідальністю підходимо до питання організації роботи дитячої студії, для того щоб зробити час перебування дітей будь-якого віку максимально яскравим і насиченим, цікавим і пізнавальним. У дитячій студії «Пан Пух» все обладнано відповідно до вікових потреб малюків від 2 до 8 років. Ігрові матеріали дозволяють малюкам захоплено грати і водночас розвивають сенсорні і моторні навички, сприяють розвитку мислення, уяви, уваги, що актуально для дітей раннього віку. Педагоги студії «Пан Пух» мають великий досвід роботи з дітьми і найголовніше - безмежну щиру любов до них.
Наша дитяча студія - це не тільки садок неповного і повного дня, а й місце розвитку дитячих талантів та креативу. Творчі, спортивні та інтелектуальні гуртки допоможуть діткам самовиразитися, розвинути свій потенціал, а головне весело та з користю провести час.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Літній табір

Міні-садок

Мови

Українська

Сервіси

Екскурсії

Організація свят

Харчування

Матеріальна база

Дитячий майданчик

У місті

Творчість

Музика

Хореографія

Спорт

Йога


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Голосіївська, 13-б

0673252510

https://panpooh.com.ua

https://www.facebook.com/Дитяча-студія-Пан...

Написати повідомлення

Карта


Події

Події