Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Дитинство однозначно народилося Влітку! Ймовірно тому, Літо шалено любить дітей, а діти, як дива, чекають цих теплих сонячних днів! І коли вони зустрічаються в дитячому оздоровчому комплексі, то немає межі феєрверків радості, світлих посмішок, потокам дружби і веселощів!

Ми теж родом з Дитинства. Ми довгих 240 днів осені та зими чекали перші весняні промені, бо саме вони сповіщають нам, що скоро літо. Скоро, зовсім скоро на території ДОК «Антей» пролунають дзвінкі дитячі голоси, корпуси наповняться дитячим гомоном, залунають веселі пісні, табір оживе.

Ми щоліта приїжджаємо в табір, щоб присвятити себе дітям. Якщо ти такий, як і ми, якщо слова "літо", "дитячий табір" змушують тремтіти твоє серце, - значить, ти йдеш однією дорогою разом з нами.

Якщо ти бажаєш наповнити своє життя яскравими враженнями, відчуттями, збагатитися духовно і фізично - ласкаво просимо! ДОК «Антей» чекає саме на тебе!


Вартість навчання

6500 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, 19км Житомирського шоссе

+38 (093) 568 22 20

+38 (093) 568 22 20

http://dokantey.antonov.com/


Події

Події