Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

Перехідний вік - перше серйозне випробування не тільки для батьків, але і для самого підлітка. Змінюється не тільки зовнішність, а й внутрішній світ дитини, йде переоцінка цінностей, розстановка пріоритетів і життєвих цілей. Дуже важливо не упустити цей момент і надати дитині можливість правильного вибору.

Наше завдання показати підлітку, що дружити і спілкуватися - це здорово, що реальне життя набагато цікавіше і прекрасніше, ніж "провисання" в соц. мережах або комп'ютерних іграх.

Ми доведемо, що кожен з них талановитий і, що доклавши певних зусиль завжди можна домогтися успіху! Ми беззастережно впевнені, що кожна дитина здатна на неймовірне -

треба просто допомогти йому проявити себе і повірити у власні сили!


Програми викладання

МЄГА цікава Пригодницька програма, розроблену спеціально для сучасних підлітків (аналогів в Києві не існує) - Я - діджей, сплав по Десні, пригоди в мотузковому парку, квести, створюємо свій івент, стрільба з лука, вечори хорошого кіно open-air, лідер- тренінги, туристичний похід з навичками виживання, самооборона / медицина, тибетська оздоровча гімнастика і багато іншого.
Проживання на комфортабельній базі в екологічно чистій місцевості (будиночки з усіма зручностями на 3-4 людини; п'ятиразове харчування в ресторані; басейн) 6 днів + 4 дня в наметах на території бази.

Близькість до Києва (17 км) - Ви в будь-який час можете приїхати і обійняти свого непосиду.

Щоденний повний фотозвіт в мережі про проведений день Вашої дитини.

Постійний зв'язок з дитиною - ми не відбираємо мобільні телефони у дітей. Крім того, Ви зможете зв'язатися з куратором табору в будь-який час дня і ночі і отримати повну інформацію про настрої і здоров'я Вашої дитини.

Максимальна увага до дитини - ми свідомо робимо заїзди всього до 30 хлопців, тому що - це дозволяє нам приділити максимум уваги кожній дитині, з огляду на його характер і особливості.

Здоров'я-цілодобова присутність медичного працівника на території табору; обслуговування екстрених викликів приватної київської швидкої

Підвищена увага до безпеки - охорона і відеоспостереження на території; індивідуальне медичне страхування для кожної дитини; обов'язкове дотримання правил техніки безпеки на території і під час проведення активної програми. Супровід всіх активних програм - контрольно-рятувальною службою ЧКСС.

Неймовірні пригоди для Вашої дитини і відпочинок від домашніх турбот для Вас!


Вартість навчання

5799 грн


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, пров. Софіївський, 14

+38 (044) - 360- 53-28

+38 (067) - 850-21-07

http://www.lowcostevent.com.ua/deti


Карта


Події