Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

НВК «ЯМБ» включає дитячий садок, початкову школу і комплекс позашкільної освіти.
Дитячий садок розрахований на 9 груп з кількістю вихованців не більше 10-ти в групі.
У дитячому садку для всіх вихованців облаштовані просторі приміщення для занять музикою і хореографією, спортивні зали та студія образотворчого мистецтва.
Мова навчання - українська. Іноземні мови: англійська, німецька, французька.
Початкова школа розрахована на 1-4 класи, по 2 класи в паралелі. У кожному класі не більше 15 осіб, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. У школі передбачено окремі приміщення для сну учнів першого класу, їдальня, спортивний зал для молодших школярів, медичний блок до якого входять процедурний, терапевтичний кабінети, кабінет лікаря та ізолятор.
Комплекс позашкільної освіти передбачає організацію більш ніж 10 гуртків та секцій позашкільного виховання, з можливістю одночасної роботи більш ніж 150 дітей різного віку. Серед основних напрямків це – естетичне виховання, музика, хореографія та спортивні секції.


Програми викладання

Дошкільний заклад працює за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі». Навчально-виховний процес дошкільного закладу спрямований на вирішення головної методичної мети «Впровадження комплексного підходу для забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості».
Школа працює за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з використанням сучасних методик і інноваційних технологій. Відповідно до програми курсів за вибором, рекомендованих до використання в навчально-виховному процесі Міністерством освіти і науки України, викладається логіка, хореографія та російська мова. В другій половині дня працюють театральна студія, секція східних єдиноборств, вокально-хорова студія, музична школа і студія образотворчого мистецтва. В школі працює психолог, логопед.
Паралельно в команді з вихователями працюють:
- Психолог,
- Логопед, я
- Викладач з образотворчої діяльності
- Хореограф


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Французька

Англійська

Німецька

Творчість

Театр

Музика

Хореографія

Спорт

Бойові мистецтва

Інші сервіси

навчальна програма "Я у світі", вокально-хорова студія, студія образотворчого мистецтва


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 6


avatar

Кирил С.

Жахливі умови, керівник - грубіянка. Охорона - спить! І все це за немалі кошти + безліч прихованих платежів. Мій відгук - однозначно НІ!


Анна Печерна

менеджер з комунікацій

"Освіта Нова"

Вдячні вам за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


avatar

Влад

Ужасные условия! Повсюду пыль и грязь. И это платное учебное заведение... Похоже на какое-то жалкое отмывание баблишка. Не советую.


Анна Печерна

менеджер з комунікацій

"Освіта Нова"

Влад, дякуємо за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


avatar

Олексій

ЯМБ - рідкий приклад того, коли приватний заклад гірший ніж державний. А все завдяки керівнику, який в першу чергу піклується не про дітей, а про власний гаманець. Від цього економія на всьому і повний ігнор до потреб дітей і прохань батьків. Отже, кажу Вам як батько, не робіть чужих помилок, не віддавайте дітей до ЯМБ!


Анна Печерна

менеджер з комунікацій

"Освіта Нова"

Вдячні вам за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Шумського 1

(044) 206-17-60

м. Київ, вул. Туполєва, 7-В

(044) 206-17-60

http://ymb.com.ua/

https://www.facebook.com/YMB.Kindergarden/


Карта


Події