Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

НВК «ЯМБ» - це дитячий садок, школа І-ІІI рівня і комплекс позашкільної освіти. Наш комплекс має комфортне, затишне розташування і знаходиться в сучасній будівлі з окремими корпусами для дитячого садка і школи.
Дитячий садок розрахований на 9 груп з кількістю вихованців не більше 10-ти в групі. Приміщення розроблені за принципом розподілу простору. Тому в групах передбачено: окреме приміщення для ігор та занять, простора кімната для сну і відпочинку, окрема кухня, санвузол і роздягальня. Також облаштовані просторі приміщення для занять музикою і хореографією, спортивні зали та студія образотворчого мистецтва.
Початкова школа (I ступеня) охоплює 1-4 класи, по 2 класи на паралелі. У кожному класі не більше 15 учнів.
Середня школа і старша школа (II-III ступеня) розрахована на 5-12 класи, по 1 класі на паралелі. У кожному класі не більше 18 учнів.
У школі передбачено окремі приміщення для сну учнів першого класу, просторі холи для відпочинку та ігор, простора їдальня, власна технологічно-обладнана кухня, спортивний зал, музичний клас, медичний блок. Прилегла територія обладнана спортивними та ігровими майданчиками, повністю озеленена і розташована далеко від проїжджої частини.
Комплекс позашкільної освіти передбачає організацію більш ніж 10 гуртків та секцій позашкільного виховання, з можливістю одночасної роботи більш ніж 150 дітей різного віку. Серед основних напрямків це – естетичне виховання, музика, хореографія та спортивні секції.


Програми викладання

Вихователі дошкільного навчання використовують власні методики та елементи методик видатних педагогів. В програму навчання входять такі предмети: рідна мова, математика, іноземні мови, образотворче мистецтво з елементами мистецтвознавства, музика, хореографія, дитячий театр, заняття з психологом, заняття з логопедом (грамота), виправлення мовленнєвих недоліків, дослідницька діяльність, підготовка до школи, природничі науки, настільні дидактичні ігри.
Початкова школа використовує різноманітні сучасні методики навчання: ігрові технології, метод проектів, методика «перевернутого класу», кейс-уроки, працює за проектом «Інтелект України» та програмою «Росток».
Середня та старша школа пропонує поглиблене вивчення предметів природничо-математичного циклу (математика, інформатика, фізика, біологія, хімія) за принципами науковості та доступності.
Школа використовує сучасні інтерактивні засоби навчання (мультимедійні комплекси, інтерактивні дошки, навчальні лабораторії), ефективні освітні технології та індивідуальний підхід до кожного учня.
Крім традиційних, предмети природничо-математичного циклу представлені курсами на вибір: логіка, еврика, методи швидкого усного рахунку, робототехніка та інші спецкурси з інформатики.
Мова навчання - українська. Іноземні мови: англійська, китайська французька, німецька.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

Окрема будівля

Спортзал

Тренажерний зал

Дитячий майданчик

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Французька

Китайська

Наука

Логіка

Робототехніка

Спорт

Шахи

Художня гімнастика

Бойові мистецтва

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Інші сервіси

програма «Інтелект Україна», «Росток», поглиблене вивчення предметів природничо-математичного циклу. Власний тенісний корт, уроки великого тенісу.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 12


avatar

Катерина

Наша дитина навчалась в Ямбі до війни в 3 класі, зараз навчаємось за кордоном. Можу сказати, що в Ямбі отримали хорошу базу з математики та англійської. В класі 10-12 учнів, на англійській 5-8 дітей в групі. Дуже хороші вчителі і вихователі, привітні, гарно пояснюють, домашні завдання виконують в школі. Також задоволені були онлайном під час карантину! В школі все сучасно, затишно, чисто, охорона, відеонагляд, смачна їжа. З вересня плануємо повернутися в Ямб! рекомендую!


avatar

Лилия

Школой очень довольны! Дочка учится в старшей школе 7 класс. Педагоги все как на подбор, очень грамотные и профессионалы своего дела. Если вы хотите получить реальные знания, а не только красивую обложку, как в других школах за немалые деньги, вам точно в ЯМБ. Классы небольшие, индивидуальные консультации по любому вопросу. Питание разнообразное, здесь своя кухня, а не кейтеринг как в заведении из которого мы бежали. А территории как в ЯМБе вряд ли можно найти даже в государственной школе. Всем рекомендую именно эту школу!


avatar

Лариса

Відгуки я пишу не часто, але хочу поділитися нашим досвідом і подякувати школі за турботу і здобуті знань. В ЯМБі дочка навчалася майже з відкриття. Ходили спочатку в садочок а потім у початкову школу. Дуже хотілося б і далі продовжити навчання у старшій школі, але переїзд у інше місто не дав нам такої можливості. І коли вже є з чим порівнювати хочу сказати одне, школа одна з найкращих в Києві. Адміністрація завжди з повагою і компетентністтю вирішує навіть найменші питання, які виникають у нас - батьків. Якщо порівнювати з теперішнью приватною школою, то тут взагалі не звертають увагу на батьків. Навіть на територію школи просто так немає змоги потрапити, а щоб поспілкуватися з класним керівником або директором, то взагалі в черзі треба стояти по 2 місяці. Територія в ЯМБі була фантастична, простора, закрита, з купою ігрових майданчиків. Своя кухня, і завжди свіжі продукти, харчування дуже смачне. Завжди було декілька страв на вибір.Навіть у порівняння не йде з тим кейтерінгом який маємо зараз у новій школі. Дитина стала частіше жалітися на тяжкість після їжі. Ну а за якість освіти можна сказати лише одне, після ЯМБу ваша дитина зможе вступити до будь якого навчального закладу і бути там однією з кращих учнів. Ми дуже вдячні колективу школи за ті чудові роки, які дочка була у ваших турботливих руках. Окрема подяка Тетяні Григорівні і Юлі Вікторівні. Бажаємо вам гарних учнів і вдячних батьків.


avatar

Ірина

Скрізь і всюди економія!!!!! Директор хамка!!! Приклад совка!!! Не робіть чужих помилок, не віддавайте дітей до ЯМБ!


avatar

Алёна Собко

Все учителя профессионалы призывают детей к обучению. Моя дочь в 3 классе. Приходит из школы и делится положительными впечатлениями. Мне очень нравится, что учителя обращают внимание на особенности и интересы детей. В классе все дети дружелюбные и помогают друг другу как большая дружная семья. Я уверена, что мой ребенок с таким образованием не пропадет в жизни! Спасибо всей команде школы ЯМБ за профессионализм!


avatar

Дана Заринова

Мой сын ходит уже два года в эту школу. И я могу с уверенностью порекомендовать другим родителям. Потому что за два года мой ребенок стал жизнерадостный и с удовольствием учится. Не так как в нашей общеобразовательной школе без истерик не обходилось. А территория в школе просто шикарная, огромная, я такого простора не видела нигде в Киеве, если в государственных ещё есть стадионы, то в частной вы вряд ли где то найдете что то хоть отдаленно похожее на спортивную площадку. А тут целый теннисный корт.


avatar

Кирил С.

Жахливі умови, керівник - грубіянка. Охорона - спить! І все це за немалі кошти + безліч прихованих платежів. Мій відгук - однозначно НІ!


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

Вдячні вам за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


avatar

Влад

Ужасные условия! Повсюду пыль и грязь. И это платное учебное заведение... Похоже на какое-то жалкое отмывание баблишка. Не советую.


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

Влад, дякуємо за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


avatar

Олексій

ЯМБ - рідкий приклад того, коли приватний заклад гірший ніж державний. А все завдяки керівнику, який в першу чергу піклується не про дітей, а про власний гаманець. Від цього економія на всьому і повний ігнор до потреб дітей і прохань батьків. Отже, кажу Вам як батько, не робіть чужих помилок, не віддавайте дітей до ЯМБ!


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

Вдячні вам за відгук, він дуже цінний і для нас, і для наших читачів


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Шумського 1

(044) 206-17-60

м. Київ, вул. Туполєва, 7-В

(044) 206-17-60

http://ymb.com.ua/

https://www.facebook.com/YMB.School

Написати повідомлення

Карта


Події