Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір, Центр дитячого розвитку

Дитячий скаутський табір "Гірка" - активний відпочинок на природі, мотузкові тури, походи з ночівлею, квести, уроки по виживанню в екстремальних умовах, творчі майстерні з розвитку

Інформація про табір:

Дорогі мами і тата, бабусі і дідусі! Не знаєте, чим зайняти дитину на канікулах? Як завжди, йдучи на роботу, будете хвилюватися і переживати: а поїв він ?, а де зараз ?, з ким ?, чим займається? і т.д. Вихід є!!!

Дитячий скаутський табір "Гірка" - ми з користю і інтересом проведемо час з Вашою дитиною!

Особливості нашого табору
екологічно чиста зона, прекрасне повітря і чудова природа
цікава програма в стилі: "Скаути" - походи, мотузкові тури, купання в річці, намети, багаття і майстер-класи
щовечора - дискотеки і вечірки
4-х разове харчування
проживання в 5-ти місних будиночках
цілодобова охорона і робота медпункту
Основна ідея, яка пронизує все зміни: новий день народжує нову справу, яке підпорядковує собі весь ритм життя табору з раннього ранку до глибокої ночі!


Програми викладання

Заняття з мамою (по системі Желєзнова)
для дітей від 1,5 до 3 років
Основна мета занять полягає не в стимулюванні інтелекту дитини, а в його гармонійному і природному розвитку. В процесі занять за даною методикою Ваша дитина не збагатить свій розум енциклопедичними знаннями. Зате він стане набагато щасливішим, веселіше, товариські і впевненіше в собі.
Рухливі рольові та пальчикові ігри, гімнастика і танці, спів і гра на дитячих музично-шумових інструментах - ці заняття допомагають: поліпшити загальний фізичний розвиток, розвинути музичний слух і пам'ять, сформувати навички спілкування, навчити дитину приймати самостійні рішення, знаходити компроміси, діяти в колективі. Паралельно з цим, у дитини активно розвивається мовний апарат, велика і дрібна моторика рук.

Вартість: 500 грн / місяць (2 рази на тиждень); 700 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття)

Заняття з мамою (розвиток творчістю)
для дітей від 3 до 4 років
Заняття базуються на творчому підході до всебічного розвитку Вашої дитини. Творчі заняття розвивають асоціативно-образне мислення, фантазію і уяву, пам'ять, увагу, спостережливість, наполегливість, уміння доводити справу до кінця. Розвивається дрібна моторика, що позитивно впливає на розвиток мови. Розвиток просторового мислення, відчуття кольору і форми - розвивають математичні і логічні здібності. Також розвиваються художні здібності, смак, почуття прекрасного, естетичне сприйняття. Виготовлені власноруч роботи підвищують самооцінку, дають можливість висловити свої почуття і емоції, закладають основу для подальшої успішної навчання і праці.

Вартість: 500 грн / місяць (2 рази на тиждень); 700 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття)

Міні Дитячий Сад
для дітей від 3 до 5 років
Програма, розроблена спеціально для малюків від 3 до 5 років. Являє собою 4 заняття по 30 хвилин. Кожен день це різний набір занять: на розвиток моторики, логіки, вивчення літер і цифр, ліплення, малювання, перегляд пізнавальних відеороликів, ігри, розвиток пам'яті, уваги, уяви і творчості, і багато цікавого для Вашого малюка. При бажанні, батьки можуть бути присутніми на занятті.

Вартість: 750 грн / місяць (2 рази на тиждень); 1050 грн / місяць (3 рази на тиждень); 150 грн. (Разове заняття)

Ранній розвиток дитини
для дітей від 3 до 5 років
Набір занять, які сприяють розвитку дрібної моторики у дітей, просторового і образного мислення, пам'яті, логіки і почуття прекрасного. Прищепити любов до навчання, творчості і праці, закласти основу, яка дозволить надалі легко навчатися новому, приймати самостійні рішення, бути впевненими в собі - це основне завдання курсу. Відвідування наших занять відкриє для Вас дивовижний світ дитинства, а малюкові дозволить з легкістю та інтересом осягати невідомий світ дорослих. Разом з малюком Ви пройдете шлях від маленького чоловічка до яскравої особистості.

Вартість: 500 грн / місяць (2 рази на тиждень); 700 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття)

Підготовка до школи
для дітей від 4 до 6 років
Заняття для дітей 4-6 років, які засновані на унікальній програмі розвитку, що допомагає вашій дитині сформувати мотивацію до навчання, розвинути мислення, уяву, пам'ять, мова, дисциплінованість, посидючість, навчитися вільно спілкуватися і поповнити свій життєвий досвід необхідною інформацією. Знайомлячись з миром букв і чисел в захоплюючих іграх, ваша дитина буде отримувати задоволення і радість від процесу навчання, а образ майбутньої школи не викличе почуття страху та дискомфорту.

Заняття проводяться як в групах, так і індивідуально.

Вартість індивідуальних занять: 750 грн / місяць (2 рази на тиждень); 1050 грн / місяць (3 рази на тиждень); 150 грн. (Разове заняття).

Вартість групових занять: 500 грн / місяць (2 рази на тиждень); 700 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття).

Знання іноземних мов (англійська / німецька)
для дітей від 4 до 6 років
Групи для дітей, які готові зробити перші кроки в світ іноземних мов. Маленькі діти набагато краще і швидше орієнтуються в мовному просторі тому, чим раніше дитина почне вивчати іноземну мову, тим простіше йому буде в школі. Пройшовши даний курс навчання, малюки дізнаються букви і звуки, навчаться читати і писати по-англійськи і по-німецьки. Також вони познайомляться з базовим набором слів і фраз на мові, що вивчається, азами граматики. І найважливіше: заняття проходять в ігровій формі, що сприяє не тільки розвитку розумових здібностей, а й формуванню позитивного мислення і ставлення до навчання.

Заняття проводяться як в групах, так і індивідуально.

Вартість індивідуальних занять: 750 грн / місяць (2 рази на тиждень); 1050 грн / місяць (3 рази на тиждень); 150 грн. (Разове заняття).

Вартість групових занять: 500 грн / місяць (2 рази на тиждень); 700 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття).

Заняття з гіперактивними дітьми (СДУГ)
для дітей від 5 років
Синдром дефіциту уваги і гіперактивності (скорочено СДУГ) - явище, з яким все частіше стикаються сучасні батьки.
"Нові діти", "діти індиго", "гіперактивні діти" - це діти, які відрізняються гострою індивідуальністю характеру, підвищеної допитливістю, сильною емоційністю, імпульсивністю, з якої вони часто не можуть впоратися і яка може стати причиною виникнення труднощів з концентрацією уваги.
Вони чудові, талановиті, здібні! Головне - вміти направити активність таких дітей в потрібне русло, допомогти їм знайти і розкрити свої здібності і таланти, навчити справлятися з поганим настроєм, прищепити повагу до навколишнього світу.
Курс спрямований на попередження та зниження тривожності і дитячих страхів, підвищення впевненості в собі, в своїх силах, допомога дітям в адаптації до соціуму, розвиток емоційної регуляції в поведінці дитини.

Заняття проводяться як в групах, так і індивідуально.

Вартість індивідуальних занять: 750 грн / місяць (2 рази на тиждень); 1050 грн / місяць (3 рази на тиждень); 150 грн. (Разове заняття).

Вартість групових занять: 600 грн / місяць (2 рази на тиждень); 800 грн / місяць (3 рази на тиждень); 100 грн. (Разове заняття).

 

Діти-аутисти, як зрозуміти і розвинути дитини
для дітей від 5 років
Аутизм - розлад, що характеризується вираженим і всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування, а також обмеженими інтересами і повторюваними діями.
Курс спрямований на допомогу дитині в соціальній адаптації, підвищення активності дитини в процесі спілкування з дорослими і дітьми, формування шкільних навичок, розвиток пізнавальних навичок, уваги, пам'яті, мислення, корекцію психомоторного, інтелектуального і емоційного розвитку дитини, пом'якшення сенсорного і емоційного дискомфорту, подолання труднощів в організації цілеспрямованої поведінки.
Не залишайте Вашої дитини наодинці з цією проблемою! Давайте допоможемо йому зрозуміти і усвідомити себе, свої думки і навколишній світ.

Вартість групових занять: 800 грн / місяць (2 рази на тиждень); 1100 грн / місяць (3 рази на тиждень); 150 грн. (Разове заняття).


Вартість навчання

до 01.05.2017 - 4000 грн
після 01.05.2017 - 4500 грн


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Літній табір

Мама і маля

Майстер-класи

Сервіси

Туризм

Харчування

Матеріальна база

Поблизу водойми (ріка, озеро)

За містом


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська обл., Бородянський район, с. Пісківка, вул. Курортна, 17

+38(067) 606 37 75

м. Київ, вул. Мала Житомирська 9Б, 2 поверх

+38(063) 838 55 38

http://pionerov.net/


Події