Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір, Центр дитячого розвитку

Центр «FUTURE» був відкритий в 2005 році як курси іноземних мов у Вінниці. Вже багато років «FUTURE» допомагає учням опановувати іноземні мови. Назва центру «майбутнє» повністю відповідає його стилю роботи і методам викладання. Інноваційні технології, індивідуальний підхід до кожного учня робить процес вивчення ефективним і захоплюючим як для дітей, так і для дорослих.
На сьогоднішній день у Вінниці є два приватних центру «FUTURE»: на вул. Свердлова, 133 і на вул. Зодчих, 12. Центр, який розміщений в районі Свердлова, спеціалізується на вивчення іноземних мов. Таких, як англійська, німецька, французька. Центр «FUTURE», який розміщений в районі Поділля, пропонує уроки іноземних мов для дорослих і дітей. Існують підготовчі курси для першокласників і багато цікавих гуртків для дітей від 2,5 років. Для дорослих є спортивні групи «Йога» і «Пілатес».
У 2011 році, за опитуваннями мешканців міста Вінниця, центр «FUTURE» був визнаний найпопулярнішим серед людей тих, хто вивчає іноземні мови. 98% учнів вступають до вищих навчальних закладів, проходять співбесіди, і виїжджають за кордон на роботу і навчання.
У 2012 році центр «FUTURE» отримав нагороду «Наша марка» від щорічного конкурсу кращих підприємств «Бізнес-еліт Поділля», був визнаний одним з кращих центрів з вивчення іноземних мов і розвитку дитини. У 2013 році центр був нагороджений дипломом за вагомий внесок у підприємницьку діяльність в країні у ІІ Всеукраїнському конкурсі бізнес талантів «Підприємницький талант України 2013».

Сфера діяльності

Центр «FUTURE» займається навчанням іноземних мов для дорослих і дітей від 1 року. Таких, як англійська, німецька, польська, французька, іспанська, чеська, італійська, корейська. Проводиться підготовка до здачі іспитів, тестів, ЗНО, виїзду за кордон. Також уроки по скайпу, уроки англійської по телефону, технічні переклади, послуга «Перекладач», заняття для дітей від 2-х років. Ми пропонуємо заняття групові, а також індивідуальні. Існують підготовчі курси для першокласників, уроки хореографії, уроки малювання і творчості для дітей від 2,5 років.
Дитяча хореографія "Естрадні танці" включає в себе фізичну підготовку, елементи танців, а також спортивні ігри. Уроки творчості і малювання спрямовані на розвиток дитячої уяви, мислення і формування естетичних смаків. Театральне мистецтво допомагає дітям розкріпачитися, набути навичок виступу на сцені, побороти сором, навчитися правильно інтонаційно і грамотно говорити. Працюють окремі групи для підготовки до школи. Діти вчаться основам арифметики, читання, письма, вирішують логічні завданнями, вчаться бути посидющими і уважними.

Центр «FUTURE» пропонує унікальну можливість провести свій відпочинок в атмосфері розваг і навчання.
Ми організовуємо поїздки в такі країни як:
- Англія
- Німеччина
- Польща
- Угорщина
- Болгарія


Програми викладання

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Напевно ви знаєте, що у вашої дитини повинна бути солідна база для вступу до першого класу. Сьогодні обов'язковим вимогам до вступників є вміння читати, писати і рахувати. А в деяких школах діти здають іспит з англійської мови! Але чи достатньо вашій дитині з малих років вчитися писати, читати або рахувати для підготовки до школи? Чи допоможуть ці знання вашому першокласникові пристосується до нового режиму, впоратися з навантаженням, побудувати відносини зі своїми однокласниками?
 
Працівники центру "FUTURE" зможуть допомогти вам і вашому малюкові!
 
Підготовка до школи - це комплекс розвитку мови, навчання грамоті, математики, розвиток логіки і дрібної моторики.

Чому навчаться майбутні школярі:
 
- ваш дошкільник навчиться слухати і грамотно говорити

- мислити образами і логічно викладати їх

- складати слова з букв і складів, писати письмові транскрипції звуків

- читати, розуміти і переосмислювати прочитане

- дізнається багато нового і цікавого про навколишнє середовище і світ природи

- у дитини поповниться словниковий запас і він з легкістю зможе підбирати синоніми і будувати речення

- виступати перед дітьми з групи і відповідати на їхні запитання, ділячись з ними своїми спостереженнями

- підготує руку і кисть до листа

- логічно висловлювати свої думки і знаходити причинні зв'язки між явищами навколишньої дійсності

- у вашої дитини сформуються просторові уявлення про форму, розмір і взаємне розташування предметів

- ваш всезнайка познайомиться з основами числовий грамоти та основами геометрії

- навчиться охайно вести зошити і орієнтуватися в записах

- бути посидючим і уважним

ІНОЗЕМНІ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Центр «FUTURE» займається навчанням іноземних мов для дорослих і дітей від 2,5 років. Таких, як англійська, німецька, польська, французька, іспанська. Ми пропонуємо заняття групові, а також індивідуальні. Заняття проходять з 9.00 ранку до 21.00 вечора. На даний момент працює велика кількість груп різних рівнів і різної вікової категорій.

ТВОРЧІСТЬ
  Уроки творчості формують вміння управляти процесами творчості: фантазуванням, розумінням закономірностей, розв'язанням складних проблемних ситуацій.

У нашому центрі Ваші дітки навчаться:
- аплікації

- малювання

- орігамі

- ліплення з глини, пластиліну, тіста

- плетіння з бісеру

- шиття і багато іншого.

ЮНИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ ГЕНІЙ
Це новий гурток для сучасних дітей, любителів нових технологій і гаджетів. Комп'ютерний геній - це уроки комп'ютерної грамотності для комфортного користування сучасними програмами. Такий гурток полегшить майбутнє вашої дитини, дозволить йому бути лідером і жити в оточення цікавих людей.

ШАХИ, шашки, нарди
Шахи - чудова гра з давньою історією, сьогодні це популярний вид спорту, яким захоплюються мільйони людей у всіх куточках планети, поряд з цим це прекрасний тренажер для мозку, що значно збільшує його інтелектуальні здібності.

ЖУРНАЛІСТ. ТЕЛЕВЕДУЧИЙ. ЛІДЕР СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА
Гурток «Журналіст. Телеведучий. Лідер сучасного суспільства »- це комплекс основ журналістики, театрального мистецтва, кращих навичок телеведучого і спеціальні тренінги спрямовані на розвиток лідерських здібностей.
Наше завдання - допомогти школярам стати більш відкритими, подолати комплекси, бути харизматичними і успешнимі.C дітьми працюватимуть кращі педагоги-журналісти, фотографи, актори, психологи і телеведучі нашого міста.
Набирається дві групи: Старша (з 12 років) і Молодша (з 6-11)

Центр "FUTURE" пропонує спортивні заняття для дорослих і дітей!
- Естрадні танці

- Пілатес

- Йога


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Ранній розвиток

Літній табір

Матеріальна база

У місті

Мови

Українська

Англійська

Польська

Німецька

Французька

Російська

Спорт

Шахи

Творчість

Театр

Хореографія

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Вінниця, вул. Зодчих, 12

+38(098) 467-60-26

+38(093) 425-44-40

м Вінниця, вул. Князів Коріатовичів (Свердлова), 133

+38(098) 027-53-45

+38(093) 967-37-73

http://future.vn.ua/


Карта


Події