Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Комунальний профільний позашкільний навчальний заклад з основним художньо-естетичним напрямком діяльності, що передбачає залучення учнів, вихованців до активної діяльності з вивчення вітчизняної і світової культури, оволодіння практичними уміннями та навичками у мистецтві хореографії, організації змістовного дозвілля.
Основним структурним підрозділом школи є народний хореографічний ансамбль «Сонечко», який формується із найбільш здібних учнів школи.
З метою збереження національних традицій, виховання любові до ближнього, до рідної природи при школі існує кінно-спортивна база. Діють різноманітні гуртки: народної пісні, ужиткового мистецтва «Український віночок», гурток «Вишивання», тощо. Народознавчий підхід забезпечує всебічне та глибоке засвоєння учасниками ансамблю культурно-історичного досвіду рідного краю, виховує дітей палкими патріотами.


Програми викладання

Навчальні плани передбачають ґрунтовне засвоєння хореографічних знань з народно-сценічного, класичного, історико-побутового та сучасного танцю; сприяють всебічному розвитку особистості за допомогою знань, отриманих на уроках акробатики, музичної грамоти, історії балету. Спеціальна увага приділяється класу професійної майстерності.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Житомир, вул. Михайлівська, 3

(0412) 47-19-73

(0412) 47-41-77; 47-39-49

http://sonechko.org.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=10...


Карта


Події