Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Ви батьки маленького дослідника? Вашій дитині цікаво все, що її оточує? Малюк захопливо пізнає світ?

Це прекрасний період! Саме його ми згадуємо протягом всього подальшого дорослого життя, як найчудовiшi днi – це ДИТИНСТВО! Всього декілька років, приблизно від 2 до 6, пригадуємо ми, як особливо яскраві, веселі, цікаві! Світ у цей період має незвичайну, казкову таємницю, яку дитина з великим бажанням і наполегливістю хоче розкрити.

Як же їй допомогти в цьому? «Чарівний Ключик» це дитячий розвиваючий ігровий центр раннього, дошкільного та шкільного розвитку дітей у Полтаві, допоможе Вам, люблячим батькам, відкрити у дитини її таланти, багатогранність, і головне, її віру в себе і свої можливості.

З любовью до дітей та бажанням зробити цікавими та нестандартними заняття з раннього розвитку дитини та підготовку до школи маленьких дошкільнят, ми розробили розвиваючо-ігрову програму і отримали гарні результати протягом 5 років.

Ми стали, як тепер називають нас самі діти, «чарівною школою» раннього розвитку та дошкільної підготовки. Професійний та відданий своїй справі колектив, готує кожне своє занняття, як незвичайну подорож у казку, повертаючись з якої, діти беруть потрібні знання та готують подарунок для батьків. Наші заняття з розвитку раннього віку та заняття для дошкільнят, англійська мова та хоббі-класи проходять у цікавій ігровій формі. Малюк сприймає нову інформацію граючись. Тому наші учні з нетерпiнням чекають саме цi заняття.

Головне завдання для нас не просто навчити дітей, подати матеріал у доступній, зрозумілій формі, набагато цінніше для нас, підтримувати і розвивати любов до процессу пізнання та навчання маленької особистості. Адже це наше майбутнє, яке тримає нас сьогодні за руку і довірливо дивиться в очі.

Усі батьки за визначенням - педагоги. Але частіше нас вчать бути гарними лікарями, будівельниками, продавцями і т.д., а не батьками. Iноді дорослий відчуває брак психолого-педагогічних знань, щоб самостійно вирішувати виникаючі сімейні ситуації найкращим чином. "Чарівний ключик для батьків" допоможе Вам відкрити і ці секрети!

Знайдіть свій «Чарівний Ключик» до щасливого життя!


Програми викладання

Групи раннього розвитку. Уроки з мамами.
(1 година 2 р./тиждень)
Ваш малюк навчився повзати, ходити і тепер швидко бігати? Навколишній світ викликає такий інтерес, що Ви не встигаєте наздоганяти маленького непосидючку? Йому цікаво ВСЕ! Дивитись, розкладати, кидати, будувати, пробувати на смак, долати перешкоди і все це без зупинки на перерву. Так, Ви вже в прекрасній фізичній формі, але є багато питань, як допомогти дитині гармонійно розвиватись, як перетворити процес схожий на хаос в навчально-ігровий, як допомогти малюку легше адаптуватись до дитячого садочку та ще не одне питання.

Будемо раді Вам допомогти перетворити навчальний процес в ігровий.
Наша програма в цікавій формі розвиває:

Координацію рухів
Увагу
Сенсорику
Мовлення
Музичний слух
Мілку моторику рук
Образотворчу діяльність: малювання, ліплення, аплікація, конструювання
Пам’ять
Логіку та інше

Групи розвитку пізнавального інтересу
(1 година 2 р./тиждень)
Вік дитини: 3 роки
Заняття, які проводяться у цікавій ігровій формі, розвивають інтерес до навчального процесу і дають початкові знання, уміння та навички з наступних напрямків:
Математика
Читання
Письмо
Розвиток мовлення
Розвиток мілкої моторики рук
Образотворча діяльність: малювання, ліплення, аплікація, конструювання, орігамі, квілінг
Розвиток пам’яті, логіки та інше.

Поглиблений курс підготовки до школи (2 роки навчання)
(1 година 2 р./тиждень)
Вік дитини: 4 роки
Якщо Вашій дитині 4 років і вона через два роки йде до школи, при цьому базова підготовка відсутня або мінімальна. Цей курс допоможе дитині не тільки познайомитись з цифрами, числами, знаками, геометричними фігурами, розвити пам'ять, логіку, познайомитись із звуками та буквами, навчитись читати, робити звуко-буквенний аналіз, розвивати та зміцнювати мілку моторику, а головне те, що дитині прививається інтерес до навчання. Наша головна задача показати дитині, як цікаво пізнавати, а особливо приємно отримувати радість від своїх досягнень.

Підготовка до школи. Базовий курс (1 рік навчання)
(1 година 2 р./тиждень)
Вік дитини: 5-6 років
Якщо Вашій дитині 5 років і вона через рік йде до школи, при цьому базова підготовка відсутня. Цей курс допоможе дитині не тільки познайомитись з цифрами, числами, знаками, геометричними фігурами, розвити пам'ять, логіку, познайомитись із звуками та буквами, навчитись читати, робити звуко-буквенний аналіз, розвивати та зміцнювати мілку моторику, а головне те, що дитині прививається інтерес до навчання. Наша головна задача показати дитині, як цікаво пізнавати, а особливо приємно отримувати радість від своїх досягнень.

Математика
Читання
Письмо
Розвиток мовлення
Розвиток мілкої моторики рук
Образотворча діяльність: малювання, ліплення, аплікація, конструювання, орігамі, квілінг
Розвиток пам’яті, логіки та інше.

А також:

Англійська мова граючись
Пісочна терапія для дітей
Ебру - малювання на воді
Психолог для дорослих та дітей
Логопед-дефектолог
Акторська майстерність
Образотворче мистецтво


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Організація свят

Формат навчання

Підготовка до школи

Група вихідного дня

Майстер-класи

Мама і маля

Ранній розвиток

Методики/програми

Пісочна терапія

Матеріальна база

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Творчість

Театр

Хореографія

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Полтава, вул. Зіньківська, 6/1а

+38(067) 685-0025

http://www.mymagickey.com/

https://www.facebook.com/groups/magickeypa...


Карта


Дописи
Події