Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір, Центр дитячого розвитку

Якщо ви шукайте хороший дитячий розвиваючий центр в центрі міста, запрошуємо вас заглянути в чарівну країну знань - дитячого розвиваючого центру «КАПІ-Тоша». На кожному віковому етапі, від 1 року до 15 років, ми допомагаємо малюкам дорослішати і розвиватися в ногу з часом.
Наш девіз: «Кожна дитина геніальний, ми допоможемо розкрити Вам його талант!»

Наш центр має 2 навчальних класу і 1 зал для проведення спортивних і розважальних заходів. Є зона для переодягання, санвузол, адміністративна зона, зона для прийому їжі.

Дитячий центр «КАПІ-Тоша» почав працювати з жовтня 2013 року. З тих пір клуб успішно працює і розвивається. Це відмінна територія для всебічного розвитку і соціалізації дітей з першого року життя і розкриття творчих здібностей людей різного віку. У нас займаються по найкращим методикам зі світової практики. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, захоплені своєю роботою, люблячі і поважають дітей, уважні до людей.
Ми боремося за якість пропонованих послуг і дорожимо своєю репутацією!
Вашим дітям буде у нас добре. А дорослі знайдуть для себе заняття за інтересами.
Ви можете залишити нам вашої дитини до 3,5 годин в день (групи міні-саду), або приводити його на різні заняття, заздалегідь записавшись. Для бажаючих побути в нашому центрі довше працює група продовженого дня. Ми проводимо заняття з психологічної адаптації в колективі, займаємося творчим розвитком вашого малюка: спів, ліплення, образотворче мистецтво. Також на базі нашого центру є школа англійської мови для дітей від 3-х років. Підготовка до школи для дошкільнят, консультації та індивідуальні заняття з логопедом і психологом, дитячий фітнес, і багато іншого - все це у нас!
Заняття в нашому центрі проводяться в ігровій формі. Вашим дітям буде у нас цікаво, цікаво, весело і корисно.
Так само у нас можна відзначити найяскравіший і веселе дитяче свято або день народження. Професійні аніматори підберуть для Вашої дитини індивідуальну програму на будь-який смак. Великий вибір програм для різного віку. Додатково є шоу мильних бульбашок, хімічне шоу, вогненна трубка, аквагрим, піньята, твістінг і багато всього цікавого, що дозволить зробити день народження цікавим і оригінальним.
Приходьте, ми вас чекаємо!
У центрі «КАПІ-Тоша» йде набір дітей різних вікових категорій. Ваша дитина може навчатися в центрі за програмою «все включено» (всі види факультативів) або по окремо обраним програмами.
До уваги батьків!
У нашому центрі встановлено online-камери, що дасть Вам можливість стежити за процесом навчання в режимі online. В кінці кожного семестру, центр знайомить батьків з підсумками виконаної роботи і порадує батьків дитячим концертом і святковою програмою.
Головне покликання «КАПІ-ТОШИ» ​​- це бажання допомогти дітям розкрити свої таланти і дати можливість займатися тим, що їм дійсно цікаво. Можливо, таланти дитини відкриті в юному віці зіграють доленосну роль в його житті.
На заняттях ми допоможемо Вашим малюкам сформувати такі властивості особистості, як наполегливість, цілеспрямованість, акуратність, працьовитість.
Що дає дітям розвиваючий центр?
В першу чергу, відвідуючи заняття в дитячому розвиваючому центрі з раннього віку, дитина адаптований до соціуму. Чим раніше малюк починає займатися, тим швидше він починає розвиватися.
Заняття в групах з дітьми, заняття поза домом з викладачем забезпечують дитині найбільш сприятливі умови для навчання, пізнання нового матеріалу, відкриттів, повторення і закріплення пройденого.
Заняття в дитячому розвиваючому центрі допомагають дитині визначитися, до яких наук / дисциплін / сферам у нього є тяга, які таланти має малюк, що дає можливість батькам всебічно стимулювати розвиток цих талантів.
У дитячих розвиваючих центрах діти займаються невеликими групами (максимум до 5-8 осіб), що дозволяє максимально забезпечувати індивідуальних підхід до навчання кожного малюка.
Існує безліч думок про необхідність раннього розвитку дитини. Одні вважають, що не варто тиснути на дитину, інші, що чим раніше він почне вчитися і розвиватися, тим вище його шанси знайти гідне місце в житті. Але, все батьки зійдуться в одному: кожній дитині потрібна любов і турбота - це найцінніше, що можуть подарувати йому батьки. Тому до дозвілля і навчання необхідно підходити розумно і виважено.
Зрозуміло, що ранній розвиток на 100% не гарантує успіх у житті. Просто це веселе, радісне і яскраве дитинство, наповнене новими відкриттями, цікавими подіями та знайомств


Програми викладання

Послуги 1 - 2,5 років:
1. Міні-сад
2. Курс «Монтессорі»
3. Англійська
4. ліплення
5. Ваву-фітнес
6. Музика
7. Няня на годину

Послуги 2,5 - 4,5:
1. Міні-сад
2. Умка
3. Чомучка
4. Англійська
5. Ліплення
6. Ваву-фітнес
7. Музична студія
8. Світ казок
9. Театральна студія
10. Міні-футбол
11. Логопед
12. психолог
13. Літній табір
14. Няня на годину

Послуги 4,5 - 7 років :
1. Міні-сад
2. Дошкільник
3. Енциклопедія
4. Іноземні мови
5. Малювання
6. Baby-фітнес
7. Музична студія
8. Світ казок
9. Майстер класи
10. Міні-футбол
11. Театральна студія
12. Школа журналістики
13. Шахи
14. Логопед
15. Психолог
16. Ігрова кімната
17. Літній табір


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Організація свят

Формат навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Ранній розвиток

Літній табір

Методики/програми

Марії Монтессорі

Матеріальна база

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Спорт

Шахи

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, д.65

(050) 480-27-77

(098) 025-10-10

http://kapi-tosha.zp.ua/

https://www.facebook.com/Kapitosha.zp.ua


Карта


Події