Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Восени 2008 року почав своє існування ДЦ «Чомучка». Ми з радістю відкрили свої двері для дітей та батьків, які шукають нові шляхи виховання, розвитку, навчання. У своїй роботі ми дотримуємося основ гуманістичної педагогіки, цілісного підходу до розвитку особистості, природного методу виховання дитини. Ще тоді, в зараз далекому 2008 році, за основу в своїй роботі ми вибрали метод видатного італійського педагога-новатора Марії Монтессорі. Почався довгий процес навчання, зміни та аналізу зробленого. Ми вчимо дітей за методом М. Монтессорі, а вони кожен день вчать нас тому, що ще ми могли б зробити, щоб дитинство дитини стало по-справжньому щасливим і повноцінним.

За роки роботи з маленького сімейного клубу ми перетворилися в повноцінний навчальний заклад для дітей від народження до 12 років.

На даний момент ми:

- створили повноцінну Монтессорі-середовище для розвитку дітей у віці від 0 до 12 років, яка обладнана повним комплектом Монтессорі-матеріалу відповідно до вимог міжнародних стандартів;

 - отримали ліцензію на освітню діяльність в Україні (серія АВ 548981 від 04.07.14 р);

 - навчаємо всіх наших педагогів, які мають базову вищу освіту, на курсах підвищення кваліфікації по Монтессорі-педагогіці;

  - активно переймаємо досвід наших європейських колег в процесі навчальних семінарів, конференцій і спостережень в школах Австрії і Польщі.


Програми викладання

Інфанта
Для наймолодших дітей від народження до півтора років в нашому центрі створено Инфант-клас - куточок спокою і затишку, в якому ми постаралися створити максимально комфортну домашню атмосферу.
Цікаво спостерігати в Инфант-класі незвичайну обстановку, повну мінімалізму. Цей клас відрізняє ясність в організації простору: все максимально просто, щоб не народжувати хаос в формуючихся умах. І дизайн, і стиль поведінки наших педагогів служать одній ідеї - все тут для того, щоб цим «маленьким людям» було зручно пересуватися, брати, класти, вкладати, просовувати, діставати і так далі, тобто самостійно здійснювати діяльність, стимулюючу розвиток.

ВІД 18 МІСЯЦІВ ДО 3 РОКІВ

Що може бути прекрасніше слів: «Мама, я можу сам!»? Саме придбання самостійності і незалежності в побутових питаннях природою відведено вік від народження до 3-х років. І якщо вік до півтора років націлений більше на вміння керувати своїм тілом при переміщенні його в просторі, то у віці від півтора до трьох років дитині стає цікавий досвід взаємодії з предметами побуту. Улюбленим заняття стає підмітання та миття підлоги, прання білизни, миття предметів (посуд, овочі і фрукти, взуття ...), наливання води та інше те, що робить мама з татом! Саме ця діяльність, спочатку незграбна і крушительной, лягає в основу незалежності дитини в майбутньому.

ВІД 3 ДО 6 РОКІВ

Вік від 3-х до 6-ти років один з найдивовижніших періодів в житті людини. Навчившись володіти своїм тілом і мовою, дитина починає з особливим інтересом пізнавати світ вже з наукової точки зору. Йому стають підвладні більш абстрактні поняття. Так прокидається інтерес до математики, письма та читання. Але умовою ефективного пізнання залишається особистий практичний досвід. І, звичайно, у дитини на перший план виходить інтерес до взаємин з іншими дітьми. Саме для максимально природного та ефективного розвитку малюка і створений наш клас.

Монтессорі-школа (для дітей 6-12 років)
Монтессорі-матеріали, особлива програма, експерименти, творчі заняття, іноземні мови, фізична активність, екскурсійно-пізнавальні виходи в місто, основи кулінарії, психологічний підхід, повагу до дитини і взаємна підтримка в колективі - це і багато іншого є відмінними рисами нашої школи.

ХОРЕОГРАФІЯ

Хореографія - це гармонійний спосіб розвинути музичний слух, координацію, гнучкість, гарну поставу, впевненість в собі, комунікабельність. Тіло є фундаментом особистості.
На паркеті танцювальної студії чи вдома біля дзеркала актуалізується внутрішнє "Я". І чим краще ми працюємо над тілом дитини, тим гармонійніше психіку він має. Заняття хореографією допомагають дітям зняти психологічні і м'язові затиски.
Рухливі заняття танцями зміцнюють судини, дають хороший приплив крові до всіх внутрішніх органів, а численні вправи на розтяжку розвивають гнучкість суглобів і сухожиль. Правильно розвивають кістково-м'язовий апарат. Заняття танцем активують увагу, підвищують трудовий і життєвий тонус дитини.
Взаємодії дітей в колективі і колективні виступи перед глядачем так само позитивно впливають на виховання дітей і прищеплюють почуття відповідальності, дружби, товариства. Переживання успіху приносить йому моральне задоволення, створюються умови для самореалізації творчого потенціалу дитини.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Міні-садок

Ранній розвиток

Методики/програми

Марії Монтессорі

Гуманна педагогіка

Матеріальна база

У місті

Творчість

Хореографія


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Дніпро, вул. Литовська, 3/2

(067) 562-20-30

http://www.pochemuchka.dp.ua/

https://www.facebook.com/pages/Монтессори-...


Карта


Події