Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок

КІД ФІТ - це місце цікавого, корисного та приємного дозвілля для дітей та їх батьків.
  Ми допоможемо вам виховати здорових, активних, розумних і щасливих дітей. Дітей, які впевнені в собі, мають багатий внутрішній світ, вчаться з задоволенням, легко знаходять спільну мову з однолітками і дорослими.
 Тут не буває нудно, адже дитячий клуб КІД ФІТ пропонує широкий вибір послуг: розвиваючі заняття, підготовка до школи, індивідуальні заняття з логопедом і психологом, уроки англійської мови, численні спортивні напрями, творчі майстер-класи, квести на свіжому повітрі, яскраві свята і шоу-програми, проведення дитячих днів народжень, сучасна ігрова кімната і багато іншого.


Програми викладання

Дошкільний вік (до від 3 до 6-7 років) - важливий період фізичного розвитку, формування рухових функцій і становлення особистості людини. У нашому клубі на заняттях спорту дитина може освоїти спеціальні комплекси вправ, які подаються у формі гри "в тварин", розвинути музичний слух, координацію і гнучкість на хореографії, а так само спритність, силу, витривалість і швидкість рухів на заняттях з Спортивні розвитку.

Програма Раннього розвитку спрямована на розвиток у дитини навичок спілкування з іншими дітьми, збільшення словникового запасу, розвиток пам'яті, уваги, мислення, уяви.

  Навчання дітей дошкільного віку на заняттях з Підготовці до школи підвищує інтерес до навчання, адаптує (фізично і психологічно) до майбутнього навчання до школи.

  На заняттях в дошкільних Академії діти вивчають грамоту, математику, розвиток мови, англійська, готують руку до листа, розвивають творчі та пізнавальні здібності, а так же розвивають психічні процеси, які в майбутньому допоможуть йому успішно засвоювати шкільний матеріал.

  Ненав'язливо, через гру і творчість, на заняттях з розвитку емоційного інтелекту діти познайомляться зі світом емоцій, навчаться їх проявляти і направляти, працювати в команді, співпрацювати і домовлятися, а робота в пісочниці допоможе зняти напругу, що нагромадилася.

Якщо ви хочете розважити і здивувати малюка, а може просто за вікном погана погода і ви не хочете нудьгувати вдома - тоді приходьте в Кімнату дитячих розваг - "Долина Паровозів", також щосуботи у нас проводчтс майстер класи "Весела Ферма" і можна відсвяткувати дитячий день народження так, як тільки Ви побажаєте


Вартість навчання

Міні-сад (2,5-4,5 років)
з 9:00 до 13:00:
- 1 місяць - 3000 грн
- Разове відвідування - 200 грн

з 9:00 до 18:00
- 1 місяць - 4000 грн
- Разове відвідування - 300 грн


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Організація свят

Формат навчання

Міні-садок

Підготовка до школи

Група вихідного дня

Майстер-класи

Ранній розвиток

Методики/програми

Пісочна терапія

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Хореографія

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Дніпро, пр.Гагаріна, 70Б

+38 (067) 641 49 49

+38 (095) 641 49 49

http://kidfitclub.com.ua/

https://www.facebook.com/kidfitclubUA


Карта


Події

Події