Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Спільношкола – це:

- спільнота людей (батьків і професіоналів), що спираються на схожі цінності, і тому мають спільне бачення в цілях, підходах та змісті освіти дітей;

- це живий організм, який розвивається сам, удосконалюючи свою ідентичність та культурний код, що ґрунтується на довірі, співчутті, емпатії, людяності, повазі відповідальної свободи волі та особистості кожного;

- інтегральне освітнє середовище, що сприяє відкриттю людського потенціалу, керуючись новітніми знаннями та практиками про природу людини;

Ми стоїмо на засадах віри у природу людини, на повазі до кожної особистості, незалежно від її віку. Девіз школи “Born to learn”, тобто народжені вчитися.

В Спільношколі є обов'язкова для дітей частина навчання. Вона здійснюється через поєднання викладення нового знання, самостійного закріплення та застосування його на практиці і колаборації в проєктах по методиці SCRUM. Ця методика адаптована нами для навчання в початковій та середній освіті.

Діти мають для свого вибору курси, відкриті лекції чи роботу з візит-майстрами. І кожні 7 тижнів ми доповнюємо/оновлюємо перелік на підставі пропозицій дітей. Вся зайнятість збалансована за 4 векторами розвитку: когнітивний, соціальний, емоційно-естетичний, фізичний, та виважена за ритмом зміни навантаження та відпочинку.

Ми намагаємось проводити заняття у невеликих групах, приблизно 12-16 дітей. Групи динамічні. Кожні 7 тижнів є можливість або підсилити або зменшити навантаження, яке формується за індивідуальним освітнім маршрутом учня.

Наразі працюємо на двох локаціях. Учні 1-6 класу навчаються в будинку на вул. Петропавлівській. Підлітки (7-9 клас) – у SpilnoHub на пр. Правди. Ви можете підключитись до нашої спільноти з нового навчального року, або посеред року, якщо виникла така потреба.

Наступний навчальний рік (з вересня 2021р.) розпочнемо в новому приміщенні СпільноSpace (ЖК Варшавський). Детальніше на сайті: https://spilnospace.org/

Цікавить освіта нового формату та відгукнулися наші цінності? Будемо раді знайомству!


Програми викладання

Куріккулум 5 Keys – це власна освітня програма, що заснована на поєднані знань та навичок, необхідних у сучасному світі.

Мета п'яти ключів для зростання – людина, яка мислить та може майстерно опрацьовувати інформацію в будь-якій формі та у будь-який спосіб, яка здатна робити вибір і спроможна керувати своїм життям у світі, що швидко змінюється. Така людина співпрацює та взаємодіє з іншими, сприймає світ і себе в ньому цілісно, робить вклад в загальну справу з любов'ю та творчістю.


Вартість навчання

Всі кошти, отримані від батьків йдуть на розвиток школи.

Вартість навчання на 2021-2022 навчальний рік:

Пакет «Повний»
198000 грн/рік при графіку відвідування 5 разів на тиждень. При 4-х днях - 185900 грн на рік. Тоді п’ятниця не відвідується. Час перебування в просторі з 8.00 до 19.00.

Пакет «Основа»
178200 грн/рік при графіку відвідування 5 разів на тиждень. Час перебування в просторі з 8.00 до 17.30.

Принцип - “Все включено”:

▪ Навчання за компетентнісним курікулумом
▪ Всі заняття. Все, що стосується навчання, робиться в школі.
▪ Академічна підтримка при потребі та пропусках
▪ Просування по адаптивному академічному маршруту
▪ Заняття за вибором: курси, лекції, перебування у майстернях
▪ Можливість реалізації проєктів за SCRUM5Keys або з ментором
▪ Навчальні матеріали та канцелярія
▪ Доступ до ресурсів: техніка, бібліотека, дидактика, ігри.
▪ Матеріали для проектів, в т.ч. індивідуальних
▪ Екскурсії, виїзди в місто, зустрічі з цікавими особистостями
▪ Свята та піжамні вечірки з ночівлею в школі
▪ Перебування в просторі з 8-00 до 19-00
▪ Навчання 11 місяців на рік, в тому числі з літньою програмою "СпільноЛіто" (6-8 тижнів), Різдвяними та Великодніми канікулами по 10 днів.
▪ 3-х разове харчування плюс перекус

Єдиноразовий внесок для приєднання до Спільношколи 20 000 грн.
Місце бронюється з моменту внесення єдиноразового внеску.

Знижки, якщо у вас декiлька дiтей:
- 5% для другоï дитини
- 10% для третьоï дитини

Ви батьки майбутнього першачка?
Запрошуємо вашу дитину на «Демо-день в ролі учня»

Замість тестування, яке напружує дитину й не дозволяє їй розкритися, ми пропонуємо невимушену атмосферу, приймаюче ставлення та цікаву діяльність в невеликій групі 8-10 разом з нашими педагогами. За 4 години різноманітних бесід, ігор та творчих студій, наші спеціалісти будуть мати для вас рекомендації, щодо готовності дитини до навчання в нашому середовищі.

Основними вимогами по готовності в нас є вміння дитини:
▪ Розпізнати або прочитати, записати власне ім’я.
▪ Одягати/ знімати верхній одяг, кофту.
▪ Одягати/ знімати взуття.
▪ Справлятися в туалеті без допомоги дорослих.
▪ Самостійно обирати запропоновану їжу та обслуговувати себе за столом без допомоги дорослого.
▪ Дотримуватися простих інструкцій.

Учнів 2-9 класів запрошуємо на демо-дні в Спільношколу для занурення дитини в інноваційне освітнє середовище. За цей час ми намагаємося включити учнів в усі процеси дня з ненав'язливим супроводом дорослого з команди.

▪ Це можливість для дитини та батьків на безпосередньому досвіді сформувати питання та отримати відповіді;
▪ Це можливість дитині оцінити, наскільки їй підходить соціально-активне середовище, настільки вона почуває себе комфортно та має бажання тут навчатися;
▪ Це можливість для нас познайомитися з вами ближче та звірити очікування, сформулювати задачі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Дефектолог

Педіатр

Формат навчання

Підготовка до школи

Міні-садок

Тьюторство

Майстер-класи

Літній табір

Мови

Українська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Музика

Хореографія

Театр

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Баскетбол

Шахи

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

Демократична освіта

Казко-терапія

Гуманна педагогіка

Арт-терапія

Технологія "Занурення"

Проектний підхід

Навчання у грі

Матеріальна база

Тренажерний зал

Дитячий майданчик

Окрема будівля

Спортзал

У місті

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Робототехніка

Інші сервіси

Ми — школа повного дня. Наші двері відкриті для дітей з 8:00 до 19:00 у будні дні. Кожен понеділок на та сьомому тижні навчання ходимо на екскурсії. Літня програма триває з червня по липень включно.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 6


avatar

Оксана

Школа, которая своих детей учит, что можно игнорировать других людей, их права и выводить детей гулять в закрытый для посторонних двор с хорошо оборудованной за счет жильцов-инвесторов детской площадкой через окно, что, наблюдают жильцы соседних домов, прикрываясь Майданом и другими популистскими лозунгами, вызывает противоречивые эмоции. Собиралась рекомендовать ее своим родственникам, но когда увидела, как красивые слова остаются на бумаге, а реальные действия у здравомыслящих людей вызывают недоумение и шок, передумала. Дети учатся на примере поступков и поведения взрослых, а не по их лицемерным словам.


Катерина Гузенко

После первых визитов в школу, дочурка-третьеклассница сказала - что "это не школа, а мечта!" Спустя некоторое время, её позитивные эмоции подкрепились, и также пришло понимание этого ощущения. Так, своим друзьям Анюта осознанно аргументирует, что в её Спильношколе очень особая атмосфера, которая необходима: ощущение свободы, также поддержки, доверия и уважения к себе со стороны учителей, активная позитивная команда показывающая, что учёба может быть интересной и увлекательной, креативные задания и признание её идей, много общения и движения. Очень огорчилась, когда начались каникулы, и теперь ждёт не дождётся открытия школы в новом учебном году 🙂


avatar

Тетяна

Для мене Спільношкола - це школа в якій я хотіла би вчитись сама, якби я була зараз дитиною. Щоби дорослі сприймали мене та мої потреби і бажання серйозно, щоби у мене був простір для самовираження, але й рамки для того, щоби я навчилась взаємодіяти з іншми та Світом. Мій син з радістю ходить до Спільношколи, і я бачу як він росте та розвивається, як формується його характер, як розширяється його світогляд. Для мене важливо що Спільношкола не лише вчить, а й розвиває навички спілкування, критичного мислення, творчості тощо. Це не легко, бути матір’ю спільношколяра, бо він точно знає що він має право не хотіти і право вибирати. Але це - радісно, бо ми говоримо на рівних і я краще розуміємо одне одного.


avatar

Валентина

Отвечает София 6кл: Потому что преподаватель - это друг. Есть возможность выбирать интересные курсы, например, биологию и зоологию, даже если ты в четвертом или пятом классе. Дружим и общаемся со всеми в школе, независимо от возраста. Если плохо, в школе выслушают и помогут. Вместе устанавливаем правила и отменяем их 😉 Меня уважают как личность. Почему я выбираю школу для своего ребенка ( уже 4тый год ) : Потому что ребенок счастлив в школе, школа не травмирует, нет оценок, сравнения, есть собственный ритм обучения. Очень нравятся проекты в командах, и главное - не быть лучшей командой, а командная работа!


avatar

Аліна Шлапак

Родители часто испрашивают, где учатся мои дети. Многие подмечают их отличие в поведении, уверенности в себе, свободу в самовыражении, умении отстаивать ценности и границы. У них действительно хорошая связь с собой, они умеют в большинстве случаях достигать задуманного и главное в этом всем- их мотивация рождается из их собственных желаний, а не из моих, учителей или из страха и желания соответствовать, быть лучше кого-то. По мимо полученных знаний, их Школа даёт в достойном качестве и количестве, для меня самым важным является то, каким будет фундамент личности моих детей и смогут ли они для себя воспользоваться полученными знаниями. Понимание, какой я и в чем мои особенности, уважения себя и других, понимание своих чувств, потребностей и, конечно же, знание, как самому или с поддержкой получить желаемое, идти в целям- вот что важно. Принципы этой школы разработаны таким образом, чтоб учитывать все эти факторы и помочь сформировать идентичность ребёнка. Ребёнок никогда! не брошен, не оставлен наедине со своими переживаниями, не обесценен, не подавлен авторитетом. Он Личность и к нему всегда относятся как к Личности. Это самая большая ценность для меня, как для матери и для моих детей. P.S. дети каждый день с радостью бегут в школу, любят учителей и директора, обнимаются с ними, делятся своими переживаниями, приходят за поддержкой, с радостью посещают все образовательные и развивающие занятия. Чего только стоят уроки химии и театральная Студия)


avatar

Юлія

Наш син Шпак Захар навчається в Спільношколі вже 2 роки. Чому наша сім’я обрала її та продовжує обирати? По-перше це безпечний простір, в якому заохочується вирішення конфліктів та непорозумінь мирним шляхом. Простір, в якому є можливість діалогу дітей з дітьми, дітей з викладачами та тьюторами, батьків з викладачами та можливість «зустрітись» на трьох (дитина, батьки, представник школи) та обговорити всі хвилюючи питання. По-друге, це розумний (на мій погляд) баланс свободи та правил/кординів. По-третє, системний підхід до академічної програми. Під час карантину і навчання онлайн я не один раз захоплювалась тим, як зв‘язані навчальні матеріали з письма, читання, природи. Як одне «зашито» в інше, чим спрощується запам‘ятовування навчального матеріалу і наскільки цікаво занурюватись у тему, що вивчається (навіть мені, як людині, що супроводжує дитину в навчальному процесі). По-четверте, це гнучкість. Швидка адаптація до змін, готовність шукати нові альтернативи (швидкий перехід в онлайн під час карантину, тестування форматів навчання, програм та матеріалів...) І ще, що мене дуже «гріє» в просторі Спільношколи-це цікавість до... всього (дітей, науки, життя...) Багато вдячності відчуваю до колективу Спільношколуи та радію, що ми разом ❤️


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, пр. Правди, 43а (7-9 клас)

+38(067)1106701

м. Київ, вул. Петропавлівська, 37 (1-6 клас)

+38(050)357-55-22

+38(067)1106700

https://spilnospace.org

https://www.facebook.com/spilnoschool/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події