Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

#Спільношкола — школа для дітей 6-14 років в новому форматі освіти.

Спільношкола. Працюємо 5-й рік. Можна приєднатися до 2019-2020 навчального року. Можна почати з нами наступний навчальний рік з вересня 2020 року.

Дитина починає 4-й клас, а ви не можете позбавитися переживань, бо точно відчуваєте, щось йде не так? І наче логічно вже закінчити початкову школу там, де були, здати це ДПА, але ж...
Не вагайтеся. 4-й рік вартий того, щоби він пройшов без стресу і паніки. Ми точно знаємо, що це можливо. Бо зрізати залишки мотивації до самої суті навчання як пізнання та відновити відкритість до світу варті того, щоби зміни робити одразу. Скоріше за все, після 3-го класу, у вас може бути ще досить спокійний робочий варіант, коли можливо зробити розворот в бік становлення та оволодіння дитиною навичок і ролі проактивного та самоорганізованого учня перед середньою школою.

Якщо вже ваша дитина в 5-8 класах, то відновлення всеодно можливе. Не потрібно втрачати надію, бо розвиток не зупиняється, коли для нього є сприятливі умови. Коли середовище організоване так, що з одногу боку спонукає учня до власних дій, виборів, можливості регулювати навантаження та усвідомлювати свій прогрес саме в знаннях, а не просто мати оцінки, як "результат", а з іншого боку дитина може розраховувати на емпатійну підтримку в складних підліткових ситуаціях, то будьте в курсі, таке середовище існує. Це - Спільношкола.

Як працюємо. Деякі риси:
✅ Можна обрати 4 або 5 днів відвідування на тиждень.
✅ Двері відкриті для дітей з 8 ранку до 8 вечора.
✅ Збалансоване харчування, готуємо на місці. Три рази плюс можна погризти яблук, горішків, бананів на FoodPoint постійно.
✅ Є обов'язкова для дітей частина навчання. Вона здійснюється через поєднання викладення нового знання, самостійного закріплення та застосування його на практиці і колаборації в проектах по методиці SCRUM. Ця методика адаптована нами для навчання в початковій та середній освіті і показує вражаючі результати вже два роки поспіль.
✅ Діти мають для свого вибору 10 курсів, відкритих лекцій чи роботи з візит-майстрами. І кожні 7 тижнів ми доповнюємо/оновлюємо перелік на підставі пропозицій дітей. Вся зайнятість збалансована за 4 векторами розвитку: когнітивний, соціальний, емоційно-естетичний, фізичний, та виважена за ритмом зміни навантаження та відпочинку.
✅ Фахова англійська з інтенсивною методикою викладання від мовного центру IQ Centre, що має 16 років роботи в Україні і більше 20 по всьому світу зі штаб-квартирою в Британії.
✅ Всі процеси по атестації ми готуємо, організуємо та супроводжуємо самостійно з нашим закладом-партнером.
✅ Спільношкола має середовище, в якому діти мають права і можливості для прояву власної ініціативи, впливу на процеси в школі та вкладу і реального зв'язку зі значущими проблемами світу.
✅ В побудові роботі ми спираємося на гуманістичну екзистенційну філософію, наукові знання про людину та критерії роботи Innovative Learning Environments від OECD (інноваційні освітні середовища від Організації економічного співробітництва та розвитку).
✅ Знайомтеся з відгуками батьків наших учнів, командою та додатковою інформацією на сторінці Спільношкола та на сайті www.spilno.school
✅ Адреса: Дорогожичі, вул. Петропавлівська, 37.
✅Запис до Спільношколи https://forms.gle/R9kmSdzaXZZbGugi9

З лютого по липень є можливість взяти пробні дні в необхідній кількості, щоби можливо було здійснити усвідомлений вибір школи на наступний рік. Вартість пробного дня 800 грн. З собою мати тільки змінне взуття. Рештою ми забезпечуємо.

Спільношкола у розвитку.

Зростаємо до розміру повнорозмірної школи, коли є більше можливостей для вибору.

Плануємо на навчальний рік 2021-2022 мати власне сучасне приміщення в ЖК "Варшавський"


Програми викладання

Куріккулум 5 Keys - це власна освітня програма, що заснована на поєднані знань та навичок, потрібних для сучасного світу, які знаходяться у обов'язковому виконанні всіх базових вимог державного стандарту для загальної освіти.
См. www.spilno.school


Вартість навчання

Сума за рік 172 000 грн. при графіку відвідування 5 разів на тиждень. Сума за рік розбивається на 11 внесків (кожного місяця, крім серпня).

Сума через тимчасову відсутність через поїздки або хворобу не перераховується. Це пов'язано з тим, що не вивчив-здав-забув. А незважаючи на відсутність потрібно мати можливість все надолужити. Ми індивідуально допрацьовуємо з дитиною те, що пропустилося чи то незасвоілося, супроводжуємо під час відсутності, надсилаємо матеріали, комунікуємо.

Принцип формування внеску -- все включено. Навчальні матеріали, харчування, заняття за вибором, екскурсії, свята та навіть піжамні вечерки. Бюджет формується таким чином, що весь прибуток направляється на розвиток самої школи. Фундатор отримує фіксоване роялті.

При 4-х днях - 162000 грн. на рік. Тоді понеділок не відвідується.

Послуга офіціальної атестатції для 1-8го класу складає 6000 грн. на рік. Оплачується при оформленні до Приватного закладу загальної середньої освіти I-II ступенів "Спільношкола".

Єдиноразовий внесок для приєднання до Спільношколи 15000 грн. Якщо всередені року буде зміна рішення, то при припиненні повертається 50% від цього внеску.

Місце бронюється з моменту внесення єдиноразового внеску.

Для прийняття рішення взяти потрібно пробні дні у тій кількості, скільки потрібно. 1 день - 800 грн.

Є набір в 1-й клас на 2020-2021 рік і програма підготовки до школи, починаючи з січня 2020 р. для впевненого старту навчання. Наші уважні та досвідчені фахівці допоможуть вашій дитині розвинути якості успішного входження, що будуть корисні, як для 1го класу Спільношколи, так і до будь-якого іншого закладу.

У кожної школи можуть бути специфічні вимоги. Зазвичай, мова йде про знанійну частину. Але як свідчить наш досвід, що будь-яка дитина легко опановує читання, письмо та рахунок, якщо не має блоків, переляку від зустрічі з цілком новою для себе системою відносин, вимог та норм, а має великий рівень зацікавлення, приємного очікування на старті школи.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Дефектолог

Педіатр

Формат навчання

Підготовка до школи

Група вихідного дня

Літній табір

Тьюторство

Майстер-класи

Мови

Українська

Російська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Хореографія

Театр

Музика

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Баскетбол

Йога

Бойові мистецтва

Шахи

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

Арт-терапія

Проектний підхід

Демократична освіта

Казко-терапія

Д.Ельконіна — В.Давидова

"Парк-школа"

Гуманна педагогіка

Технологія "Занурення"

Росток

Навчання у грі

Матеріальна база

Тренажерний зал

Спортзал

У місті

Дитячий майданчик

Окрема будівля

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Робототехніка

Інші сервіси

школа повного дня, двері відкриті для дітей з 8 ранку до 8 вечора щодня по буднях. Літня програма з травня по липень включно


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Sailipnetty


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Петропавлівська, 37 (Дорогожичі, Куренівка)

+38(050)357-55-22

+38(067)1106700

http://www.spilno.school

https://www.facebook.com/spilnoschool/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події