Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку, Садок, Школа

Спільношкола – це:

- спільнота людей (батьків і професіоналів), що спираються на схожі цінності, і тому мають спільне бачення в цілях, підходах та змісті освіти дітей;

- це живий організм, який розвивається сам, удосконалюючи свою ідентичність та культурний код, що ґрунтується на довірі, співчутті, емпатії, людяності, повазі відповідальної свободи волі та особистості кожного;

- інтегральне освітнє середовище, що сприяє відкриттю людського потенціалу, керуючись новітніми знаннями та практиками про природу людини;

Ми стоїмо на засадах віри у природу людини, на повазі до кожної особистості, незалежно від її віку. Девіз школи “Born to learn”, тобто народжені вчитися.

В Спільношколі є обов'язкова для дітей частина навчання. Вона здійснюється через поєднання викладення нового знання, самостійного закріплення та застосування його на практиці і колаборації в проєктах по методиці SCRUM. Ця методика адаптована нами для навчання в початковій та середній освіті.

Діти мають для свого вибору курси, відкриті лекції чи роботу з візит-майстрами. І кожні 7 тижнів ми доповнюємо/оновлюємо перелік на підставі пропозицій дітей. Вся зайнятість збалансована за 4 векторами розвитку: когнітивний, соціальний, емоційно-естетичний, фізичний, та виважена за ритмом зміни навантаження та відпочинку.

Ми намагаємось проводити заняття у невеликих групах, приблизно 12-16 дітей. Групи динамічні. Кожні 7 тижнів є можливість або підсилити або зменшити навантаження, яке формується за індивідуальним освітнім маршрутом учня.

Наша адреса: Київ, вулиця Родини Крістерів, 20Г

Детальніше на сайті: https://spilno.school

Цікавить освіта нового формату та відгукнулися наші цінності? Будемо раді знайомству!


Програми викладання

Куріккулум 5 Keys – це власна освітня програма, що заснована на поєднані знань та навичок, необхідних у сучасному світі.

Мета п'яти ключів для зростання – людина, яка мислить та може майстерно опрацьовувати інформацію в будь-якій формі та у будь-який спосіб, яка здатна робити вибір і спроможна керувати своїм життям у світі, що швидко змінюється. Така людина співпрацює та взаємодіє з іншими, сприймає світ і себе в ньому цілісно, робить вклад в загальну справу з любов'ю та творчістю.


Вартість навчання

Всі кошти, отримані від батьків йдуть на розвиток школи.

Вартість навчання на 2022-2023 навчальний рік в Спільношколі:

Пакет «Повний»
247500 грн/рік при графіку відвідування 5 разів на тиждень. Час перебування в просторі з 8.00 до 19.00.

Пакет «Основа»
222750 грн/рік при графіку відвідування 5 разів на тиждень. Час перебування в просторі з 8.00 до 17.30.

Пакет "Дистанційне навчання"
9600 грн/рік.
Якщо дитині необхідна підтримка та тьюторський супровід, доплата до пакета - 3000 грн

Принцип - “Все включено”:

▪ Навчання за компетентнісним курікулумом
▪ Всі заняття. Все, що стосується навчання, робиться в школі.
▪ Академічна підтримка при потребі та пропусках
▪ Просування по адаптивному академічному маршруту
▪ Заняття за вибором: курси, лекції, перебування у майстернях
▪ Можливість реалізації проєктів за SCRUM5Keys або з ментором
▪ Навчальні матеріали та канцелярія
▪ Доступ до ресурсів: техніка, бібліотека, дидактика, ігри.
▪ Матеріали для проектів, в т.ч. індивідуальних
▪ Екскурсії, виїзди в місто, зустрічі з цікавими особистостями
▪ Свята та піжамні вечірки з ночівлею в школі
▪ Перебування в просторі з 8-00 до 19-00
▪ Навчання 11 місяців на рік, в тому числі з літньою програмою "СпільноЛіто" (6-8 тижнів), Різдвяними та Великодніми канікулами по 10 днів.
▪ 3-х разове харчування плюс перекус

Єдиноразовий внесок для приєднання до Спільношколи 15 000 грн.
Місце бронюється з моменту внесення єдиноразового внеску.

Знижки, якщо у вас декiлька дiтей:
- 5% для другоï дитини
- 10% для третьоï дитини

Вартість навчання в Спільносадочку на 2022-2023 навчальний рік

Сад повного дня - 13150 грн (харчування входить у вартість)
Вступний внесок - 15 тис грн
Сайт: https://spilno.school/spilnosad-2/

Ви батьки майбутнього першачка?
Запрошуємо вашу дитину на «Демо-день в ролі учня»

Замість тестування, яке напружує дитину й не дозволяє їй розкритися, ми пропонуємо невимушену атмосферу, приймаюче ставлення та цікаву діяльність в невеликій групі 8-10 разом з нашими педагогами. За 4 години різноманітних бесід, ігор та творчих студій, наші спеціалісти будуть мати для вас рекомендації, щодо готовності дитини до навчання в нашому середовищі.

Основними вимогами по готовності в нас є вміння дитини:
▪ Розпізнати або прочитати, записати власне ім’я.
▪ Одягати/ знімати верхній одяг, кофту.
▪ Одягати/ знімати взуття.
▪ Справлятися в туалеті без допомоги дорослих.
▪ Самостійно обирати запропоновану їжу та обслуговувати себе за столом без допомоги дорослого.
▪ Дотримуватися простих інструкцій.

Учнів 2-9 класів запрошуємо на демо-дні в Спільношколу для занурення дитини в інноваційне освітнє середовище. За цей час ми намагаємося включити учнів в усі процеси дня з ненав'язливим супроводом дорослого з команди.

▪ Це можливість для дитини та батьків на безпосередньому досвіді сформувати питання та отримати відповіді;
▪ Це можливість дитині оцінити, наскільки їй підходить соціально-активне середовище, настільки вона почуває себе комфортно та має бажання тут навчатися;
▪ Це можливість для нас познайомитися з вами ближче та звірити очікування, сформулювати задачі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Дефектолог

Педіатр

Формат навчання

Підготовка до школи

Міні-садок

Літній табір

Тьюторство

Майстер-класи

Мови

Українська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Хореографія

Театр

Музика

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Баскетбол

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Шахи

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

Арт-терапія

Проектний підхід

Демократична освіта

Казко-терапія

Гуманна педагогіка

Технологія "Занурення"

Навчання у грі

Матеріальна база

Тренажерний зал

Спортзал

У місті

Дитячий майданчик

Окрема будівля

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Робототехніка

Інші сервіси

Ми — школа повного дня. Наші двері відкриті для дітей з 8:00 до 19:00 у будні дні. Кожен понеділок на та сьомому тижні навчання ходимо на екскурсії. Літня програма триває з червня по липень включно.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 8


avatar

Юлія

Відчуваємо атмосферу підтримки в школі. Захоплення виникло з перших годин пробних занять. І якщо ми з чоловіком думали, то син одразу прийняв рішення: “Я хочу ходити в цю школу! 🙂“. Мені хочеться сказати «Дякую» всім причетним до створення Спільношколи!” Щодня, два роки поспіль, я радію, як Степан біжить до школи. Моє бачення — все дуже демократично. Дітей провокують дізнатися щось нове, навчатися, але знання — не ціль, а результат. Дітям задають питання, ведуть діалог, чим запускають процес пошуку відповідей. Невимушено доносять істини: необхідність знань у сучасному швидкому світі; напрацювання навичок. Саме розуміння цих істин, допомагає дітям поступово самостійно формувати свій процес навчання. І тоді все залежить від дитини, хоче — навчається. Не хоче — знову пояснюють необхідність знань Важливий процес соціалізації проходить в школі теж цікавим практичним шляхом: екскурсії по місту громадським транспортом, майстер-класи в справжніх кав’ярнях тощо. І мені дуже подобається поділ всього року навчання на тематичні цикли. Навчання протягом 5 тижнів по всіх дисциплінах в рамках однієї теми та ще й створення проекту, мені видається дуже ефективним. Бо є можливість оцінити знання, які засвоїлись та підсумовувати, й далі знову почати нове коло. Я порівнюю сина сьогодні, з сином вчора — результат мені подобається. І ще великий плюс на додачу — батьків у процес навчання не залучають. Ніякої домашки після роботи Натомість, ми можемо подивитися коментарі викладачів після завершення циклу й розуміти динаміку навчання. Разом святкуємо свята, відчуваємо атмосферу підтримки в школі.


avatar

Марина

Мій вибір школи був в більшості інтуїтивний). Безумовно такі аспекти як збалансоване харчування та новий гарний простір з огородженою територією вплинули на рішення, але були не основними, а додатковими ). Основним, зрозуміло, був підхід до навчання, зацікавленність та орієнтованість на дитину. Пройдений навчальний рік був легким для дитини та вцілому для батьків. Марія вчиться контролювати свій час, бути відповідальною та самодисциплінованою. Дякую, за відсутність ранків з умовлянням дитини про відвідування школи😉


avatar

Оксана

Школа, которая своих детей учит, что можно игнорировать других людей, их права и выводить детей гулять в закрытый для посторонних двор с хорошо оборудованной за счет жильцов-инвесторов детской площадкой через окно, что, наблюдают жильцы соседних домов, прикрываясь Майданом и другими популистскими лозунгами, вызывает противоречивые эмоции. Собиралась рекомендовать ее своим родственникам, но когда увидела, как красивые слова остаются на бумаге, а реальные действия у здравомыслящих людей вызывают недоумение и шок, передумала. Дети учатся на примере поступков и поведения взрослых, а не по их лицемерным словам.


Катерина Гузенко

После первых визитов в школу, дочурка-третьеклассница сказала - что "это не школа, а мечта!" Спустя некоторое время, её позитивные эмоции подкрепились, и также пришло понимание этого ощущения. Так, своим друзьям Анюта осознанно аргументирует, что в её Спильношколе очень особая атмосфера, которая необходима: ощущение свободы, также поддержки, доверия и уважения к себе со стороны учителей, активная позитивная команда показывающая, что учёба может быть интересной и увлекательной, креативные задания и признание её идей, много общения и движения. Очень огорчилась, когда начались каникулы, и теперь ждёт не дождётся открытия школы в новом учебном году 🙂


avatar

Тетяна

Для мене Спільношкола - це школа в якій я хотіла би вчитись сама, якби я була зараз дитиною. Щоби дорослі сприймали мене та мої потреби і бажання серйозно, щоби у мене був простір для самовираження, але й рамки для того, щоби я навчилась взаємодіяти з іншми та Світом. Мій син з радістю ходить до Спільношколи, і я бачу як він росте та розвивається, як формується його характер, як розширяється його світогляд. Для мене важливо що Спільношкола не лише вчить, а й розвиває навички спілкування, критичного мислення, творчості тощо. Це не легко, бути матір’ю спільношколяра, бо він точно знає що він має право не хотіти і право вибирати. Але це - радісно, бо ми говоримо на рівних і я краще розуміємо одне одного.


avatar

Валентина

Отвечает София 6кл: Потому что преподаватель - это друг. Есть возможность выбирать интересные курсы, например, биологию и зоологию, даже если ты в четвертом или пятом классе. Дружим и общаемся со всеми в школе, независимо от возраста. Если плохо, в школе выслушают и помогут. Вместе устанавливаем правила и отменяем их 😉 Меня уважают как личность. Почему я выбираю школу для своего ребенка ( уже 4тый год ) : Потому что ребенок счастлив в школе, школа не травмирует, нет оценок, сравнения, есть собственный ритм обучения. Очень нравятся проекты в командах, и главное - не быть лучшей командой, а командная работа!


avatar

Аліна Шлапак

Родители часто испрашивают, где учатся мои дети. Многие подмечают их отличие в поведении, уверенности в себе, свободу в самовыражении, умении отстаивать ценности и границы. У них действительно хорошая связь с собой, они умеют в большинстве случаях достигать задуманного и главное в этом всем- их мотивация рождается из их собственных желаний, а не из моих, учителей или из страха и желания соответствовать, быть лучше кого-то. По мимо полученных знаний, их Школа даёт в достойном качестве и количестве, для меня самым важным является то, каким будет фундамент личности моих детей и смогут ли они для себя воспользоваться полученными знаниями. Понимание, какой я и в чем мои особенности, уважения себя и других, понимание своих чувств, потребностей и, конечно же, знание, как самому или с поддержкой получить желаемое, идти в целям- вот что важно. Принципы этой школы разработаны таким образом, чтоб учитывать все эти факторы и помочь сформировать идентичность ребёнка. Ребёнок никогда! не брошен, не оставлен наедине со своими переживаниями, не обесценен, не подавлен авторитетом. Он Личность и к нему всегда относятся как к Личности. Это самая большая ценность для меня, как для матери и для моих детей. P.S. дети каждый день с радостью бегут в школу, любят учителей и директора, обнимаются с ними, делятся своими переживаниями, приходят за поддержкой, с радостью посещают все образовательные и развивающие занятия. Чего только стоят уроки химии и театральная Студия)


avatar

Юлія

Наш син Шпак Захар навчається в Спільношколі вже 2 роки. Чому наша сім’я обрала її та продовжує обирати? По-перше це безпечний простір, в якому заохочується вирішення конфліктів та непорозумінь мирним шляхом. Простір, в якому є можливість діалогу дітей з дітьми, дітей з викладачами та тьюторами, батьків з викладачами та можливість «зустрітись» на трьох (дитина, батьки, представник школи) та обговорити всі хвилюючи питання. По-друге, це розумний (на мій погляд) баланс свободи та правил/кординів. По-третє, системний підхід до академічної програми. Під час карантину і навчання онлайн я не один раз захоплювалась тим, як зв‘язані навчальні матеріали з письма, читання, природи. Як одне «зашито» в інше, чим спрощується запам‘ятовування навчального матеріалу і наскільки цікаво занурюватись у тему, що вивчається (навіть мені, як людині, що супроводжує дитину в навчальному процесі). По-четверте, це гнучкість. Швидка адаптація до змін, готовність шукати нові альтернативи (швидкий перехід в онлайн під час карантину, тестування форматів навчання, програм та матеріалів...) І ще, що мене дуже «гріє» в просторі Спільношколи-це цікавість до... всього (дітей, науки, життя...) Багато вдячності відчуваю до колективу Спільношколуи та радію, що ми разом ❤️


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вулиця Родини Крістерів, 20Г

+38(067)1106701

м. Київ, вулиця Родини Крістерів, 20Г

+38(050)357-55-22

+38(067)1106700

https://spilno.school

https://www.facebook.com/spilnoschool/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події