Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір

Сумський осередок характерництва та бойових мистецтв.
Під характерництвом розуміємо перш за все не козаків-характерників часів Запорозької Січі, а сучасних людей з характером, здатних протиставляти себе тим нормам і стандартам модернізованого та глобалізованого сьогоденного суспільства, які кожного дня нав'язуються нам по телебаченню та радіо. Характерництво (в сучасному і нашому розумінні) – вміння завжди відповідати за свої слова та вчинки, завжди і на все мати свою обґрунтовану думку, розуміння того, що справжня сила кожної особистості – в її єдності з природою, національній ідентичності, шануванні справді народних, а не нав'язаних релігійними чи політичними силами, звичаїв та традицій, усвідомлення себе сином рідної землі та відповідальність за своє власне життя. Для нас характерником є кожен, хто здатен створити щось нове для свого народу, свого краю, хто своїм власним прикладом надихає інших жити з честю, гідністю та силою.
Діяльність осередку спрямована перш за все на скерування усіх сильних духом людей, які шанують спорт і здоровий спосіб життя, на застосування своїх здібностей і талантів для блага рідної землі, рідного краю, Батьківщини. Спорт – це сила, яка не лише фізично загартовує людину, а дає їй духовний розвиток, це і виховання духовної стійкості та відваги, моральних принципів і національної гідності.
То ж ми завжди будемо раді бачити у своїх лавах людей, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя, які розуміють, що бути сильним – це бути патріотом рідної землі, бути відповідальним за свої вчинки і бути прикладом для наслідування.
Крім спортивного напрямку осередок прагне займатися будь-якими видами діяльності, які б допомогли нашій державі вистояти у ці непрості для неї часи і допомогти нам зберегти свою ідентичність. Культура, історія, обряди та звичаї, мистецтво, туризм... – нас цікавить кожен з цих напрямків, адже всі вони є силою народу. Діяльність осередку спрямована перш за все на збереження, а не на боротьбу проти чогось чи за щось.


Програми викладання

Козацька лицарська школа
Спас
Дитячий табір


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Туризм

Матеріальна база

За містом

Мови

Українська

Спорт

Бойові мистецтва


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Суми, вул. Кузнечна 6

+38(095)563-72-82

+38(050)556-82-05

http://grunivskasich.in.ua/

https://www.facebook.com/HrunivskaSich/


Карта


Дописи
Події