Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Школа орієнтована на цілісне запровадження системи вальдорфської педагогіки з її основними інноваціями:
- специфічна вікова орієнтація навчального плану на духовні потреби кожної вікової групи;
- принцип "класного вчителя", який веде учнів з 1 по 7-8 класи та розробляє в співробітництві з колегами та батьками програму роботи з учнями;
- акцент на ремесло (в'язання, прядіння, плетіння, садівництво, столярна, ковальська, граверна справи) і предмети художнього напрямку (евритмія, живопис, ліплення), музику та різноманітну діяльність дітей, що розвиває вольову культуру учнів;
- орієнтація на виховання фізично здорової особистості;
- відповідність навчальних програм віковим особливостям учнів, збереження ритму дня, тижня, року; викладання навчальних дисциплін "епохами"(З-4 тижні), що дає змогу для органічного, послідовного розвитку матеріалу протягом "епохи";
- щотижневі педагогічні конференції вчителів з метою обміну досвідом та постійного поглиблення основних положень методики вальдорфської педагогіки.


Програми викладання

Організація навчально-виховного процесу у школі грунтується на основних вікових особливостях дітей. Зміст навчального матеріалу супроводжує певний етап розвитку дитини, сприяє формуванню відповідних особистісних рис та якостей характеру. На кожному з етапів, при переході від першого семирічча до другого, від другого – до третього, суттєво змінюється як зміст, так і методи викладання. Освіта на перших двох ступенях базується на образно-інтегративному уявленні про навколишній світ, а на третому ступені викладання – на предметно-інформаційній методології, значна увага приділяється формуванню здатності до самостійного судження.

Педагогічним колективом навчального закладу на основі зарубіжного та вітчизняного досвіду у сфері вальдорфської педагогіки розроблено Програми для вальдорфських шкіл України для 1-11 класів.

Учні школи є учасниками культурно-історичних, творчих фестивалів, що проводяться між учнями вальдорфських шкіл України («Олімпійські ігри», м.Севастополь, «Культура Середньовіччя», м.Київ, «Театральне мистецтво», М.Дніпро, и т.п.).

Впроваджено факультативні курси – творчі майстерні для учнів старшої школи («Технологія миловаріння», «Літературний клуб», «Театральна студія», «Художня майстерня»), працюють гуртки.

З 9-го класу в школі організовано проходження учнями навчальних практик профільного спрямування з метою свідомого професійно-галузевого самовизначення.

Учні 10-го класу долучаються до пошукової індивідуальної проектної роботи, яка передбачає обрання теми, обґрунтування та теоретичну підготовку, практичну реалізацію, захист проекту.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Вальдорфська педагогіка

Проектний підхід

Спеціалісти

Психолог

Творчість

Театр

Інші сервіси

миловаріння, художнє мистецтво


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

http://waldorf-nvk.dp.sch.in.ua/


Карта


Події