Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа "Славія" вже четвертий рік працює над розробкою програмно-методичного забезпечення персональної освіти в формі екстернату, домашньої освіти, дистанційного навчання та інклюзивної освіти.
За час свого існування школа постійно знаходиться в пошуку найсучасніших методів навчання і намагається враховувати інтереси кожного конкретного учня, щоб створити умови для найповнішого розкриття талантів, якими обдарована його особа, особливу увагу звертаючи на психологічний клімат в школі, щоб кожен учень почував себе в безпеці, затишно і був впевнений, що його сумлінна робота, творчі поривання, служіння своїми дарами ближнім і примноженню добра у світі є дуже важливими не лише для школи і сім'ї, але й для нашої Батьківщини, та нашого величезного спільного дому людства - планети Земля.
У своїй роботі ми спираємося на потужну традицію персоналізму, від загальнозначущих моральних орієнтирів християнства до Бердяєва, Бубера, Левінаса та філософії діалогу.


Програми викладання

У нас є широкий спектр різнопланових форм і методів навчання та виховання, серед яких:

Екстернат. Індивідуальні заняття та заняття у малих групах. Навчання 1-го по 11 клас.
Інклюзивна освіта особливих дітей: обдаровані діти, гіперактивні діти, діти з легкими формами аутизму, діти з порушеннями опорно-рухового апарату, діти з порушеними слухом, зором, діти з затримкою психічного розвитку та ін.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Інклюзія

Формат навчання

Екстернат

Творчість

Рукоділля

Інші сервіси

діти з особливими потребами


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Сабурова, 16а

+38(044)38-33-01-7

+38 (073) 04-77-3-87

http://personalna-osvita.wixsite.com/perso...

https://www.facebook.com/personalnaosvita?...


Карта


Події